Ypatingas patogumas 

Išmaniosios technologijos padarys jūsų gyvenimą lengvesnį ir malonesnį. Tam naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje įrengta „Ford SYNC 3“* – ypač moderni „Ford“ ryšio ir pramogų sistema.Be to, B&O PLAY užtikrins Jums unikalią akustiką, o panoraminis stoglangis – ypač malonią atmosferą.

Taupus ir galingas 

Kodėl turėtumėte rinktis arba įspūdingą galingumą, arba kuro taupymą? Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo abu privalumus. Ne be reikalo 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „Tarptautinis metų variklis“.

Be to, „Start-Stop“ sistema užtikrina didelį kuro taupymą. Rezultatas – minimalios sąnaudos maksimaliam vairavimo malonumui.

Tikrai protingas 

Kai tik paleisite savo naujojo „Ford Fiesta“ automobilio variklį, pradės veikti daugybė naujausių technologijų. Pavyzdžiui, pagalbinė automobilio pastatymo ir išvažiavimo iš stovėjimo vietos funkcija, prisitaikanti greičio reguliavimo sistema arba eismo ženklų atpažinimo sistema. Taigi, per kiekvieną kelionę mėgausitės didžiausiu komfortu ir saugumu.

Visapusiškas saugumas 

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilyje daug pažangių technologijų, bet kurioje situacijoje užtikrinančių visapusišką visų keleivių saugumą. Vienos iš tokių technologijų yra, pavyzdžiui, „Active City Stop“ arba „Ford SYNC 3“* su pagalbos skambučio funkcija.

Aprašytos funkcijos, priklausomai nuo įrangos varianto, gali būti įdiegtos serijiniu būdu arba jas galima pasirinkti už papildomą mokestį atskirai arba kaip įrangos paketą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir gauti duomenų apie įrangą, žiūrėkite kainoraščius arba teiraukitės savo „Ford“ partnerio.

Vairavimas ir komfortas

Kuriant salono koncepciją, ypatingas dėmesys buvo skiriamas tam, kad Jūs su savo bendrakeleiviais galėtumėte mėgautis kiekviena minute važiuodami „Ford Fiesta“ automobiliu. Elegantiškas dizainas su romantiškomis detalėmis sukuria aukštos kokybės malonią aplinką.

Be to, daugybė individualiai nustatomų elementų leidžia individualizuoti naująjį „Ford Fiesta“ pagal savo pageidavimus.

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo Jums daug šiame segmente neįprastų technologijų ir pagalbinių sistemų. Patirkite patys, kaip pagalbinė automobilio pastatymo ir išvažiavimo iš stovėjimo vietos funkcija arba greičio reguliavimo sistema padarys Jūsų kasdienybę ne tik patogesnę, bet ir saugesnę.

Dar niekada nebuvo taip lengva pastatyti automobilį 

Paspaudus mygtuką, autonominio automobilio pastatymo sistema, naudodama ultragarso jutiklius, aptinka reikiamo ilgio tarpą automobiliui pastatyti ir be vargo į jį įsuka automobilį, o Jums tereikia valdyti tik akceleratorių, stabdį ir pavarų svirtį. Išvažiavimo iš stovėjimo vietos sistema padeda išvažiuoti net iš mažiausio tarpo. Papildomi jutikliai gale leidžia pastatyti automobilį ir į skersai eismo juostai esantį tarpą.

Reguliuoja greitį ir atstumą iki kitų transporto priemonių 

Su prisitaikančia greičio reguliavimo sistema ACC ir įdiegta pagalbine apsaugos nuo susidūrimo funkcija galite pasirinkti pageidaujamą greitį, kurį sistema toliau pati palaikys. Kai integruotas radaro jutiklis atpažins prieš Jus važiuojančią transporto priemonę, automobilį sistema automatiškai pristabdys, kad išliktų iš anksto nustatytas atstumas iki kitų transporto priemonių. Kai gatvė vėl bus laisva, sistema pati padidins automobilio greitį iki iš anksto nustatytojo. Važiuojant tokiu būdu ir mažu greičiu (4 km/h ir greičiau) galima išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti.

Saugiai persirikiuokite į kitą eismo juostą 

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema su vaizdo kamera priekyje atpažįsta eismo juostų ženklinimą ir įspėja vairo vibracija bei vaizdiniu signalu borto kompiuteryje, kad išsukote iš eismo juostos, jei prieš tai neįjungėte mirksinčios posūkio šviesos rodyklės.

Nepražiopsokite eismo ženklų 

Eismo ženklų atpažinimo sistema su vaizdo kamera priekyje automatiškai atpažįsta draudimo lenkti ir greičio ribojimo ženklus, pro kuriuos važiuojate. Jie papildomai bus rodomi borto kompiuteryje. Taigi nepražiopsosite svarbių nuorodų, net jei iš karto jų nepastebėsite. Jei važiuosite greičiau negu leidžiama, borto kompiuteryje pasirodys įspėjimo ženklas.

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema su vaizdo kamera priekyje atpažįsta eismo juostų ženklinimą ir įspėja vairo vibracija, kad išsukote iš eismo juostos, jei prieš tai neįjungėte mirksinčios posūkio šviesos rodyklės.

Viską matyti, bet nieko neapakinti 

Pažangi pagalbinė tolimojo apšvietimo sistema įjungia artimąjį apšvietimą, kai kitos transporto priemonės Jus lenkia arba atvažiuoja iš priekio. Be to, ji turi švelniai pritemstančius šviesos gaubtus.

Kodėl turėtumėte rinktis arba įspūdingą galingumą, arba kuro taupymą? 

Naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo abu privalumus. Ne be reikalo 1,0 l „EcoBoost“ benzininis variklis savo kategorijoje penkis kartus apdovanotas kaip „Tarptautinis metų variklis“. Be to, „Start-Stop“ sistema užtikrina didelį kuro taupymą. Rezultatas – minimalios sąnaudos maksimaliam vairavimo malonumui. „Ford Fiesta“ 1,0 l „EcoBoost“ benzininio variklio kuro sąnaudos ir emisijos (kartu) pagal Reglamentą (EB) 715/2007:

  • 74 kW (100 AG), 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 4,3 l/100 km; CO2 emisijos 97 g/km)
  • 74 kW (100 AG), automatinė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 5,2 l/100 km; CO2 emisijos 118 g/km)
  • 92 kW (125 AG), 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė su „Start-Stop“ sistema (kuro sąnaudos 4,3 l/100 km; CO2 emisijos 98 g/km)

Įrodymas, kad didesnis ne visada geresnis 

„EcoBoost“ benzininiai varikliai su tiesioginio benzino įpurškimo sistema, turbokompresoriumi ir keičiamomis dujų skirstymo fazėmis pasiekia tokią pat galią ir sukimo momentą, kaip ir didesni varikliai, tačiau su mažesnėmis sąnaudomis ir emisijomis.

Dyzelinio variklio jėga 

1,5 l „TDCi“ variklis trijų durų bazinio dydžio automobilyje paperka dinamiška 63 kW (85 AG) galia, mažomis 3,2 l/100 km bendromis kuro sąnaudomis ir mažomis 82 g/km* CO2 emisijomis. Galingesniame variante variklio galia siekia net 88 kW (120 AG), bendros kuro sąnaudos tik 3,5 l/100 km, o CO2 emisijos – 89 g/km (pagal Reglamentų (EB) Nr. 715/2007 ir EB) Nr. 692/2008 galiojančią redakciją).

* Vertės galioja automobiliui su 1,5 l „TDCi“ varikliu su „Start-Stop“ sistema ir su 15 colių ratlankiais su vasarinėmis padangomis.

Išmanus kuro taupymas 

„Start-Stop“ sistema, priklausomai nuo temperatūros ir sistemos apkrovos, išjungia variklį, kai Jūsų automobilis stovi, o bėgis išjungtas, pavyzdžiui, prie šviesoforo arba spūstyse. Taigi ženkliai sumažinamos kuro sąnaudos. Kai tik įjungsite bėgį, variklis vėl įsijungs.

Efektyvumas vienu mygtuko paspaudimu 

Kita „Ford“ technologijų naujovė naujajame „Ford Fiesta“ automobilyje yra „Eco“ mygtukas. Paspaudus šį mygtuką, įvairios sistemos ir parametrai suderinami tarpusavyje taip, kad kuo taupiau būtų naudojamas kuras. Pavyzdžiui, sumažinamas pagreitis, tuščiosios eigos sukimosi dažnis ir oro kondicionavimo sistemos ventiliatoriaus sukimosi greitis. Visų šių mažų priemonių derinys gali užtikrinti didelį kuro sąnaudų skirtumą.

Didesnis saugumas vairuojant mieste 

„Active City Stop“ sistema sumažina lėtai važiuojančių transporto priemonių susidūrimo tikimybę. Sistema atpažįsta, kai priekyje važiuojantis automobilis sumažina greitį ar staigiai stabdo. Tokiu atveju sistema stabdo automobilį, kad būtų išvengta susidūrimo arba kad jis būtų sušvelnintas. Lazerio jutiklis kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Šios sistemos efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo oro sąlygų, padangų ir t.t.

Puikiai tarpusavyje suderintos saugos sistemos 

„Ford Fiesta“ automobilyje įdiegta išmanioji saugos sistema IPS, valdanti įvairių pažangių technologijų funkcijas keleivių apsaugai. Sužeidimų pavojų, įvykus nelaimingam atsitikimui, sumažina ne tik standus, smūgius absorbuojantis kėbulas, bet ir patobulinta sėdynių ir saugos diržų technologija.

Signalizacija 

Sistema įjungia įspėjamąjį garso signalą per visą perimetrą, jei automobilio durelės arba variklio gaubtas atidaromas su jėga.

Kontroliuotas stabdymas 

Su ABS sistema, saugančia ratus nuo užsiblokavimo, ir elektroniniu stabdymo jėgos skirstytuvu bet kurioje situacijoje galėsite būti tikras, kad stabdydamas neprarasite kontrolės.

Apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų 

Su prisitaikančia greičio reguliavimo sistema ACC ir įdiegta pagalbine apsaugos nuo susidūrimo funkcija galite pasirinkti pageidaujamą greitį, kurį sistema toliau pati palaikys. Kai integruotas radaro jutiklis atpažins prieš Jus važiuojančią transporto priemonę, automobilį sistema automatiškai pristabdys, kad išliktų iš anksto nustatytas atstumas iki kitų transporto priemonių. Kai gatvė vėl bus laisva, sistema pati padidins automobilio greitį iki iš anksto nustatytojo. Važiuojant tokiu būdu ir mažu greičiu (4 km/h ir greičiau) galima išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti.

Įspėja paskui Jus važiuojančias transporto priemones 

Jei netikėtai tektų staigiai stabdyti, automatiškai įsijungusi įspėjimo lemputė įspės kitus vairuotojus. Papildomai įsijungs stabdymo šviesos, kad laiku įspėtų paskui važiuojančius vairuotojus apie potencialiai pavojingą situaciją.

Komplektacijos 

Vienas „Ford Fiesta“ – daug savybių.

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Fiesta“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. „Trend“, „Titanium“, „Vignale“, „ST-Line“ arba „Archive“ – bet kuris įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Absoliučiai novatoriškas: „Ford Fiesta Connected“ 

„Ford Fiesta Trend“ visam laikui pakeis Jūsų reikalavimus mažam automobiliui. Kai pamatysite jo tobulą dizainą ir pajusite jo išmaniąsias technologijas, stebėsitės, kaip iki šiol be viso to galėjote išsiversti.

Su aukščiausios klasės įranga: „Ford Fiesta Titanium“ 

„Ford SYNC 3“* su „AppLink“ įskiepiu, jutiklinis ekranas, 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai, chromuotos apdailos juostelės, vidaus apšvietimas – „Ford Fiesta Titanium“ pasižymi įspūdinga įrangos įvairove ir aukštos kokybės apdaila.

„Ford Fiesta Active“ 

Ieškote nuotykių ir vertinate aktyvų gyvenimo būdą? Tuomet sėskite į „Ford Fiesta Active“ ir patirkite nuostabų jausmą. „Ford Fiesta Active“ pasižymi tvirtu didesnio pravažumo automobilio dizainu, didesne prošvaisa, bagažo laikikliais ant stogo ir įspūdinga važiavimo dinamika.

Sportiškas kelionėms: „Ford Fiesta ST-Line“ 

„Ford Fiesta ST-Line“ – puikus automobilis tiems, kurie nori sportiškos išvaizdos. Šis automobilis jau iš pirmo žvilgsnio paperka į akį krintančiomis kėbulo detalėmis, o salone jis išsiskiria sportinėmis sėdynėmis su raudonomis dekoratyvinėmis siūlėmis ir suplokštintu vairu.

Elegantiška prabanga: „Ford Fiesta Vignale“ 

„Ford Fiesta Vignale“ iš karto sužavės Jus savo prabangia išvaizda. Apžiūrėkite dailios formos prietaisų skydelį, mėgaudamiesi patogiu sėdėjimu ant aukščiausios klasės odinės sėdynės ir klausydamiesi švaraus B&O PLAY garso sistemos skambėjimo.