Kaip įsigyti Ford


 • Įsigijimo procesas

  Dabar labai paprasta gauti tai, ko nori...

  Jums tereikia žengti penkis žingsnius ir iš salono išvažiuosite nauju Ford automobiliu:

  ford 1 žingsnis: Jūs nusprendžiage, kad Jums reikia naujo automobilio

  Dauguma europiečių važinėja naujais automobiliais ir nesuka galvos dėl įvairių problemų eksploatuojant naudotus automobilius.

  Pagalvokite, ar jie gali klysti? Ar jau senai įsitikino naujo automobilio privalumais?

  Pamąstykite patys, juk naujas automobilis turi begalę pranašumų prieš naudotą:

  - Ekonomiškai apsimoka - mažesnės kuro sąnaudos, mažesnės CO2 emisijos - draugiškumas gamtai, nėra nenumatytų išlaidų remontui, nes galioja garantija

  - Pasirūpinate savo ir artimųjų saugumu, nes nauji automobiliai turi gausią saugumo įrangą ir yra išlaikę sudėtingus saugumo testus-

  - Padeda taupyti brangų laiką - nėra nenumatytų gedimų ir problemų dėl remonto

  ford 2 žingsnis: Jus konsultuoja mūsų vadybininkai ir padeda išsirinkti tinkamiausią Jums automobilį

  Ford atstovas – patikimas patarėjas. Mes turime didelę patirtį naujų automobilių rinkoje, todėl būkite tikri, kad mūsų salonuose gausite profesionalų patarimą.

  Atėjus į mūsų saloną, mūsų vadybininkai Jums patars, koks automobilis Jums labiausiai tiktų, atitiktų Jūsų poreikius, laisvalaikį ir t.t.

  Išrinkus geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį „Ford" modelį, pasiūlysime jį išbandyti, kad galutinai įsitikintumėte automobilio privalumais.

  ford 3 žingsnis: Jums pasiūlome palankiausius naujo automobilio įsigijimo būdus

  Pasiūlysime Jums labiausiai priimtiną automobilio įsigijimo būdą:

  - seno automobilio keitimą į naują, kuomet Jūsų dabartinis automobilis gali būti užskaitomas kaip pradinis įnašas;

  - įsigijimą lizingo būdu, kuomet kas mėnesį mokate tam tikrą sumą už automobilį;

  - pasirinkus ilgalaikės veiklos nuomos paslaugą, kuomet visus rūpesčius su automobilio aptarnavimu paliekate mums (mes rūpinamės draudimu, padangų sandėliavimu ir t.t.).

  Ford atstovai bendrauja su visomis lizingo bendrovėmis bei automobilių gamintoju „Ford Motor Co.", todėl Jums parinksime optimalų finansavimo pasiūlymą. Jūsų patogumui – visi lizingo bei draudimo dokumentai bus sutvarkyti iš karto mūsų salone.

  ford 4 žingsnis: Už Jus sutvarkomi visi su automobilio įsigijimu susiję dokumentai

  Jums nereikės rūpintis automobilio registracija, lizingo sutartimis ir pan. Mūsų vadybininkai paruoš automobilio pirkimo – pardavimo sutartį, pakonsultuos dėl lizingo sutarties pasirašymo.

  Automobilį užregistruosime.

  ford 5 žingsnis: Jūs išvažiuojate naujuoju savo automobiliu, mes linkime Jums „Gero kelio!"

  Taip pat patariame, kaip geriau eksploatuoti naująjį automobilį ir nuolatos konsultuojame kylančiais klausimais.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Lizingas

  Ford atstovai bendrauja su visomis lizingo bendrovėmis, todėl Jums pasiūlysime optimalų finansavimo variantą.


  Apie lizingą

  Finansinis lizingas – tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.

  Ford atstovai bendrauja su visomis lizingo bendrovėmis. Todėl Jums bus parinktas optimalus lizingo pasiūlymas. Jūsų patogumui – visi lizingo dokumentai bus sutvarkyti iš karto mūsų salone.


  Automobilio įsigijimo lizingu pavyzdys:

  • Jūs norite įsigyti naują automobilį „Ford Focus Limited", 3 d. hečbeką. Automobilio kaina €12.939.
  • Pasirenkate pradinio įnašo sumą, kurią norite sumokėti už automobilį iš karto. Tai gali būti 15%, 20% ar 30% ir t.t.. Sakykime, Jūs turite seną automobilį, kurį parduodate ir gaunate €2.317, kas ir tampa pradiniu įnašu - apie 20%.
  • Likusią dalį automobilio kainos Jūs mokėsite mėnesinėmis įmokomis pasirinktą lizingo laikotarpį 1, 2, 3, 5 ar daugiau metų. „Ford Focus Limited" 5 metų lizingo atveju mėnesinė įmoka bus apie €187.


  SUSISIEKITE SU MUMIS


 • Nuoma

  Ford atstovai Jums gali pasiūlyti ir ilgalaikės veiklos nuomos paslaugas.


  Apie ilgalaikės nuomos paslaugą

  Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti ir ilgalaikės veiklos nuomos paslaugas. Veiklos nuoma - tai nuomos sandoris, kai bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iš anksto sutartam laikotarpiui. Ilgalaikė nuoma padės Jūsų kompanijai geriau sutvarkyti savo automobilių parką, efektyviau panaudoti lėšas ir sukurti geras darbo sąlygas Jūsų darbuotojams.


  Ilgalaikės nuomos privalumai:

  • lengvesnis įmonės automobilių parko biudžeto planavimas;
  • efektyvesnis įmonės pinigų srautų planavimas;
  • paprastesnis automobilių parko administravimas.

  Ford atstovai gali pasiūlyti išskirtines „Ford" automobilių įsigijimo ir nuomos sąlygas, nes tiesiogiai bendradarbiauja su automobilių gamintoju „Ford Motor Co."


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Automobilio keitimas

  MES ATPIRKSIME JŪSŲ AUTOMOBILĮ –TAIP JŪS SUMOKĖSITE DALĮ NAUJO MODELIO KAINOS

  ford 1. Atvykite į artimiausią INCHCAPE MOTORS atstovybę su savo automobiliu. Tai gali būti bet kurio gamintojo modelis – mes prekiaujame visų markių naudotais automobiliais visoje Lietuvoje, todėl galėsime pasiūlyti geriausias atpirkimo sąlygas.
  ford 2. Mes įvertinsime jo būklę ir kartu susitarsime dėl atpirkimo kainos. Pateiksime objektyvią ir profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą – susitarsime dėl geriausio pirkimo-pardavimo kainos. Kartu nustatysime Jūsų automobilio vertę.
  ford 3. Išsirinkite bet kurį, Jums labiausiai tinkantį, naują FORD modelį. Drąsiai rinkitės iš naujausių gamintojų modelių, pasinaudokite specialiais pasiūlymais, susikomplektuokite Jums labiausiai tinkantį automobilį. Nepamirškite – juk dalį kainos padengiate savo senu automobiliu.
  ford 4. Padėsime Jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Greitai sutvarkysime seno automobilio pardavimo bei naujojo Jūsų automobilio pirkimo dokumentus. Pasiūlysime puikias lizingo ir draudimo sąlygas. Padėsime užregistruoti automobilį.
  ford 5. Jūs pigiau ir greičiau įsigysite naują automobilį. Išvengsite daugelio su automobilio keitimu susijusių rūpesčių, sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję FORD atpirkimo pasiūlymais, už naujo automobilio vairo sėsite greičiau!
Bookmark & Share