BRONCO YPATYBĖS

CHARAKTERISTIKOS IR EFEKTYVUMAS
IŠMANIOJI VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA
Dėl 7 integruotų G.O.A.T. režimų (tame tarpe važiavimo smėliu, slidžia kelio danga, nuošliaužomis ir uolomis bei dumblu/provėžomis) Ford Bronco modelis lengvai įveikia net sudėtingiausius laukinės gamtos ruožus.
ELEKTRONINIU BŪDU VALDOMA 4X4 SISTEMA
Bronco modelyje integruota išmanioji 4x4 sistema nepertraukiamai reguliuoja į priekinius ratus perduodamą galią, užtikrindama optimalų sukimo momentą ir maksimalią automobilio kontrolę bet kokiomis bekelės sąlygomis.
PAGALBOS POSŪKIUOSE SISTEMA
Pagalbos posūkiuose sistema padeda sumažinti posūkio spindulį iki 40%, o įspūdinga iki 262mm prošvaisa leidžia Ford Bronco lengvai įveikti bet kokį reljefą.
PRISITAIKANTIS AMORTIZAVIMAS
Bilstein™ prie kelio sąlygų prisitaikančių  amortizatorių sistema užtikrina automobilio valdymą ir stabilumą net ekstremaliausiomis bekelės sąlygomis. Sistema pasižymi unikalia priekinio pakabos stabilizatoriaus atjungimo funkcija.
VAŽIAVIMO VANDENIU
Šis automobilis be jokio vargo įveiks užtvindytus kelius ar išsiliejusias upes. Dėl įspūdingo, net iki 850 milimetrų siekiančio pravažos gylio, Ford Bronco stebina savo universalumu važiuojant net ir vandeniu.
JĖGOS PAVARA
Naujasis Ford Bronco 2,7 litro twin turbo V6 benzininis variklis  su 10 greičių automatine transmisija pasižymi išskirtinėmis 4x4 SUV savybėmis.
DIZAINAS
NUIMAMAS STOGAS
Bronco lengvasvorį nuimamą stogą galima nesunkiai nuimti, kad galėtumėte nevaržomai grožėtis Jus supančiais vaizdais.
NUIMAMOS DURELĖS
Norint įsileisti daugiau erdvės, Ford Bronco dureles galima nuimti ir padėti bagažinėje.
IŠSKIRTINIS STILIUS
Tvirtinimo laikikliai būtent šiam modeliui. Apvalaus dizaino priekiniai žibintai su LED dienos šviesos žibintais. Bronco tikrai nesupainiosi te su niekuo kitu.
SUSIKURKITE PAGAL SAVE
Susipažinkite su plačiu ant stogo tvirtinamų ar automobilio gale įrengiamų daiktų gabenimui skirtų funkcijų, stilingai automobilio vidaus ir išorės apdailai skirtų priedų asortimentu.
IKONIŠKOS DETALĖS
Šiame  4x4 SUV gausu subtilių užuominų į istorinį Bronco automobilių paveldą, pradedant besibaidančio žirgo simboliais ir baigiant rafinuotais tik šiam modeliui būdingais elementais.
TECHNOLOGIJOS
SYNC4 SU 12 COLIŲ CENTRINIU JUTIKLINIU EKRANU
Funkcijos valdomos 12 colių jutikliniu ekranu ar balso komandomis. Su SYNC 4 lengvai valdysite muziką, telefoną ar automobilio navigacijos sistemą.

B&O GARSO SISTEMA
Pasinerkite į beribės erdvės pojūčius su Bronco Bang & Olufsen 10 garsiakalbių sistema. Dar niekada nebuvo taip malonu klausytis mėgstamiausių kūrinių grojaraščio.

360 LAIPSNIŲ KAMERA
Pilnas vaizdas iš paukščio skrydžio aplink Jūsų Bronco automobilį leidžia akylai stebėti aplinką. Be to, ši funkcija naudinga kertant uolėtą reljefą ar pastebint bekelėje esančias kliūtis.
SAUGUMO PAKETAS
Šios funkcijos užtikrina Jūsų saugumą tiek kelyje, tiek bekelėje. Į rinkinį įeina adaptyvioji greičio palaikymo sistema, važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkcija, įspėjimo apie priekyje esančią kliūtį sistema ir automatinės tolimosios šviesos.
KOMFORTAS IR PATOGUMAS
ELEKTRINĖS VINILINĖS ŠILDOMOS SĖDYNĖS SU ODOS APDAILA
Bronco priekinės sėdynės su odos apdaila bei reguliuojamo šildymo funkcija užtikrina Jūsų komfortą nepriklausomai nuo oro sąlygų.
ŠILDOMAS ODINIS VAIRAS
Bronco šildomas odinis vairas leis sutelkti dėmesį ne į šąlančias rankas, o į kelią.