Apžvalga ir kainos


 • Kainos

  Pirmasis pasaulyje pikapas pelnęs aukščiausią 5* EuroNCAP saugumo įvertinimą! "Ford Ranger" nuo 21 216 EUR

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ RANGER MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. gruodžio 1 d. UAB "Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Apžvalga

  Naujasis "Ford Ranger":

  • Tai pirmasis pikapas pasaulyje gavęs maksimalų 5* EuroNCAP saugumo įvertinimą!
  • Visi automobiliai su 4 varančiųjų ratų sistema (4WD).
  • Galite pasirinkti vieną iš trijų kėbulo tipų - viengubos kabinos – "Regular Cab", pailgintos kabinos – "Super Cab", dvigubos kabinos – "Double Cab".
  • Keturi standartinės įrangos lygiai: XL, XLT, Limited ir prabangusis Wildtrack.
  • Galingi naujieji Ford TDCi 2.2 l 150 AG ir 3,2l 200 AG dyzeliniai varikliai.
  • Galite pasirinkti 6 laipsnių mechaninę arba 6 laipsnių automatinę transmisiją.

  "Ford Ranger" jau spėjo įgyti pravažaus ir universalaus pikapo vardą. Ir "Ford Ranger" nė neketina jo prarasti – buvo atnaujintas automobilio dizainas, pagerintos eksploatacinės savybės ir įdiegtos papildomos technologijos. Patikrintas praktiškumas puikiai dera su išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir degalų naudojimo efektyvumu, pažangiomis technologijomis bei stulbinamu stiliumi.

  ford PATVARUS
  Didžiausia gabenama masė – 1240 kg*, velkamoji masė – 3500 kg**, įveikiamas brastos gylis – iki 800 mm, taigi modelis "Ford Ranger" neabejotinai yra daugiau nei pajėgus automobilis.
  Tai automobilis, kuriuo galite pasikliauti sudėtingiausiomis sąlygomis atlikdami sudėtingiausius darbus. Su šiuo automobiliu išskirtiniai vairavimo potyriai garantuoti kiekvieną dieną.
  ford IŠMANUS
  Automobilyje įdiegtos valdymo balsu ir prisilietimu technologijos bei sistema "Ford SYNC 3" su naujuoju 8 colių įstrižainės spalvotu ekranu. Be to, puikios komplektacijos automobilis papildytas naujomis technologijomis – adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema "Adaptive Cruise Control" su stebėjimo sistema "Forward Alert", kelio juostų stebėjimo sistema "Lane Keeping System", kelio ženklų atpažinimo sistema "Traffic Sign Recognition" ir vairuotojo perspėjimo sistema "Driver Alert".

  Variklio ir transmisijos patobulinimai (įskaitant papildomas funkcijas, pavyzdžiui, sistemą "Auto-Stop-Start"), naujai nustatytas galutinis pavaros santykis ir nauja vairo sistema su elektriniu stiprintuvu garantuoja dar didesnę degalų ekonomiją ir mažesnį išmetamų CO2 dujų kiekį (6,5 l/100 km ir 171 g/km), taigi "Ford Ranger" yra tobulas pasirinkimas verslo reikalams ir poilsiui, darbui ir laisvalaikiui.

  * Bendra masė priklauso nuo pasirinkto modelio ir rinkos pasiūlos.
  ** 160 AG arba 200 AG 4x4 su vienaaše priekaba ir priekaba su stabdžiais.


  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share