Specifikacijos

 • Techniniai duomenys

  Degalų sąnaudos:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mpg)
  Variklis Galia

  (AG)

  CO2

  (g/km)

  Mieste Užmiestyje Vidutinės
  1.5 TDCi (5 M/T) 75 108 4.7 3.7 4.1
  1.5 TDCi (5 M/T) s/s 75 103 4.4 3.6 3.9
  1.6 TDCi (5 M/T) 95 105 4.7 3.6 4.0
  1.6 TDCi (5 M/T) s/s 95 100 4.4 3.5 3.8
  1.6 TDCi (5 M/T) s/s,

  100km/h ribotuvu

  95 97 4.4 3.4 3.7
  1.0 EcoBoost (5 M/T) 100 124 6.8 4.7 5.4
  1.0 EcoBoost (5 M/T) s/s 100 119 6.2 4.7 5.2


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija

 • Vairavimas ir komfortas

  Furgonas, kurį vairuoti Jums tikrai patiks

  Modernus važiuoklės dizainas, pažangi vairavimo sistema ir itin harmoninga valdymo dinamika leis mėgautis laiku, praleistu vairuojant „Transit Courier". Įdiegtos šiuolaikinės technologijos taip pat užtikrins saugesnę kelionę ir padarys Jūsų gyvenimą paprastesnį, o kitos sistemos maksimaliai padidins degalų ekonomiją. Prie visų šių privalumų pridėkite dar puikų manevringumą, kokio galite tikėtis tik iš mažų automobilių, ir gausite tobulai Jūsų veiklai pritaikytą furgoną.

  Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad vietos rinkoje parduodamų automobilių specifikacija gali skirtis nuo čia pavaizduoto automobilio. Mobilusis prietaisas nėra komplektacijos dalis.

  Didelis pažangiųjų technologijų, kurios gali būti standartinės įrangos dalis arba papildomai užsakomos, pasirinkimas palengvins Jūsų darbo dieną, didins našumą ir leis išvengti bet kokio streso. Gamintojas taip pat siūlo sistemas, kurios apsaugos Jus ir Jūsų vertingą investiciją – furgoną „Transit Courier".

  Šiame furgone puikiai dera gerai apgalvotas modernus dizainas ir Jūsų poreikiams pritaikytos technologijos, taigi naujasis „Transit Courier" yra našus komercinis automobilis ir praktiškas bei patogus biuras ant ratų.

  ford Saugi vieta visiems Jūsų prietaisams

  Stovas mobiliesiems įrenginiams su USB jungtimi skirtas GPS navigacijos prietaisui, išmaniajam telefonui ar MP3 grotuvui laikyti.

  ford Praktiškas ir patogus daiktų laikymas

  Kaip ir bet kurioje kitoje gerai suplanuotoje darbo vietoje, taip ir Jūsų furgone gausu praktiškų dėtuvių daiktams laikyti. Gilioje centrinėje daiktadėžėje yra vietos A4 formato dokumentams, taigi jie visada bus po ranka. Didesnį saugumą garantuoja po sėdyne esantis dėklas nešiojamajam kompiuteriui, kurio nebereikės laikyti matomoje vietoje. Net priekinėse durelėse numatyti skyreliai daiktams pasidėti, įskaitant 1,5 l ir 0,5 l talpos butelių laikiklius abejose duryse bei patogų skyrelį monetoms keleivio pusėje.

  ford Patogus visus metus

  Šaltą rytą, karštą vasaros dieną... Jūsų furgonas užtikrins patogią darbo aplinką bet kokiomis sąlygomis. Pasirinkite elektroninę automatinės temperatūros kontrolės sistemą („Electronic Automatic Temperature Control", EATC) ir galėsite nustatyti tikslią pageidaujamą temperatūrą automobilio salone, kurią sistema palaikys naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.

  ford Technologija „Quickclear" leis greitai nuvalyti priekinį stiklą

  Ši išmani technologija leis Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Paspaudus mygtuką itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei atitirpdys valytuvus. Sistema atliks savo darbą per keletą sekundžių, net kai lauke bus labai šalta.

  ford Sistema „Ford Easy-Fuel" – paprastam degalų pildymui

  Su šia sistema beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako angą. Sistema „Ford Easy-Fuel" yra be dangtelio, taigi Jums nebereikės teptis rankų.

  ford Lengvai įveiksite visus posūkius

  Automobilio apsisukimo spindulys itin mažas – vos 10,5 metrų, o įveikiamas pasukus vairą iki galo vos 2,6 kartų. Rezultatas: lengvesnis automobilio statymas ankštoje erdvėje ir didesnis manevringumas siaurose gatvelėse.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Apžvalga ir kainos

  Nuotraukų galerija


Bookmark & Share