5 metų garantija – visiems „Ford“ modeliams

JAV koncernas Lietuvoje ilgesnio termino garantiją taiko ir lengviesiems, ir komerciniams automobiliams

 

Dviejų metų garantija be jokių apribojimų, plius treji metai arba 100 000 kilometrų rida – nuo šiol tokia garantijos formulė taikoma visiems Lietuvoje parduodamiems „Ford“ automobiliams, nepriklausomai nuo jų paskirties. Vienintelis įgaliotasis JAV koncerno atstovas Lietuvoje „Inchcape Motors“ naujai parduodamus „Ford“ automobilius jau pradėjo žymėti specialiai sukurtais 5 metų garantijos ženkleliais.

 

„Pasaulinė krizė iš esmės pakeitė JAV automobilių pramonę ir privertė iš naujo peržiūrėti veiklos principus bei prioritetus. „Ford“ ne tik greičiausiai atsigavo po nokauto – koncerno vadovai suprato, kad rinkoje nebeužtenka novatoriško dizaino ir technologijų, todėl itin daug dėmesio skyrė kokybės gerinimui. Šiandien matome, kad tokia strategija pasiteisino, o trejais metais pratęstas garantijos terminas rodo „Ford“ pasitikėjimą savo jėgomis. Turint galvoje faktą, kad įvairių markių „Ford“ labai dažnai perkami tarnybiniam ar komerciniam naudojimui, tai yra geras papildomas argumentas renkantis automobilį“, - sakė „Inchcape Motors“ pardavimų vadovas Vitoldas Milius.

 

Penkerių metų garantija galioja visiems pagrindiniams automobilio mazgams – varikliui, transmisijai, visai elektros sistemai, priekinei ir galinei ašiai, vairavimo sistemai, stabdžių sistemai, oro kondicionavimo ir šildymo sistemoms, saugos oro pagalvių sistemai.

 

Grįžti atgal

 
Bookmark & Share