Sistema SYNC milijonams klientų leidžia naudotis „AppLink“ programėlėmis


Naujuose automobiliuose veikia „Apple CarPlay", „Android Auto" programos ir 4G LTE mobiliojo interneto ryšys:

  • Sistema „Ford SYNC® AppLink™" papildyta naujomis programėlėmis, įskaitant AAA (Amerikos automobilių asociacija) narių aptarnavimo programą, išlaidų ataskaitos stebėjimo programą „Concur" ir programėlę „Eventseeker", kuri praneša apie netoliese vykstančius koncertus bei kitus renginius.
  • Į SYNC sistemą įtraukta „Apple CarPlay" programa suteikia „iPhone" įrenginių naudotojams prieigą prie žemėlapių, žinučių ir muzikos naudojant balsu valdomą „Siri" programėlę arba jutiklinį ekraną.
  • „Android Auto™" leidžia paprasčiau ir saugiau prisijungti prie „Google" paieškos balsu, „Google Maps", „Google Play Music" ir kitų programėlių naudojant vaire įrengtus valdiklius ir jutiklinį ekraną.
  • Naujoji „SYNC Connect" technologija su 4G LTE mobiliuoju internetu leidžia naudojantis išmaniuoju telefonu įjungti variklį, atrakinti duris, patikrinti kuro lygį ir surasti, kur pastatytas automobilis.


LAS VEGASAS – kompanija „Ford" plečia savo SYNC® ryšio sistemą. Ji papildyta „Apple CarPlay", „Android Auto™" programomis, 4G LTE mobiliuoju internetu ir keliomis naujomis „AppLink™" programėlėmis, kad milijonai naudotojų galėtų palaikyti ryšį būdami už vairo ar netgi nutolę nuo savo automobilių.

Donas Butleris, vykdantysis kompanijos „Ford" direktorius, atsakingas už automobilių ryšį ir paslaugas, teigia: „SYNC sistema klientams suteikia galimybę automobilyje be vargo naudotis jiems gerai pažįstamomis išmaniųjų telefonų technologijomis. Tobulindami SYNC sistemą stengiamės judėti į priekį mūsų klientų tempu – norime, kad jiems būtų paprasta palaikyti ryšį tiek automobilyje, tiek nutolus nuo jo, nepaisant to, kokius išmaniuosius telefonus, programėles ar mobiliąsias paslaugas klientai naudoja."

Šiuo metu keliuose visame pasaulyje važinėja daugiau nei 15 milijonų transporto priemonių, kuriose įrengta SYNC sistema. Tikimasi, kad 2020 metais šis skaičius sieks 43 milijonus. Todėl „Ford" kompanijos nepralenkiama komunikacijos ir pramogų sistema klientams siūlo dar geresnį ryšį. Tai viena iš „Ford Smart Mobility" plano sudedamųjų dalių. Taikant šį planą siekiama bendrovę pakelti į dar aukštesnį ryšio užtikrinimo, mobilumo, automobilių autonomijos, klientų patirties ir duomenų analizės lygį.

Nuo šių metų transporto priemonių, kuriose įrengta SYNC 3 sistema, savininkai turės daugiau galimybių pasirinkti, kaip automobilyje panaudoti savo išmaniuosius telefonus. „iPhone" įrenginių naudotojai galės naudoti „Apple CarPlay" programą, o programinės įrangos „Android" naudotojai – „Android Auto". Šios dvi sąsajos specialiai pritaikytos minėtiems išmaniųjų telefonų tipams.

Be to, naujoji „SYNC Connect" technologija su 4G LTE mobiliuoju internetu leis savininkams kai kurias automobilio funkcijas naudoti nuotoliniu būdu. Jie galės nustatyti nuotolinio variklio paleidimo funkciją, atrakinti duris, patikrinti kuro lygį arba surasti, kur pastatytas automobilis. Šiaurės Amerikoje kompanija „Ford" programas „Apple CarPlay" ir „Android Auto" įdiegs visose 2017 metų gamybos transporto priemonėse su SYNC 3 sistema, pradedant nuo visiškai naujo „Ford Escape" modelio. Tais pačiais metais, tik šiek tiek vėliau, 2016 metų gamybos automobilių, kuriuose įrengta SYNC 3 sistema, savininkai turės galimybę ją atnaujinti. „SYNC Connect" technologija populiarėja visame pasaulyje. 2020 metais jos naudotojų skaičius turėtų viršyti 20 milijonų.

Naujienų pranešimus, su jais susijusią medžiagą ir didelės raiškos nuotraukas bei vaizdo įrašus rasite www.media.ford.com


Programėlės visada su Jumis

Naudojant kompanijos „Ford" SYNC sistemos funkciją „AppLink", leidžiančią vairuotojui balsu valdyti išmaniojo telefono programėles sėdint prie vairo, dabar dar lengviau susikurti unikalią, suasmenintą aplinką.
Pirmosios programėlės, naudojančios prieinamą transporto priemonės informaciją, tokią kaip GPS navigacijos duomenys ir rida, bus pristatytos dar šiemet. Dėl jų automobilyje įrengtų programų naudojimas taps individualesnis ir pritaikytas konkretaus asmens poreikiams.

Programėlės:

  • AAA / CAA AAA nariams JAV ir CAA nariams Kanadoje skirta programėlė, naudojanti automobilio GPS sistemos duomenis, naudotojams praneša degalų kainas, randa artimiausią degalinę ir suteikia prieigą prie maršruto planavimo funkcijos „Here2there", kuri padeda stebėti eismą važiuojant.
  • „Concur". Paleidę „Ford" automobilio variklį „Concur" programos naudotojai tuoj pat sulaukia klausimo, ar nori užregistruoti verslo kelionę. Tuomet programėlė pradeda fiksuoti ridos rodiklio duomenis. Kas kartą išjungus variklį programa fiksuoja įrašą apie išvyką „Trace Trip Journal" žurnale. Dienos pabaigoje žurnalas yra užbaigiamas ir vairuotojas paraginamas peržvelgti dienos išvykas.
  • „Eventseeker". Kad ir kur keliautų „Ford" automobiliu, prie vairo sėdėdami vairuotojai gali sužinoti apie juos sudominti galinčius renginius, kurie nustatomi remiantis transporto priemonės buvimo vietos duomenimis, ar daugiau sužinoti apie netoliese koncertuojančius muzikantus.
  • „Cityseeker". Ši programėlė, naudojanti automobilio GPS duomenis, vairuotojui rekomenduoja geriausius restoranus, naktinius klubus ir kitus lankytinus objektus daugiau nei 500 miestų visame pasaulyje.
  • „Tencent Chelian". Vairuotojai gali pasiekti populiariausią Kinijos socialinės žiniasklaidos platformą, QQ žinučių programą, taip pat muziką, radijo imtuvą ir gauti pranešimus apie eismo sąlygas realiuoju laiku.

Kompanija „Ford" toliau tobulina „AppLink" funkcijos galimybes programų kūrėjams. Naujoji „Send Location" funkcija leidžia programėlę integruoti tiesiogiai į transporto priemonės navigacijos sistemą – taip užtikrinamas nenutrūkstamas jos veikimas, o vairuotojui net nereikia paliesti savo telefono.
Jeigu vairuotojas naudoja debiutuojančią „Glympse" programą, automobilis automatiškai pastebi, ar vairuotojas aktyviai dalijasi savo buvimo vieta realiuoju laiku su kitais programėlės naudotojais. SYNC sistemos „AppLink" funkcija paklausia vairuotojo, ar jis norėtų būti nukreiptas į konkrečią vietą. Jeigu vairuotojas paspaudžia mygtuką „taip", jam pateikiami navigacijos patarimai „nuo posūkio iki posūkio".


Programa „Apple CarPlay"

Programa „Apple CarPlay" yra suderinama su „iPhone 5" ir vėlesniais modeliais. Prijungus „iPhone" telefoną prie automobilio USB jungtimi, jutikliniame ekrane pasirodo „CarPlay" sąsaja. „Apple CarPlay" programa su balsu valdoma programėle „Siri" nepastebimai susieja „iPhone" telefoną su automobilyje įrengtu ekranu ir valdikliais.
Dėl to galima lengvai paskambinti, klausytis muzikos, siųsti ir gauti žinutes, gauti optimalias navigacijos nuorodas pagal eismo sąlygas ir naudotis kitomis funkcijomis – visa tai galėsite daryti nenuleisdami akių nuo kelio.


Programa „Adroid Auto"

5.0 ir naujesnės „Android" programinės įrangos naudotojai savo išmaniaisiais telefonais automobilyje gali naudotis saugiai ir paprastai. Patogiai pateikiama informacija: „Google Maps", „Google Play Music" ir kitų programėlių duomenys siunčiami į SYNC ekraną – taip išmanusis telefonas tampa automobilio dalimi. „Google" paieška balsu atsako į visus naudotojams kylančius klausimus vairuojant.

Naujienų pranešimus, su jais susijusią medžiagą ir didelės raiškos nuotraukas bei vaizdo įrašus rasite www.media.ford.com


SYNC – beveik dešimtmetį pirmaujanti ryšio palaikymo sistema

„Ford SYNC" – tai automobilyje įrengta neprilygstama pramogų ir informacijos sistema, veikianti daugiau nei 15 milijonų transporto priemonių visame pasaulyje.
„Ford SYNC" pirmą kartą buvo pristatyta 2007 metais ir automobilių pramonėje tapo pirmąja sistema, leidžiančia už prieinamą kainą balsu valdyti išmaniuosius telefonus bei atlikti įvairias funkcijas. Šiaurės Amerikoje važinėja vis daugiau „Ford" automobilių. Jų vairuotojams siūlome naujausios kartos SYNC 3 sistemą su visiškai nauja technine ir programine įranga, kuri veikia sparčiau, geriau atpažįsta balsą kalbant šnekamuoju tonu, jos jutiklinis ekranas panašus į mobiliųjų telefonų, o grafinė sąsaja lengviau suprantama.


ford

Bookmark & Share