Apžvalga ir kainos


 • Kainos

  Plati "Ford Transit" modifikacijų gama leidžia pasirinkti Jūsų įmonės individualiems poreikiams pritaikytą versiją. "Ford Transit Minibus/Kombi" nuo 26 530 EUR

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ TRANSIT MINIBUS MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. gruodžio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Apžvalga

  Mikroautobusas "Ford Transit Minibus/Kombi"

  Nesvarbu, ar vežate verslo klientus, atostogautojus, išvykon susiruošusius suaugusiuosius ar į ekskursiją vykstančius moksleivius, patogiai ir saugiai pervežti keleivius iš vienos vietos į kitą – tai atsakingas darbas.

  Taigi, pasirinkite mikroautobusą "Ford Transit Minibus" – specialiai tam pritaikytą automobilį, sukurtą keliauti stilingai.
  Šiame itin erdviame ir universaliame automobilyje įrengta daugybė technologijų, kurių tikitės iš šiuolaikiškai įrengto automobilio. Dėl jų šis mikroautobusas tampa itin patrauklus, o jei keleivių pervežimas yra Jūsų pajamų šaltinis, su šiuo mikroautobusu be vargo pranoksite net reikliausių klientų lūkesčius.

  Patobulinti 2,2 litrų darbinio tūrio dyzeliniai varikliai pagaminti taip, kad veiktų sklandžiai ir užtikrintų norimą galingumą, taupytų degalus ir tausotų aplinką. Taip pat galite rinktis iš keleto kėbulo variantų su skirtingo ilgio ratų baze ir sėdynių išdėstymu. Taigi neabejotinai rasite tokį mikroautobusą, kokio ieškote.

  Savybės:

  • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją;
  • Galimybė pasirinkti ratų bazę iš 3 variantų bei vidutinį arba paaukštintą stogą;
  • Ekonomiški dyzeliniai Ford TDCi varikliai;
  • Techniniai aptarnavimai atliekami kas 2 metus arba 60 000 km;
  • Galimybė pasirinkti nuo 9 iki 18 sėdimų vietų;
  • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos;
  • Garantija iki 5 m / 150 000 km;
  • M1 arba M2 kategorijos.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share