„FORD DIENOS” visą KOVO mėnesį:

 • Nuolaidos iki 8 800 EUR
 • Automobilių pristatymas per 7 dienas
 • Pasirinkimas iš daugiau kaip 100 automobilių
 • Akcija galioja iki 2019-03-31

Daugiau apie specialius pasiūlymus

FORD C-MAX IR GRAND C-MAX

 • Šeimos gyvenimas visuomet... beprotiškas.
 • Modelį "Ford C-MAX" sukūrėme tam, kad kiekviena Jūsų kelionė būtų... lengva.
 • Penkių sėdynių modelis C-MAX arba septynių sėdynių "Grand C-MAX" – kad ir kurį iš jų pasirinksite, galėsite džiaugtis visiškai nauju lankstumo, praktiškumo ir efektyvumo lygiu.
 • Prie šių privalumų dar pridėkite puikias eksploatavimo savybes, klusnų valdymą ir daugybę nuostabių technologijų. Tai Jūsų svajonių automobilis.

C-MAX: Patogi erdvė penkiems

Daugybė pažangiųjų, laiką taupančių ir Jūsų pastangas tausojančių technologijų – sumaniai integruotos į manevringą bei erdvų šeimos automobilį Yra galimybė pasirinkti funkciją, kuri atidarys ir uždarys bagažinės dangtį nenaudojant rankų: paprasčiausiai tereikia pajudinti koją po galiniu buferiu – tobula, jeigu Jūsų rankos užimtos

GRAND C-MAX

Jeigu norite maksimalaus universalumo, manevringasis "Grand C-MAX" – kaip tik Jums skirtas automobilis. Dėl patogaus tarpo tarp sėdynių lengvai pasieksite vietas salono gale, o ypač puikiai prie keleivių poreikių pritaikytas salono interjeras padės kokybiškai leisti laiką su šeima. Jūsų gyvenimą palengvins ir gausybė automobilio funkcijų, jame įrengtų sistemų bei technologijų. Pavyzdžiui, sistema "Active Park Assist" padės lengviau ir be rūpesčių pastatyti automobilį į ankštą stovėjimo vietą.

Susikonfigūruokite savo svajonių automobilį "Ford C-MAX! Konfigūruoti automobilį.

Nepamirškite, kad galite pasinaudoti "Inchcape Motors" siūloma automobilio atpirkimo paslauga ir pasirinktą "Ford" modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis

Galia ir ekonomija

REZULTATAS, KURIUO DŽIAUGSITĖS, EFEKTYVUMAS, KURĮ ĮVERTINSITE Galimi C-MAX ir „Grand C-MAX" automobilių varikliai yra pažangūs ir ypač efektyvūs. Benzininis ar dyzelinis? Rinktis Jums. Tikrai išsirinksite tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius, nes siūlome rinktis iš įvairaus pajėgumo ir galingumo variklių.

Iš savo variklio gaukite viską, ką įmanoma

 • Revoliucinis 1,0 l darbinio tūrio, 3 cilindrų „EcoBoost" benzininis variklis pasiekia 100 ir 125 AG, o CO2 dujų išmeta tik 117 g/km (C-MAX) ir 119 g/km („Grand C-MAX").
 • Jis toks pats galingas kaip ir įprastas 1,6 l darbinio tūrio variklis, bet pasižymi geresne degalų ekonomija ir į aplinką išmeta mažesnį CO2 dujų kiekį.
 • Trejus metus iš eilės laimi tarptautinį geriausio variklio konkursą „International Engine of the Year".
 • Visiškai naujas dyzelinis variklis.
 • 1,5 l darbinio tūrio TDCi yra visiškai naujas variklis.
 • Jis maksimaliai padidina degalų ekonomiją ir iki minimumo sumažina dujų emisiją.
 • Šiuo metu variklį galima įsigyti su mechanine 6 pavarų dėže ir su automatine 6 pavarų dėže „PowerShift".
 • Galingas dyzelinis variklis, išmetantis mažą dujų kiekį.
 • 2,0 l darbinio tūrio TDCi variklis taip pat naujas – jo galia išaugo nuo 140 AG iki 150 AG.

Variklį galima įsigyti su mechanine 6 pavarų dėže ir su automatine 6 pavarų dėže „PowerShift".

Vairavimas ir komfortas

JUMS PAKLŪSTANČIOS PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS Technologija visuomet turi būti kuo nors naudinga. C-MAX ir „Grand C-MAX" automobiliuose įrengtų technologijų tikslas – maksimalus Jūsų patogumas, saugumas bei paprastas ryšio palaikymas. Taigi atraskite visą asortimentą puikių ir paprastų naudoti technologijų.

Bagažinės dangtis atsidaro ir užsidaro automatiškai

Nenaudojant rankų atidaromos ir uždaromos bagažinės durelės – tai ypač patogu, kai Jūsų rankos užimtos. Jei Jūsų „KeyFree" pultelis kažkur giliai rankinėje ar kišenėje, tik pajudinkite koją po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis atsidarys arba užsidarys automatiškai.

Naujausia laisvų rankų technologija

Informacijos ir pramogų sistema „ Ford SYNC 2" su valdymo balsu funkcija bei jutikliniu ekranu buvo patobulinta prie jos pridėjus 8 colių įstrižainės spalvotą jutiklinį ekraną. Didelės raiškos ekranas leidžia intuityviai valdyti keletą svarbiausių funkcijų, įskaitant telefoną, garso ir klimato kontrolės sistemas. Šias funkcijas valdyti galima ir ištariant balso komandas arba paliečiant ekraną.

Pastatyti automobilį - dar paprasčiau

Active Park Assist" technologija padeda nenaudojant rankų pastatyti automobilį lygiagrečiai ir palengvina automobilio statymą statmenai (pavyzdžiui, kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelėse). Ši technologija aptinka stovėjimo vietą ir kontroliuoja vairą važiuojant atbuline eiga.

Sistema „Side Parking Aid" perspėja esant kokioms nors kliūtims, o „Park Out Assist" padeda pajudėti net iš pačios siauriausios stovėjimo vietos.

Automatiškai prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema "Cruise Control"

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control" išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transporto priemonę, jis sumažina automobilio greitį ir išlaiko iš anksto nustatytą atstumą iki jos. Kai kelias tampa laisvas, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinkto.

Sukurta pagal Jūsų poreikius

Kiekviena sumanaus dizaino C-MAX ir „Grand C-MAX" automobilių detalė sukurta apgalvotai ir, svarbiausia, yra tikrai naudinga. Šis naudingumas dera su patogumu, todėl kiekviena kelionė bus smagi ir nekels įtampos.

Patogios, lanksčios, visiškai užlenkiamos sėdynės 

C-MAX automobilyje ypač patogiai įsitaisys 5 asmenų šeima, o kad erdvės būtų dar daugiau, galima visiškai užlenkti tris atskiras galines sėdynes. 7 sėdynių „Grand C-MAX" automobilyje taip pat galima greitai užlenkti vidurinę antrosios eilės sėdynę po dešinėje pusėje esančia sėdyne. Dėl šio sumanaus „2+2+2" išdėstymo galėsite susikurti patogią erdvę pereiti automobilio salonu.

Lengva prieiga

Dėl unikalių dvejų stumdomųjų durų keleiviams patogiau įlipti į automobilį ir iš jo išlipti. Dėl šio sumanaus dizaino taip pat išvengsite durelių trankymo į kitus automobilius ar sienas ankštose stovėjimo vietose.

Vairas, kuriuo galėsite kontroliuoti viską

Naujas, ergonomiškas 3 stipinų vairas sukurtas galvojant apie vairuotoją. Kiekvienas mygtukas ir valdymo funkcijos – ranka pasiekiamos, o dėl vairo vietos geriau matysite automobilio prietaisų skydelį ir juo naudotis bus patogiau. Jeigu norite dar didesnio komforto, užsisakykite naują šildomą vairą.

Beranktė sistema - rūpėsčių nekelianti sistema

Beraktė „Ford" sistema leidžia užrakinti ir atrakinti automobilį neieškant raktų kišenėje ar rankinėje – idealu, kai Jūsų rankos užimtos.

Paleiskite automobilį paspaudę mygtuką

Daugiau nebereikia naudoti rakto. Paprasčiausiai paspauskite „Ford Power Starter" mygtuką laikydami nuleistą sankabą (arba stabdžių pedalą, jeigu automobilis su automatine pavarų dėže) ir variklis įsijungs.

Aukščiausio lygio saugumas

Pasikliaukite visapusišku saugos sistemų rinkiniu, sukurtu maksimaliai apsaugoti Jus ir Jūsų keleivius.

Apdovanojumus pelniusios saugios naujovės

C-MAX ir „Grand C-MAX" automobiliuose įrengtos technologijos yra laimėjusios prestižinį apdovanojimą „Euro NCAP Advanced Awards", kurį skiria Europoje pirmaujanti nepriklausoma saugos organizacija. Šis apdovanojimas teikiamas tik už pažangiausias technologijas, kurios padeda išvengti automobilio avarijų ir kurios veikia avarijos metu ar po jos. Apdovanojimas skirtas „Active City Stop" ir „Lane Keeping Aid Driver Alert" sistemoms. Apdovanotos pirmiausia „Ford Focus" automobilyje įrengtos technologijos. Sistema „ Ford SYNC" su skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" – iškvies pagalbą tada, kai to negalėsite padaryti patys „Emergency Assistance" yra svarbi ir galbūt gyvybę išsaugoti galinti „ Ford SYNC" sistemos funkcija. Mažai tikėtinu avarijos atveju, išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui, technologija automatiškai susisieks su skubios pagalbos tarnybomis. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, net jei Jūs esate praradę sąmonę. Funkcija „Ford Emergency Assistance" veikia daugiau nei 30 Europos šalių. Ši funkcija veikia prijungus suderinamą mobilųjį telefoną, kuris turi būti salone, kai iššauna oro pagalvės (išskyrus kelių zonos oro pagalves) arba kai susidūrimą fiksuojantis jutiklis atjungia degalų siurblį. Pranešimų funkcija ir skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" palaikomos ne visomis Europos šalių kalbomis. (Naujausios informacijos ieškokite šalies „Ford" interneto svetainėje.)

Pasitikėjimo pojūtis sudėtingomis sąlygomis

Automobilyje įrengta elektroninė stabilumo kontrolės sistema „Electronic Stability Programme" (ESP), pagrįsta įvairiomis technologijomis, kurios neleis prarasti valdymo kontrolės.

Jutikliai nustato visus staigius valdymo, stabdymo ar kitų automobilio funkcijų pokyčius, dėl kurių automobilis gali tapti nevaldomas. Tuomet ESP tiksliai sureguliuoja kiekvieno rato sukimosi greitį, todėl automobilis tampa stabilesnis ir sumažėja jo slydimo tikimybė.

Vienos iš galimų ESP funkcijų yra pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Start Assist", avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist" bei elektroninių stabdžių sistema „Electronic Brake Prefill". Nuotraukos yra pateiktos tik iliustravimo tikslais ir gali neatspindėti galutinių JK nustatytų specifikacijų.

Pagalbinė sistema "Pre-Collision assist"

Pre-Collision Assist" sistema, veikianti važiuojant įvairiu greičiu, aptinka judančius objektus. Jeigu ji nustato, kad susidūrimas tikėtinas, o vairuotojas į tai nereaguoja, į prietaisų skydelį nusiunčia vaizdinį ir garsinį perspėjimą, o tuomet vidutiniu stiprumu stabdo automobilį.* * Susieta su papildomai pasirenkama „Adaptive Cruise Control" sistema.