Specifikacijos


 • Galia ir ekonomija
  ford BENZININIAI

  Ecosport siūlomas su 1.0 l EcoBoost varikliu, kuris buvo pripažintas geriausiu pasaulyje net tris kartus iš eilės. Dėl unikalios technologijos variklis išvysto didesnio darbinio tūrio agregatams būdingą galią (iki 125 AG), tačiau tuo pačiu yra iki 24% ekonomiškesnis.

  ford DYZELINIAI

  Taip pat siūlomas 1.5 l DV5 dyzelinis variklis pasiekiantis iki 91AG. Šis pažangus ir itin veržlus variklis komplektuojamas su 5-ių pavarų mechanine transmisija. Toks derinys užtikrtina dinamiškas valdymo savybes tiek mieste tiek užmiestyje.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Vairavimas ir komfortas
  ford Jūsų mėgstamos išmaniojo telefono programėlės visada kartu – Ecosport sąsaja leidžia susieti ir valdyti populiarias mobiliąsias aplikacijas automobilyje.
  ford Daugelį automobilio ar mobiliojo įrenginio funkcijų galėsite valdyti neatitraukdami dėmesio nuo kelio – daugiafunkcinis vairas ir SYNC sistema su valdymo balsu funkcija. Balso komandas galite naudoti navigacijos, telefono arba garso sistemos valdymui.
  ford LED dekoratyviniai žibintai išskiria modelį ir pabrėžia jo šiuolaikišką dizainą.
  ford Kompaktiškas išorėje, tačiau neprilygstamai erdvus viduje – salone rasite net A place for everything 20 įvarių dėtuvių Jūsų daiktams ir smulkmenoms. Nuo kelionės reikmenų laikikliuose ir daiktadėžėse iki gėrimų ar užkandžių šaldomoje dėtuvėje.
  ford Aukšta sėdėjimo pozicija ir itin komfortiškas sėdynių dizainas. Ergonomiškas interjero dizainas leis patogiai įsitaisyti kiekvienam, net ilgose kelionėse.
  ford Jūsų komfortui – beraktė automobilio užvedimo sistema. Net patekti į automobilį Jums nereikės išsitraukti pultelio iš kišenės. Prieikite ir atsidarykite užrakintą automobilį – Ford KeyFree System atrakins dureles. Įsitaisykite ir vienu mygtuko paspaudimu užveskite savo Ecosport.
  ford Tiksliai pasirinkite optimalią temperatūrą vairuotojui ir keleiviui – Jūsų patogumui elektroninis automatinis oro kondicionierius (EATC).
  ford Patogiam manevravimui mažose erdvėse – parkavimo jutikliai. Aiškūs ir tikslūs indikatoriai leis be vargo pastatyti automobilį ir atlikti net sudėtingiausius manevrus.
  ford Tikro visureigio bruožas – atsarginis ratas sumontuotas galinėje automobilio dalyje. Taip sutaupoma salono erdvė ir sukuriamas išskirtinis stilius.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Saugumas
  ford Jei reikia, drąsiai nusukite į bekelę – Ecosport pasižymi puikiomis pravažumo savybėmis. Šio kompaktiško visureigio brąsta net 550 mm.
  ford Stabili važiuoklė ir puikios pravažumo charakteristikos – 200 mm atstumas nuo kelio apviršiaus užtikrins komfortišką važiavimą ir kartu leis išvengti daugelio miesto džiunglių pavojų: duobių, aukštų atitvarų, sunkiai pastebimų kliūčių.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

Bookmark & Share