Naujasis modelis „Fiesta VAN“ 

Ką gausime, suderinę abejingų nepaliekantį automobilio „Ford Fiesta“ dizainą, išmaniąsias technologijas ir įspūdingą važiavimo dinamiką su „Ford“ mikroautobusams būdingu praktiškumu, patvarumu ir erdvumu? Atsakymo ilgai ieškoti neteks – naująjį modelį „Ford Fiesta VAN“.

Automatiškai prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ 

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transporto priemonę, jis sumažina automobilio greitį ir išlaiko iš anksto nustatytą atstumą iki jo. Keliui atsilaisvinus, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinktojo.

Tolimųjų šviesų sistema „Auto High Beam“ – gerina matomumą, neakindama kitų vairuotojų 

Naudinga pagalba naktį: tolimųjų šviesų sistema „Auto High Beam“ trumpam pakreipia priekinius žibintus žemyn, kai aptinka iš priekio artėjančią arba priešakyje važiuojančią transporto priemonę, taigi kelyje neakinsite kitų vairuotojų. Vėliau sistema automatiškai nustato įprastą ilgųjų šviesų žibintų padėtį ir užtikrina geriausią matomumą.

Sklandžiai veikianti technologija, kurią galite valdyti balsu 

Pažangioji sistema „Ford SYNC 3“ leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei intuityviąją navigacijos sistemą balso komandomis arba 8 colių įstrižainės spalvotame jutikliniame ekrane. Ši sistema taip pat gali būti sujungiama su programėlėmis „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir „Applink“. Be to, galėsite naudotis kai kuriomis mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis.

Išlaikykite ryšį su aplinkiniu pasauliu 

„Fiesta VAN“ automobilyje galima įtaisyti modemą „FordPass Connect“, su kuriuo kiekviena kelionė bus paprastesnė ir smagesnė. Šis modemas leidžia naudotis įvairiomis funkcijomis, įskaitant mobiliąją saitvietę, automobilyje integruotą palydovinę navigacijos sistemą, realiuoju laiku pateikiančią naujausią informaciją apie eismą, taigi kelionės tikslą pasieksite atsipalaidavę ir laiku.

Daug erdvės 

Naujojo modelio „Ford Fiesta VAN“ bagažo erdvė siekia net 0,96 m3. Bagažo skyriuje rasite keturis patogiai įtaisytus bagažo fiksavimo taškus ir viso dydžio guminį kilimėlį, taigi galėsite saugiai vežti įvairius daiktus ir būti visiškai dėl jų ramūs transportavimo metu.

Įspėjimas apie sumažėjusį slėgį padangose 

Visada svarbu, kad padangose būtų tinkamas oro slėgis – tai padės mažinti degalų sąnaudas, tausoti padangas ir užtikrinti Jūsų saugumą. Būtent todėl jutikliai nuolat stebi oro slėgį kiekvienoje padangoje ir praneša apie slėgio pokyčius tam, kad galėtumėte sustoti, patikrinti padangas ir jas pripūsti arba pakeisti atitinkamą ratą.