FORD ECONOMY SERVICE PROGRAMA

FORD serviso paslaugos senesniems automobiliams, įskaitant originalias FORD dalis.

Economy Service kainoraštis

Registruokitės ir patikėkite Jūsų automobilio priežiūrą mums!

FORD serviso kontaktai 

REGISTRACIJA Į SERVISĄ 

SERVISO PROGRAMA JŪSŲ FORD AUTOMOBILIUI

Kiekvienais metais automobiliu reikia rūpintis vis daugiau – kad saugiai vairuotumėte, o Jūsų automobilis būtų itin geros techninės būklės. Programa „Ford Economy Service“ – tai mūsų galimybė atlikti aukštos kokybės darbus ir suteikti FORD automobilių savininkams visapusišką ir prieinamą paslaugą.

Jūsų automobilis net ir po garantinio laikotarpio bus prižiūrimas profesionalių ir kvalifikuotų serviso meistrų, naudojančių pažangias diagnostikos technologijas ir įrankius, atitinkančius griežtus gamintojo reikalavimus.

Naudodamiesi „Ford Economy Service“ programa, Jūs visada gausite patrauklius pasiūlymus serviso darbams, atsarginėms dalims ar kitoms paslaugoms. Mes siūlome originalią kokybę ir profesionalų aptarnavimą už prieinamą kainą. „Ford Economy Service“ serviso programa – idealus pasirinkimas.

Privalumai kiekvienam – į nurodytas kainas viskas įskaičiuota: darbas bei dalys!

KODĖL FORD SERVISAS?

  • Aukščiausios kvalifikacijos serviso meistrai greitai ir tiksliai išsiaiškins Jūsų automobilio gedimo priežastis bei padės jas išspręsti. Žinios, įgytos nuolatiniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, padės ne tik greitai rasti gedimą, bet ir jį sutvarkyti už mažiausią pinigų sumą. Patikėdami automobilio priežiūra mums, prailginsite jo tarnavimo laiką ir pagerinsite jo būklę ilgalaikėje perspektyvoje..
  • Aukščiausios kokybės serviso darbų strandartus nustato FORD kokybės reglamentai, kurių greižtai laikydamiesi, serviso meistrai užtikrina sklandų ir aukštos kokybės serviso darbą. Greitą ir efekyvų automobilių remontą bei kitas aukštos kokybės teikiamas paslaugas.
  • Orginalių atsarginių dalių naudojimas serviso darbuose užtikrina šių darbų kokybę ir 100% patikimumą automobilio eksploatavimo laikotarpiu. Jokio kito gamintojo detalės neužtikrina tokios aukštos kokybės, patikimumo bei saugumo, kaip būtent Jūsų automobilio gamintojo orginalios detalės.
  • Vairavimo metu svarbiausia tampa Jūsų pačių ir Jūsų šeimos saugumas, todėl mūsų serviso meistrai orginalių detalių ir aukštos darbų kokybės pagalba užtikrina aukščiausią darbų kokybę tam, kad Jūs net ir ilgiausių kelionių metu visada galėtumėtė jaustis užtikrinti automobilio techninę būklę.
  • Atvykus pasikeisti tepalą savo automobiliui ar nustatyti gedimą – atliekame FORD patikrą. FORD patikra – vizuali nemokama automobilio patikra pagal gamintojo patikros lapą. Ši paslauga neatliekama, jeigu atvykote per mėnesį po patikros sutartiems po apžiūros darbams atlikti.
  • Po kiekvieno techninio aptarnavimo (tepalo keitimo pagal ridą) įrašai registruojami FORD DSR programoje. Tai pridėtinė vertė Jums parduodant automobilį. Pirkėjas gali pasitikrinti, kad automobilis buvo prižiūrėtas autorizuotame servise ir Jumis pasitikėti.

KODĖL VERTA RINKTIS ORIGINALIAS DETALES?

  • Siekiant, kad Jūsų automobilis ilgiau tarnautų ir išliktų toks pats patikimas ir saugus, net ir menkiausia detalė turi atititikti gamintojo keliamus reikalavimus ir aukščiausios kokybės standartus, todėl gamintojo siūlomos detalės turi tapti prioritetine sritimi tvarkant Jūsų automobilį..
  • Visos orginalios detalės pasižymi patikimumu, užtikrina saugumą ir kokybę. Detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos autorizuotų gamintojų, todėl ne tik estetinis vaizdas, tačiau ir kokybė yra išlaikoma aukščiausiame lygyje.