Autorinės teisės

Interneto svetainės sprendimo autorinės teisės priklauso cmgroup (UAB „MTM").

UAB "Inchcape Motors" neatsako už pateikiamos informacijos padarinius, galinčius kilti dėl naudojimosi svetainėje pateikta informacija. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei www.ford.lt esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@ford.lt arba tinklapyje nurodytais kontaktais. Kontaktai

Norėdami užtikrinti nepriekaištingą Jūsų aptarnavimą, suteikti tiksliausiai Jūsų poreikius atitinkančią informaciją / turinį ir garantuoti geriausius asmeninius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojame slapukų technologiją. Plačiau apie slapukų technologiją.

Visos šio tinklapio autorinės teisės priklauso UAB "Inchcape Motors", jeigu nenurodyta kitaip. Kopijuoti, spausdinti ar kitaip atkurti svetainėje naudojamą informaciją be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.


Apie "Inchcape Motors"

"Inchcape Motors" yra viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių, Lietuvoje veikianti nuo 2007 metų. "Inchcape" – tai didingą 200 metų istoriją turinti komercinė organizacija. Bendrovę „Inchcape" Škotijoje įkūrė istoriškai svarbūs škotai – MacKinnonų, MacKenzie ir MacAllisterių Hallų bei MacKayšeimos. Dabar „Inchcape" yra įsikūrusi 30 valstybių visame pasaulyje. Šiandien "Inchcape Motors" yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti 6 gerai žinomus automobilių gamintojų prekinius ženklus – vienas iš jų "Ford". "Inchcape Motors" vizija – tapti labiausiai pasitikėjimo vertu automobilių platintoju ir pardavėju pasaulyje. Plačiau apie UAB "Inchcape Motors".


Apie FORD: IstorijaChronologija 100 metų jubiliejus Įdomybės


Bookmark & Share