Šešerius metus sportinio kupė lyderis „Ford Mustang“

Net šešerius metus sportinio kupė lyderis „Ford Mustang“ – taip pat ir perkamiausias sportinis automobilis jau antrus metus iš eilės

  • Naujausi 2020 m. duomenys atskleidė, kad „Ford Mustang“ dar kartą tapo perkamiausiu sportiniu automobiliu ir sportiniu kupė pasaulyje!
  • Prie „Mustang“ sėkmės Europos rinkose prisidėjo Austrija, Čekijos Respublika, Danija, Vengrija ir Nyderlandai – šiose šalyse praeitų metų pardavimai neįtikėtinai išaugo.

2021 m. balandžio 15 d., Kelnas, Vokietija – savo 57-ąjį gimtadienį šį šeštadienį, balandžio 17 d., švenčiantis „Ford Mustang“1 – perkamiausias sportinis automobilis visame pasaulyje jau antrus metus iš eilės. Ikoniškasis „Ford“ galiūnas taip pat išsaugojo ir perkamiausio sportinio kupė vardą net šeštus metus iš eilės!

Pagal naujausius „IHS Markit“ transporto priemonių registracijos duomenis, „Mustang“ nurungė visus galinguosius ligšiolinius savo konkurentus, įskaitant ir „Bullit“ – 2020 m. pasaulyje „Ford Mustang“ modelių parduota net 80 577.2 Šis skaičius, pernai sudaręs 14,8 proc. visos sportinių kupė rinkos, šiemet šoktelėjo iki 15,1 proc.

Pasak „Ford Motor Company“ vyriausiojo produktų platformos ir operacijų vadovo Hau Thai-Tang, „Mustang“ entuziastai savo galingus automobilius išties mėgsta – šiemet jie tai įrodė darkart. Dėl pasaulinės pandemijos metai buvo išties sunkūs visai automobilių pramonei. Vis dėlto, „Mustang“ sugebėjo ne tik puikiai atsilaikyti, bet netgi padidinti savo dalį pasauliniame sportinių automobilių segmente.

Vadovaujantis vidiniais „Ford“ duomenimis, galingųjų „Bullitt“ ir „Shelby“ modelių pernai parduota net 52,7 proc. daugiau nei užpernai per tą patį laikotarpį visose rinkose, įskaitant ir Jungtines Valstijas.

Išlaikyti perkamiausio sportinio automobilio statusą „Mustang“ padėjo išaugę pardavimai Europoje. „Ford“ tyrimų duomenimis, 2020 m. pardavimai Vengrijoje šoktelėjo net iki 68,8 proc. lyginant su 2019 metais; išaugo pardavimai ir Nyderlanduose (38,5 proc.), Danijoje (12,5 proc.), Čekijos Respublikoje (5,6 proc.) bei Austrijoje (4 proc.).

Europoje 2020 m. „Ford“ pardavė 7000 „Mustang“. Nuo 2014 m. regione pasirodžius pirmajam sportiniam „Ford Mustang“, jų parduota jau beveik 60 000.3 Jungtinės Valstijos išlieka stipriausia pasauline rinka „Mustang“ modeliams ir sudaro apytikriai tris ketvirtadalius visų pardavimų.

„Ford“ planuoja nepaleisti sėkmės iš rankų su riboto leidimo modeliais – naujuoju lenktynių trasai sukurtu „Mustang Mach 1“. Puikiai valdomas, daugybę patobulinimų turintis ir unikaliu, ikoniškąjį 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečio „Mach 1 Mustang“ primenančiu dizainu pasižymintis naujasis „Mustang“ modelis – visų laikų geriausiai Europoje parduotas „Ford“, kurį bus galima įsigyti jau netrukus.

1„Ford Mustang“ CO2 emisija siekia 256-284 g/km, o degalų naudojimo efektyvumas – 11,2-12,4 l/100 km (Pasaulinė suderinta lengvųjų automobilių bandymų procedūra (WLTP).

Deklaruotosios WLTP degalų ir energijos sąnaudos, CO2 emisija ir elektra nuvažiuojamas atstumas nustatytas pagal Europos reglamentų (EB) Nr. 715/2007 ir (ES) Nr. 2017/1151 su paskutiniais pakeitimais techninius reikalavimus ir specifikacijas. Dėl taikomų standartinių bandymų procedūrų galima palyginti skirtingus transporto priemonių tipus ir gamintojus.

2„IHS Markit“ pasaulinės transporto priemonių registracijos duomenys sudaryti iš vyriausybės ir kitų šaltinių. Juose užfiksuoti 95 proc. visų naujų transporto priemonių iš daugiau nei 80 šalių. Pasak „IHS Markit“, visos pasauliniame sportinių automobilių segmente esančios transporto priemonės traktuojamos kaip sportiniai automobiliai. „Ford“, vadovaudamasi „IHS Markit“ surinktais duomenimis dėl 1966–2020 m. JAV sportinių automobilių segmente registruotų naujų transporto priemonių, atskleidė, kad „Mustang“ – perkamiausias Amerikoje sportinis automobilis jau daugiau nei 50 metų.

320 Europos rinkų: Austrija, Belgija, Didžioji Britanija, Čekijos Respublika, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Ispanija, Rumunija, Švedija ir Šveicarija.

„Ford Motor Company“

„Ford Motor Company“ (NYSE:F) – pasaulinė įmonė, įsikūrusi Dearborn mieste, Mičigane. Įmonė kuria, gamina, parduoda ir aptarnauja visą „Ford“ sunkvežimių, aptarnaujančių transporto priemonių ir automobilių seriją (vis daugiau elektrifikuotų versijų) bei prabangius automobilius „Lincoln“; teikia finansines paslaugas per „Ford Motor Credit Company“; siekia tapti lyderiu elektromobilių srityje; ir teikti mobilumo sprendimus, įskaitant autonominio važiavimo ir išmaniosios transporto priemonės paslaugas. „Ford“ dirba apytiksliai 186 000 darbuotojų visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie „Ford“, įmonės produktus ir „Ford Motor Credit Company“ galite rasti apsilankę corporate.ford.com.

Ford of Europe“ vykdo „Ford“ markės transporto priemonių gamybą, pardavimą ir aptarnavimą 50-yje rinkų – visiškai valdomuose objektuose ir konsoliduotose jungtinėse įmonėse dirba apytikriai 43 000 darbuotojų, o kartu su nekonsoliduotos veiklos įmonėmis – net apie 58 000. Be „Ford Motor Credit Company“ finansinių paslaugų, „Ford Europe“ priklauso ir „Ford“ klientų aptarnavimo padalinys bei 14 gamyklų (dešimt nuosavų objektų ir keturi nekonsoliduotos jungtinės veiklos įmonių objektai). Pirmieji „Ford“ automobiliai atvežti į Europą dar 1903 m. – tais pačiais metais „Ford Motor Company“ šiame žemyne ir buvo įsteigta. Gamyba Europoje pradėta 1911 m.