FORD ELEKTRIFIKACIJA

Elektrifikuodami visus „Ford“ linijos modelius, kuriame ateitį. 

Būk pirmas, kuris išbandys naujus elektrifikuotus „Ford“ modelius. 

GAUTI PASIŪLYMĄ 

Kuris elektromobilis Jums tinkamiausias? 

Jei ketinate įsigyti elektrinį automobilį, turite suprasti šių automobilių variantų skirtumus. Sužinokite daugiau apie MILD HYBRID, HYBRID, PLUG-IN HYBRID ir ALL-ELECTRIC automobilius. 

ALL-ELECTRIC 

Visiškai elektriniai automobiliai (ALL-ELECTRIC) yra varomi tik elektra, taigi jiems nereikia degalų ir jie neišmeta į aplinką teršalų. Pavyzdžiui, su visiškai įkrautu modeliu „Mustang Mach-E“ nuvažiuosite iki 610 km, taigi nesunkiai pasieksite kelionės tikslą.

PLUG-IN HYBRID 

Įkraunamuose hibridiniuose automobiliuose (PLUG-IN HYBRID) dera geriausios elektrinės ir įprastos varos sistemos savybės. Juose įtaisyti du maitinimo šaltiniai: įprastas variklis ir didelė aukštos įtampos baterija, taigi visiškai elektrinį režimą perjungsite vienu mygtuko paspaudimu.

HYBRID 

Hibridiniuose automobiliuose (HYBRID) varos sistema automatiškai perjungiama veikti vienu iš šių trijų režimų: įprastu (naudojamas tik variklis), visiškai elektriniu (trumpiems atstumams įveikti) ar mišriu (naudojamas tiek variklis, tiek elektrinė varos sistema). Norint įkrauti automobilį, nereikia jo jungti prie elektros tinklo, nes baterija lengvai įkraunama automobiliui važiuojant.

MILD HYBRID 

Šio tipo automobiliuose naudojami du sklandžiai pakaitomis veikiantys galios šaltiniai: įprastas variklis ir baterijos varomas elektrinis variklis. Elektrinis variklis neveikia savarankiškai, t. y. jis veikia kaip pagalbinis variklis, kuris padeda mažinti degalų sąnaudas ir išmetamą teršalų kiekį, gerina automobilio našumą ir valdymo jautrumą.

Atgimusi legenda. Visiškai elektrinis modelis MUSTANG MACH-E. 

Visiškai įkrovę bateriją, su šiuo modeliu galėsite mėgautis neįtikėtinu galingumu ir nuvažiuoti iki 610 km. Netikėkite pasakojimais apie tai, kad vairuoti elektrinius automobilius yra nuobodu ir pasiruoškite pamilti vairavimą iš naujo.

Susipažinkite su MUSTANG MACH-E

GAUTI PASIŪLYMĄ

Būkite savo erdvės šeimininkai. Naujoji PUMA. 

Į žmogų orientuotas dizainas, išskirtinis stilius ir hibridinės sistemos „EcoBoost Hybrid“ efektyvumas. Užuot siekęs Jūsų dėmesio, naujasis rafinuoto dizaino modelis „Ford Puma“ su elektrine varos sistema jo tyliai reikalauja.

Susipažinkite – FORD PUMA

GAUTI PASIŪLYMĄ

Pasiryžkite nuotykiams. Naujasis modelis KUGA. 

„Kuga“ su trimis hibridinės varos sistemos variantais. Įkraunamas hibridinis automobilis yra varomas benzininio arba elektrinio variklio. Jei prie elektros tinklo jungiamas variantas Jums netinka, galite rinktis modelį su automatiškai įkraunama hibridine varos sistema „EcoBlue Hybrid“ arba visiškai hibridine sistema.

Atraskite – FORD KUGA

GAUTI PASIŪLYMĄ