Apžvalga ir kainos


 • Apžvalga

  NAUJAS FORD ĮVAIZDIS

  Tai automobilis, sukurtas nesileidžiant į jokius kompromisus: maksimali prabanga, puiki kokybė, nepranokstamas rafinuotumas ir išskirtinės eksploatavimo savybės. Sveiki atvykę į naujojo „Mondeo Vignale" pasaulį.


  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Mondeo Vignale"! Konfigūruoti automobilį.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.


  SUSISIEKITE SU MUMIS

  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

 • Kainos

  VIGNALE nustato naujus standartus siekiantiems tobulumo – nepriekaištingas praktiškumas, išskirtinis dėmesys prabangai ir komfortui bei visa tai apjungiantis unikalus stilius. "Ford Mondeo Vignale" nuo 34 580 EUR

  Kainoraštis PDF formatu: ATSISIŲSKITE PILNĄ MONDEO VIGNALE MODELIO KAINORAŠTĮ (PDF)


  Parašykite mums užklausą. Su Jumis susisieks kompetentingi "Ford" vadybininkai ir pateiks visą reikiamą informaciją, bei Jums aktualią informaciją ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

  Nepamirškite, kad galite pasinaudoti „Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą FORD modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.

  Nurodytos kainos galioja nuo 2017 m. balandžio 1 d. UAB „Inchcape Motors" pasilieka teisę keisti automobilių kainas be atskiro perspėjimo, pasikeitus gamintojo ar importuotojo kainodarai ir/ar tiekimo sąlygoms.

  Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford Mondeo Vignale"! Konfigūruoti automobilį.


  ATVYKITE IŠBANDYTI

  Specifikacijos

  Nuotraukų galerija

Bookmark & Share