Stilingas kaip niekada – tai naujasis „Ford Focus“

Pribloškiantis naujasis šio „Focus“ modelio dizainas ir naujos kartos ryšio technologijos leis pasinerti į dar geresnę vairavimo patirtį negu bet kada anksčiau. Naujas intuityvus 13,2 colių įstrižainės spalvotas jutiklinis ekranas išsiskiria modernia SYNC 4 technologija. Aukščiausios kokybės ryšio galimybes užtikrinantis „Premium Connectivity“ paketas ir „Ford Secure“ saugumo paslaugos leis mėgautis sklandžiu ryšiu ir naudotis moderniausiomis saugumo technologijomis. Į elektrifikuotą efektyvumo ir automobilio valdymo pasaulį ženkite kartu su naująja „EcoBoost Hybrid“ versija ir automatine „PowerShift“ transmisija, suprojektuota tam, kad kiekviena kelionė būtų dar malonesnė. Siekiant dar didesnio universalumo, „Focus Estate“ bagažinėje yra atskira drėgnų daiktų laikymo zona, leisianti sausus ir drėgnus daiktus laikyti atskirai. Rinkitės užtikrintą „Ford Focus Active“ versijos praktiškumą, prabanga dvelkiantį „Titanium“ patogumą, automobilių sporto įkvėptą „ST-Line“ versijos dizainą arba visomis savo techninėmis charakteristikomis įkvepiantį ST variantą.

Išmanusis ryšys

Naujoji „Ford SYNC 4“ technologija leis palaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu. Ši technologija apima aukštos raiškos 13,2 colių įstrižainės jutiklinį ekraną, debesijos pagrindu veikiančią navigacijos sistemą, taip pat pažangią valdymo balsu funkciją, atpažįstančią natūralią kalbą. Be to, naudojantis „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ programomis, naujasis „Focus“ modelis gali prisijungti prie jūsų išmaniojo telefono belaidžiu būdu, todėl nuo šiol jūsų kelionės nebereikalaus jokių pastangų.

Sklandesnės ir dar efektyvesnės kelionės

Naująjį Focus EcoBoost Hybrid galite rinktis su pažangia automatine PowerShift transmisija. Ši hibridinio variklio elektrines charakteristikas puikiai papildanti septynių pavarų automatinė dvigubos sankabos transmisija** išsiskiria itin tiksliai suprojektuota konstrukcija ir užtikrina dar efektyvesnį, mažiau pastangų reikalaujantį vairavimą.


„Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“: naudojimuisi šiomis programomis yra reikalinga suderinama programinė įranga ir telefonas su aktyvia duomenų perdavimo paslaugos funkcija. SYNC 4 technologija netikrina trečiųjų šalių produktų, kuriais naudojatės. Trečiosios šalys prisiima visą atsakomybę už savo produktų funkcionalumą.

Siekiant užtikrinti visapusišką jūsų automobilio apsaugą, „Ford Secure“ saugumo paslaugas papildė „SecuriAlert“ funkcija. Jūs patys nuspręsite, kokiais duomenimis dalinsitės su „Ford“. Gali būti, kad norėdami naudotis tam tikromis funkcijomis, turėsite sutikti pasidalinti vairavimo ir buvimo vietos duomenimis. Jeigu pageidausite naudotis su pavogtu automobiliu susijusiomis paslaugomis, tam, kad būtų užkirstas kelias galimybei išjungti automobilio buvimo vietos nustatymo funkciją vagystės atveju, automobilio ryšio funkcija turės būti visada aktyvi. Norėdami gauti išsamesnę informaciją apie jūsų „Ford“ paskyrą, „FordPass“ paslaugas ir asmens duomenų tvarkymą, susipažinkite su „FordPass“ paslaugų sąlygomis ir Privatumo politika.

„Premium Connectivity“ – tai prenumeruojamas produktas. Prenumeruojamos „Ford“ paslaugos nėra atnaujinamos automatiškai. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, jūs patys nuspręsite, ar pageidaujate toliau tęsti paslaugų prenumeratą. Pratęsus prenumeratą, bus taikomas mėnesinis prenumeratos mokestis.

Duomenų atsisiuntimui naudojamas „FordPass Connect“* modemas. Norint naudotis šiuo produktu, turi būti aktyvuoti ir sinchronizuojami automobilio duomenys bei buvimo vietos paslaugos.


**Automatinė „PowerShift“ transmisija gali būti papildomai pasirenkama įsigyjant 1,0 litro „Focus EcoBoost Hybrid“ (MHEV – lengvųjų elektrinių hibridų) modelius.