Privatumo politika

Mūsų organizacija siekia ginti savo lankytojų privatumą, todėl mes viešai atskleidžiame svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami "cookies", galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymosi tinklapyje istoriją.

Pateikiamose užsakymo ar kontaktų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Šie duomenys bus naudojami siekiant susisiekti su lankytojais, jei juos aptarnaujant, organizacijos darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdamas administratoriui žinutę adresu info@ford.lt.

Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mūsų organizacija nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Bookmark & Share