„Ford S-MAX Vignale Concept“ – žvilgsnis į „Premium“ segmento ateitį

Mados sostinėje Milane pristatytas koncepcinis S-MAX atspindi „Ford“ paieškas prabangos pasaulyje

 

„Jis peržengia įprasto akiai automobilių dizaino ribą ir byloja klientams, kuriems estetinės savybės yra tikroji vertė. Erdvus ir geidžiamas – toks yra „S-MAX Vignale Concept“. Mūsų dizaineriai įkvėpimo sėmėsi daugelyje sričių – nuo baldų iki aukštosios mados. Taip gimė nauja „Ford“ išraiška“, – sakė „Ford of Europe“ vykdomasis direktorius, atsakingas už dizainą, Martinas Smithas.

 

Ne veltui automobilio pristatymui buvo parinkta legendinė vieta – „Palazzo Reale“ rūmai Milane. Po to „S-MAX Vignale Concept“ galės grožėtis garsiosios baldų dizaino parodos „Salone del Mobile“ lankytojai. Šioje parodoje „Ford“ įrengė „Vignale Lounge“ stendą, kuris atliks ne tik pažintinę funkciją, bet ir padės koncernui atsirinkti mažmenininkus „Vignale“ linijai. Parodoje bus ne tik „S-MAX – „Ford“ sukūrė visą šeimą „Vignale“ daiktų, įskaitant ir „iF Design“ apdovanojimą pelniusį kelioninį krepšį.

 

„Ford“ pranešė, kad „Vignale“ linijos automobilių pirkėjai turės paskirtąjį asmeninį vadybininką, jiems bus užtikrinta automobilio paėmimo ir pristatymo paslauga.

 

Jau šiandien pusė „Ford“ pirkėjų renkasi modifikacijas su aukšto lygio įranga, o 10-15 proc. pirkėjų norėtų dar aukštesnės klasės įrangos bei išskirtinio aptarnavimo.

 

„Vis daugiau klientų ieško išskirtinėmis savybėmis išsiskiriančių ir aukštesnės klasės automobilių nei mes šiandien siūlome Europos rinkai. Kita svarbi dalis – klientų patirtis. Klientai nori jiems asmeniškai pritaikyto ir jų laiką taupančio aptarnavimo. „Vignale“ yra mūsų atsakymas tokiems klientams“, – kalbėjo „Ford of Europe“ viceprezidentas Roelantas de Waardas.

 

„S-MAX Vignale Concept“ išsiskiria 21 colio diametro ratlankiais, pagamintais iš sudėtingo liejimo lydmetalio. Koncepcinis automobilis taip pat gali pasigirti brangakmenius primenančiomis aplikacijomis, chromuotais veidrodėlių korpusais, būdingomis „Vignale“ aštuoniakampėmis radiatoriaus grotelėmis ir „Milano Grigio“ kėbulo spalva. „Dark Rose Grey“ spalva nudažytos atskiros detalės – aštuoniakampiai ortakiai, išmetimo vamzdžių lizdai ir priekinės dalies apatinė dalis.

 

Grįžti atgal

 Bookmark & Share