Europos pirkėjams pagamintas milijonasis dabartinės kartos „Ford Focus“

Vidutiniškai kas 90 sekundžių „Ford“ Europoje pagamina po „Focus“ automobilį. 

 

„Ford of Europe“ ką tik pagamino milijonąjį dabartinio modelio „Focus“ automobilį – kompaktinės klasės hečbeką. Remiantis „Ford“ atlikta analize pagal „Polk“ pasaulinės automobilių registracijos duomenis už 2013 m. pirmą pusmetį, tai yra geriausiai parduodamas automobilis pasaulyje.

 

Jau šį mėnesį „Ford“ ruošiasi pristatyti naują „Focus“ su 1,0 litro „EcoBoost“ – 2012 ir 2013 m. „Metų varikliu“ – versiją, kuri taps pirmoji tarp tokios klasės automobilių Europoje: benzininis variklis vos su 99 g/km CO2 emisija.

 

„Ford Focus“ pasižymi gausia technologijų įranga: automatine parkavimosi sistema, naudojančia itin jautrius sensorius, surandančia tinkamą vietą automobiliui bei sukinėjanti vairą. Vairuotojui belieka sankabos ir greičio pedalai. Čia taip pat yra aktyvi miesto sistema, kuri 50 kartų per sekundę greičiu stebi kelią, tuo padėdama išvengti susidūrimų, esant iki 15 km/val. greičiui ir taip pat maksimaliai sumažina nelaimingų atsitikimų ar susidūrimų pasekmes, kai greitis yra iki 30km/val.

 

Jei automobilis patenka į avariją, „Ford SYNC” su skubios pagalbos programa tiesiogiai sujungs su pagalbos tarnyba 112. „Focus“ klientai teigia tikrai vertinantys „Ford“ išmaniąsias technologijas ir džiaugiasi automobilio saugumu, sportiškumu, stiliumi bei komfortu,“ sakė Barb Samardzich, vykdantysis „Ford of Europe” vadovas.

 

Nuo 1998 m., kai „Ford“ pristatė pirmąjį „Focus“ modelį, kompanija iš viso pardavė beveik 6,9 mln. automobilių Europoje, o visame pasaulyje – 12 milijonų.

 

Grįžti atgal

 


Bookmark & Share