Aksesuarai

Nesvarbu, ar ieškote konkretaus stiliaus suteikiančio elemento, norite apsaugoti automobilį, užtikrinti paprastesnį ir malonesnį vairavimą – vos kelis kartus spustelėję mygtuką rasite didelį "FORD" aksesuarų asortimentą. Žemiau pavaizduoti aksesuarai – tik keli pavyzdžiai iš šimtų galimų.


ford Stogo bagažinės
Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio universalumą - originalios Thule®+ stogo bagažinės. Patikimos konstrukcijos, saugūs užraktai ir lengvas montavimas. Pasiimkite į kelionę viską ko reikia.
ford Slenksčių apdaila

Įsėskite į savo automobilį stilingai ir drauge apsaugokite durų slenksčius nuo įbrėžimų ir subraižymų – naudokite margus, aliuminio tipo arba poliruoto nerūdijančio plieno slenksčių juosteles.

ford Purvasargiai
„Ford" purvasargiai yra skirti būtent jūsų automobiliui. Jie apsaugo jūsų „Ford" automobilį bei pradeda išlaikyti jo likutinę vertę, nes sumažina aptaškymą ir nešvarumus važiuojant keliu, o taip pat apsaugo automobilį nuo akmenų pažeidimų.
ford Bagažo išlaikymo apsauga

„Ford" bagažo išlaikymo ir atitvaro apsaugos užtikrina, kad jūsų augintiniai ir bagažas bus saugūs automobilio salone, net ir tada, kai staigiai sustabdysite automobilį. Šiems elementams buvo atlikti net avarijų bandymai, tokiu būdu siekiant garantuoti, kad tiek jūs, tiek jūsų keleiviai yra gerai apsaugoti, jeigu įvyksta avarija automobilio priekyje (susidūrimas), kai automobilis važiuoja 50 km/h greičiu).

ford Apdailos juostelė
Paryškinkite savo automobilio išvaizdą su sportškomis 3M ralio juostelėmis, spausdintomis HERPA būdu - pasiruošt dėmesio marš!


Susipažinkite su Ford aksesuarais


SUSISIEKITE SU MUMISBookmark & Share