Galerija

VISKAS PRASIDEDA NUO SMULKMENŲ

Mūsų inžinieriai ir meistrai pagalvojo apie viską. Kuriant modelį „Ford Vignale", dėmesio skyrėme viskam – kiekvienam išskirtinio dizaino grotelių centimetrui ir dažų pigmentams.

Todėl nenuostabu, jog „Ford Vignale“ kolekcija būvo eksponuojama didžiausioje pasaulyje Milano baldų parodoje, kurioje galima susipažinti su naujausiomis pasaulio baldų dizaino madomis. Įkvėpti „Ford Vignale“ dizaino užuominų, kolekcijai sukurti „Ford Vignale Weekender“- išskirtiniai prabangūs kelioniniai krepšiai, kurie 2014 metais laimėjo prestižinį „iF“ produktų dizaino apdovanojimą, kuris suteikiamas tik aukščiausią vertę įrodžiusiems gaminiams. Taigi – naujas FORD įvaizdis yra daugiau nei rafinuotas prabangos ir stiliaus derinys. Dalis Jūsų gyvenimo būdo. Atraskite VIGNALE.

Nesvarbu, ar pasirinksite ketverių durų sedaną, ar universalą, jūsų „Ford Mondeo Vignale" išsiskirs ypatingais 19" lengvo lydinio ratlankiais, korio stiliaus priekinėmis grotelėmis ir dvigubais išmetimo vamzdžiais. Jūsų pasirinkimui keturios unikalios kėbulo spalvos, tarp kurių ir ypatingoji „Vignale Nocciola".


Peržiūrėkite "Ford Mondeo Vignale" modelio vidaus ir išorės dizainos nuotraukų galerijas, išsirinkite ir susisiekite su mumis!

Bookmark & Share