„Ford Fiesta Sport Special Edition“ - ir Lietuvos automobilių mėgėjams

„Ford Fiesta“ sėkmės istorija tęsiasi jau trisdešimt penkerius metus ir šią progą „Ford“ nusprendė pažymėti specialia serija „Ford Fiesta Sport Special Edition“. Naujoviškas ir originalus automobilio stilius ir išraiškingos išorės bei vidaus apdailos detalės suteikia šiam kompaktiškam modeliui drąsią, ryškią ir sportišką išvaizdą.

 

Išskirtinį, stilingą ir vikrų specialios serijos automobilį užsisakyti galima jau dabar. „Fiesta Sport Special Edition“ iš vyresniojo brolio „Ford Focus“ paveldėjo du modernius variklius. Galingas ir ekonomiškas 95 AG „Duratorq TDCi” dyzelinis variklis į aplinką išmeta tik 107 g anglies dvideginio, o degalų sąnaudos siekia vos 4.1 litro dyzelino šimtui kilometrų.

 

„Duratec Ti-VCT“ benzininio variklio galia siekia 134 AG esant 6700 sūkių per minutę, o sukimo momentas – 160 Nm esant 4250 sūkių per minutę. Adaptuota pavarų dėžė ir patobulinta išmetimo sistema šiam „Ford Fiesta“ nuo 0 iki 100 km/h leidžia įsibėgėti per 8,7 sekundės ir pasiekti maksimalų 195 km/h greitį.

 

„Naujoji „Ford Fiesta“ modifikacija turi viską, kas leidžia joje atpažinti turtingą „Ford“ kompanijos istoriją, susijusią su automobilių sportu. Lengvai įsisukantis 1,6 litro tūrio „Duratec Ti-VCT“ variklis ir dinamiškas, šiuolaikinis stilius, leidžia „Fiesta“ priskirti prie kitų kompanijos sportinių automobilių. Na, o tiems, kuriems galia nėra labai svarbi, tačiau patinka stilinga išvaizda ir taupus vairavimas, dyzelinė versija yra puikus pasirinkimas”, - sakė Roelantas de Waardas, „Ford of Europe“ rinkodaros, pardavimų ir aptarnavimo skyriaus viceprezidentas.

 

Po to, kai vasario rinkoje pasirodė sportiškasis „Fiesta“ 1600 S („Sport S” Vokietijoje“), naujos serijos automobiliai dar daugiau patobulinti tiek viduje, tiek ir išorėje. Sportinis stiliaus paketas, pagardintaspriekiniu ir galiniu spoileriu, sidabro spalvos priekinių grotelių apvadai, rūko žibintai ir dvigubi poliruoti išmetamieji vamzdžiai dar labiau pabrėžia šio „Ford Fiesta” modelio pažangų kinetinį dizainą.

 

Juodi „Panther Black” lengvo lydinio ratlankiai (17 colių skersmens benzininei ir 16 colių skersmens dyzelinei modifikacijai) užbaigia naujosios serijos sportiškumo štrichus. Klientui pageidaujant, ratlankiai gali būti ir sidabro spalvos.

 

„Ford Fiesta Sport Special Edition” modelio pirkėjai galės pasirinkti vieną iš septynių spalvų, įskaitant ir juodąją „Panther Black” , naudojamą ratlankiams. Juodos ir sidabro spalvos tema taip pat persikelia ir į interjerą, kur „Ebony Black” spalvos odinės šildomos sėdynės, apsiūtos sidabro spalvos siūlėmis užtikrina patogią ir stilingą vietą vairuotojui. Taip pat galima ne tik mėgautis vairavimu, bet ir įvertinti ypatingai minkšta oda aptrauktą vairą su blizgiais juodais stipinais.

 

Oro kondicionierius su automatiniu temperatūros reguliavimu, oda dekoruotas rankinis stabdis ir pavarų perjungimo svirtis, lengvojo lydinio metalo pedalai, blizgūs juodi prietaisų skydelio apvadai, pagal užsakymą gaminami grindų kilimėliai ir sidabro spalvos slenksčių intarpai šiame modelyje taip pat virto realybe. Taip pat šiame modelyje bus įtaisytas USB išorinės laikmenos įrenginys ir šešių garsiakalbių sistema.

 

Lietuvoje šios serijos „Ford Fiesta” galima užsisakyti jau dabar, automobilio kaina – nuo 55.874 litų (su PVM).

 

„Ford Fiesta“ automobiliai yra vieni populiariausių „Ford“ modelių - jų per 35 metus parduota daugiau nei 14 milijonų. Dabartinės kartos „Ford Fiesta“ automobiliai gaminami gamyklose Kelne, Vokietijoje ir Valensijoje, Ispanijoje.

 

Grįžti atgal

Bookmark & Share