Ford EcoSport

Griežta, moderni išvaizda ir stilius dera su praktiškumu ir pajėgumu. O patrauklų, išmaniai suprojektuotą ir meistriškai įrengtą saloną papildo svarbiausios išmaniosios technologijos.

Pajėgus, našus ir išmanus. Pasižymintis sportiniam visureigiui būdingu stiliumi, rafinuotumu ir kitais privalumais. Visos šios savybės dera EcoSport automobilyje, teikiančiame patikimo vairavimo įspūdį.

Stilius, kuris privers atsigręžti. Praktiškas ir išmanus. 

Ford EcoSport automobilyje visos funkcijos ir technologijos turi savo paskirtį ir yra suprojektuotos taip, kad Jūsų kelionės būtų malonesnės. Sistema Ford SYNC 3 leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą balso komandomis arba 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu. 675 vatų galingumo garso sistema B&O PLAY leidžia mėgautis sodriu garsu, sklindančiu iš ne mažiau kaip 10 aukštos kokybės garsiakalbių. Gerai apgalvotos funkcijos, pavyzdžiui, keturiomis kryptimis reguliuojamos šildomos sėdynės ir vairas, padės atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena kelione.

Atkreipia į save dėmesį gatvėse. Patikimo važiavimo pojūtis  tai yra neatsiejama šio automobilio dalis.

Suimkite automobilio vairą ir kontroliuokite pažangiąsias vairuotojui skirtas pagalbines sistemas, patogiai sėdėdami ant aukščiau įrengtos vairuotojo sėdynės. Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema (AWD) užtikrina išskirtinį valdymą kintančiomis sąlygomis. Pagalbinė sistema Hill Start Assist neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. LED dienos žibintai užtikrina gerą matomumą ir išsiskiria originaliu stiliumi.

Pasitikėjimas savimi kintančiomis sąlygomis

Išmanioji visų varančiųjų ratų sistema (AWD) nustato reikiamą ratų sukibimą, stabilumą posūkyje ir valdymo sistemos jautrumą, esant sausai, šlapiai ar apledėjusiai kelio dangai bet kokioje vietovėje. Ši technologija nukreipia sukimo momentą į priekinę arba galinę ašį, priklausomai nuo konkrečių sąlygų. Toks sukimo momento paskirstymas užtikrina išskirtinį valdymą ir didesnį našumą.

Papildoma kontrolė pajudant iš vietos įkalnėje

Pagalbinė sistema Hill Start Assist laikinai neleidžia automobiliui riedėti pirmyn ar atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Sistema išlaiko slėgį stabdžių sistemoje 2,5 sekundės, taigi Jūs turite daugiau laiko ir didesnes kontrolės galimybes, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos, kai kelio danga yra slidi.

Pritaikytas miestui

Aukšti šaligatvių kraštai, gilios duobės, kelio darbai, greičio mažinimo kalneliai... Miestų gatvėse gali būti nesaugu. Štai kodėl naujojo modelio EcoSport prošvaisa yra didesnė.

Lengvai įveiksite U raidės posūkius

Skirtingai nuo įprastų nerangių sportinių visureigių, naujasis modelis EcoSport išsiskiria nedideliu posūkio spinduliu: 10,6 m nuo kelkraščio iki kelkraščio. Taigi, lengvai ir greitai įveiksite U raidės formos posūkius judriose gatvėse, net jei abiejose kelio pusėse yra stovinčių automobilių.

Lengvai įveiksite kliūtis

Naujojo modelio EcoSport privažiavimo ir nuvažiavimo kampas atitinkamai yra 21,0 ir 33,3 laipsnio. Didžiausias nepakrauto automobilio pasvirimo kampas yra 23,3 laipsnio. Šie skaičiai parodo, kiek automobilis gali pasvirti įveikdamas įvairias kliūtis, nesubraižant jo dugno. Tai yra itin svarbūs šiuolaikinio sportinio visureigio techniniai parametrai.

Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ iškvies pagalbą tada, kai to negalėsite padaryti patys

Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ yra svarbi sistemos „Ford SYNC 3“ dalis*. Avarijos atveju, išsiskleidus oro pagalvėms arba atsijungus degalų siurbliui, technologija automatiškai susisieks su skubios pagalbos tarnybomis, naudodama Bluetooth® ryšiu prijungtą mobilųjį telefoną. Prireikus, galite nutraukti skambutį arba patys kalbėti su skubios pagalbos tarnybų darbuotojais. Kritinėse situacijose sistema suteikia svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų GPS koordinates, net jei Jūs to negalite padaryti patys.

* Funkcija „Ford Emergency Assistance“ veikia daugiau nei 40 Europos šalių. Ši funkcija veikia prijungus suderinamą mobilųjį telefoną, kuris turi būti salone, kai iššauna oro pagalvės (išskyrus kelių zonos oro pagalves) arba kai susidūrimą fiksuojantis jutiklis atjungia degalų siurblį. Pranešimų funkcija ir skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" palaikomos ne visomis Europos šalių kalbomis.

Atrodo gerai, bet kokiomis sąlygomis. Įspūdingas lankstumas.

Naujojo modelio EcoSport salonas yra itin erdvus. Gerai apgalvotą erdvės ir daiktų laikymo sistemų išdėstymą papildo nulenkiamos galinės sėdynės, perskirtos 60:40 santykiu. Atverčiama sėdimoji dalis leidžia visiškai nulenkti sėdynių nugarėles, taigi lengviau pakrausite vežamus daiktus. Reguliuojamos bagažinės grindys gali būti fiksuojamos trijose padėtyse – tai itin patogu, kai nenorite dėti vežamų daiktų vienas ant kito.

Sklandžiai veikianti technologija, kurią galite valdyti balsu

Pažangioji sistema Ford SYNC 3 leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą balso komandomis arba 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu. Ši sistema taip pat gali būti sujungiama su programėlėmis Apple CarPlay, Android Auto ir Applink. Be to, galėsite naudotis kai kuriomis mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis, pavyzdžiui, Spotify. Programėlė Live Traffic padės išvengti eismo spūsčių. Galėsite paskambinti vietiniams restoranams paprasčiausiai ištarę „Noriu valgyti arba prisijungti prie Michelin gido, kuris padės išsirinkti ir rezervuoti staliuką norimame restorane.

Muzika atgyja su garso sistema B&0 play

Nesvarbu, kokio stiliaus muzikos klausotės, ji turi skambėti taip, kaip to norėtų atlikėjas. To galite tikėtis su naujuoju modeliu „EcoSport. Kodėl? Nes jame įrengta sistema B&O PLAY. Ši aukščiausio lygio 675 vatų galingumo garso sistema leidžia mėgautis sodriu garsu, sklindančiu iš 10 garsiakalbių, įskaitant žemųjų dažnių garsiakalbius. Gamintojo B&O PLAY akustikos specialistai šią pažangiąją sistemą suprojektavo ir priderino būtent modeliui EcoSport. Taigi, padidinkite garsą ir mėgaukitės mėgstamų grupių dainomis automobilio salone.

Sėdynės ir vairas, kurie neleis sušalti

Šildomos priekinės vairuotojo ir keleivio sėdynės yra papildomai užsakomos įrangos dalis. Galėsite rinktis iš trijų šildymo lygių, kuriuos lengvai valdysite mygtukais, kontroliuojančiais kairėje ir dešinėje pusėje įrengtos sėdynės šildymą. Įsižiebusi lemputė parodo pasirinktą šildymo lygį. Vėsų rytą, žvarbią dieną ar itin šaltą naktį šildomas vairas neleis Jūsų rankoms sušalti ir sušildys geriau nei pirštinės.

Technologija Qiucklear leis greitai nuvalyti priekinį stiklą

Ši išmani technologija padeda Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Tiesiog paspauskite mygtuką ir itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei padės atitirpdyti valytuvus.

Šoninio vaizdo veidrodėlių apsaugos funkcija

Kad būtų išvengta atsitiktinio apgadinimo, statant automobilį elektra valdomi veidrodėliai užsilenkia į vidinę pusę. Taip apsaugomos ir juose integruotos stilingos posūkio signalo lemputės. Su šildomais veidrodėliais greičiau pradėsite dieną esant šaltam orui.

LED dienos žibintai  tai stilius ir matomumas

Su šiais energiją taupančiais pažangiaisiais dienos žibintais būsite pastebimi dieną ir naktį.

Patogios reguliuojamos bagažinės grindys

Automobilyje numatyti trys bagažinės grindų aukščio lygiai, taigi po jomis turėsite paslėptą keičiamo dydžio skyrių. Nustačius aukščiausią grindų padėtį ir nulenkus galines sėdynes, gaunamos visiškai plokščios bagažinės grindys.

Perimkite kontrolė į savo rankas. Techninės savybės ir našumas. Mėgaukitės jais abiem.

Modeliui EcoSport yra numatyti trys pažangūs varikliai. Pirmasis variantas – 1 l darbinio tūrio benzininis variklis Ford EcoBoost, šešis kartus pelnęs tarptautinį metų variklio apdovanojimą. Pasirinkę 125 AG ar 140 AG variklį, mėgausitės stulbinamu našumu, kurio galėtumėte tikėtis iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir džiaugtis ne tik didesne degalų ekonomija, bet ir tuo, kad automobilis išmeta mažiau CO2. 1,5 l darbinio tūrio dyzelinio variklio TDCi galingumas siekia 100 AG, o jo išmetamo CO2 kiekis yra vos 107 g/km. Na, o 1,5 l darbinio tūrio dyzelinis variklis su turbokompresoriumi EcoBlue leis džiaugtis 125 AG. Šio variklio išmetamo CO2 kiekis yra nuo 119 g/km.

Iš savo variklio gaukite viską, kas įmanoma

Rrevoliucinis 1l darbinio tūrio 3 cilindų benzininis variklis EcoBoost šešis kartus pelnė tarptautinį metų variklio apdovanojimą*. Nenuostabu. Pasirinkę 125AG ar 140 AG variklį, mėgausitės stulbinamu našumu, kurio galėtumėte tikėtis iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir džiautis ne tik didesne degalų ekonomija, bet ir tuo, kad automobilis išmeta mažiau CO2.

* Tarptautinį 2017 metų variklio apdovanojimą pelnė mažesnio nei 1,0 l darbinio tūrio variklių kategorijoje.

Pažangusis dyzelinis variklis

Naujasis modelis EcoSport yra pirmasis automobilis, kuriame gali būti įrengiamas visiškai naujas 1,5 l darbinio tūrio variklis Ford EcoBlue. Tai keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi ir degalų įpurškimo technologija, kurio galingumas siekia net 125 AG. Šis tylus ir rafinuotas variklis išsiskiria mažomis degalų sąnaudomis, t. y. sunaudoja vos 4,6 l/100 km. Na, o išmetamo CO2 kiekis siekia tik 119 g/km.

Nebijokite ištrūkti iš miesto. Visą dėmesį skyrėme Jūsų saugumui.

Jūsų saugumui teikiame pirmenybę. Štai kodėl modelyje EcoSport yra įdiegtos technologijos ir sistemos, skirtos apsaugoti Jus, Jūsų keleivius ir automobilį. Vienos iš

pagrindinių saugos savybių yra stabdžių antiblokavimo sistema, elektroninė stabilumo kontrolės sistema ir oro slėgio padangose stebėjimo sistema. Automobilyje taip pat įrengtos priekinės, šoninės, kelių ir langų zonos oro pagalvės. Dėl šių ir kitų priežasčių automobiliui buvo suteiktas 4 žvaigždučių Euro NCAP įvertinimas.

Oro pagalvės apsaugos iš visų pusių

Be priekinių vairuotojo ir keleivio zonos oro pagalvių, salone taip pat įrengtos vairuotojo kelių zonos ir šoninės oro pagalvės, apsaugančios krūtinės ląstą bei nustumiančios asmenis iš susidūrimo zonos. Jos taip pat pakelia automobilyje esančių asmenų rankas, taigi palieka daugiau erdvės tarp kūno ir į saloną patenkančių objektų. Langų zonos oro pagalvės dengia maksimalų plotą, o galvos atramos apsaugo nuo kaklo sužalojimų. Naujojo modelio EcoSport priekyje ir gale įrengti saugos diržų įtempikliai, apkrovos ribotuvai ir sistema, primenanti užsisegti saugos diržus, padės užtikrinti aukščiausią Jūsų saugumo lygį.

Išankstinis perspėjimas bliūkštant padangai

Jeigu kelionės metu ima bliūkšti kuri nors padanga, padangų slėgio stebėjimo sistema Tyre Pressure Monitoring System Jus perspėja įžiebdama ženkliuką prietaisų skydelyje.

Pažangiosios sistemos  geresniam stabdžių valdymui

Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) ir elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema užtikrina veiksmingesnį stabdymą.

Valdykite automobilį, bet kokiomis sąlygomis

Sistema Electronic Stability Control nuolat stebi automobilio būseną. Ji nustato, kada automobilis praranda sukibimą, ir automatiškai įjungia pavienių ratų stabdžius, padėdama stabilizuoti automobilį. Naudodama pažangiuosius stabdžių antiblokavimo ir sukibimo kontrolės sistemos jutiklius, ši sistema nuolat stebi automobilio būseną.