Apžvalga

Galingas, patikimas ir itin ekonomiškas, kaip ir kiti „Transit" furgonai. Patogus, malonus vairuoti ir su daugybe išmaniųjų technologijų, kaip ir kiti „Ford" automobiliai. Tai „Transit Courier".

Kompaktiški furgono matmenys užtikrina manevringumą ir vieną mažiausių šios klasės automobilių apsisukimo spindulių, taigi lengvai susidorosite su iššūkiais važiuodami judriomis, siauromis gatvelėmis ir statydami automobilį ankštoje stovėjimo erdvėje.

Visgi vertindami „Transit Courier" neapsigaukite dėl jo dydžio – bagažinė yra iki 3,4 m3* tūrio, t. y. maždaug 10 procentų didesnė nei kitų tos pačios klasės automobilių. Rinkitės kėbulo variantą su atlenkiamąja pertvara ir užlenkiamąja keleivio sėdyne bei džiaukitės didžiausia šios klasės furgonų bagažine – jos ilgis net 2,59 m.

Kad ir kiek kartų Jums teks sustoti – stosite tikrai ne dėl to, kad įpiltumėte degalų. Automobiliuose įrengti apdovanojimų pelnę 1,0 l darbinio tūrio „EcoBoost" benzininiai bei pažangieji 1,5 l ir 1,6 l darbinio tūrio „Duratorq" dyzeliniai varikliai užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą išmetamų teršalų kiekį: su sistema „Auto-Stop-Start" ir sistema, neleidžiančia viršyti 100 km/val. greičio, 100 km nuvažiuosite automobiliui sudeginus vos 3,7 l degalų ir į aplinką išmetus 97 g/km teršalų.

Papildomai užsakomų pažangiųjų technologijų sąraše rasite galinio vaizdo kamerą, atstumo jutiklius automobiliui statyti, sistemą „Hill Start Assist", padedančią pajudėti iš vietos įkalnėje, ir daug kitų technologijų – visos jos sukurtos tam, kad Jūsų kelionė būtų kiek įmanoma saugesnė, lengvesnė ir nekelianti streso. O pažangioji sistema „Ford SYNC" su valdymo balsu funkcija leidžia skambinti ir atsiliepti į skambučius nenaudojant rankų. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus.**

Susipažinkite su „Transit Courier" ir sužinokite daugiau apie jo dizainą, valdymo ypatybes ir praktiškumą, eksploatavimo išlaidas, efektyvumą ir našumą, taip pat apie saugumą, kėbulo tipus, talpumą bei siūlomas modelio versijas.


  • Ekonomiški dyzeliniai Ford TDCi bei benzininiai EcoBoost varikliai;
  • Aptarnavimo intervalai kas 12 mėnesių arba 30 000 km;
  • Iki 2,3 m3 erdvė jūsų kroviniams;
  • Degalų sąnaudos nuo 3,7 l / 100 km;
  • Maksimalus naudingas krovumas iki 600 kg;
  • N1 kategorija;
  • Garantija iki 5 m / 150 000 km.


* Matuojant pagal ISO 3832 reikalavimus ir VDA metodiką, esant atlenkiamajai tinklinei pertvarai.

** Priklauso nuo telefono suderinamumo galimybių.


SUSISIEKITE SU MUMIS


Bookmark & Share