Išsiveržkite iš to, kas įprasta 

Kompaktiškasis visureigis „Active“ yra visiškai naujos „Ford“ koncepcijos rezultatas. Miesto visureigių įkvėptas dizainas harmoningai sujungia formą ir funkciją, taigi galėsite džiaugtis tvirtu ir rafinuotu automobiliu. Be to, automobilyje įrengta daug išmaniųjų sistemų, įskaitant pasirenkamus važiavimo režimus, taigi leisdamiesi į nuotykingą kelionę, galėsite jaustis užtikrintai.

Jūsų poreikiams pritaikyta važiavimo dinamika 

Naujajame „Focus Active“ modelyje numatyti važiavimo režimai leidžia pritaikyti automobilio charakteristikas pagal asmeninius poreikius, t. y. reguliuoti greičio pedalo, vairo jautrumą, transmisijos veikimą ir kitas funkcijas. Automobilyje numatyta iki septynių skirtingų režimų, įskaitant „Normal“, ECO, „Sport“, „Comfort“, „Eco-Comfort“, „Slippery“ ir „Trail“. Taigi su naujuoju „Focus Active“ mėgausitės kelione tiek greitkelyje, tiek bekelės sąlygomis.

Pabėkite nuo kasdienybės 

Naujasis sportinis visureigis „Focus Active“, kuriame dera miesto visureigio praktiškumas, hečbeko manevringumas ir universalo erdvumas, leis įveikti iššūkius, kurių neįveiktumėte su kitais automobiliais. Aukščiau įtaisyta vairuotojo sėdynė ir tvirtos kėbulo apdailos detalės teikia pasitikėjimo savimi bet kokiomis sąlygomis. Unikalūs lengvojo lydinio ratlankiai su platesnėmis padangomis užtikrina didesnį automobilio stabilumą ir užtikrintą valdymą esant bet kokiai kelio dangai. Miesto visureigių įkvėptas salono dizainas harmoningai sujungia formas ir funkcionalumą, taigi yra puikiai pritaikytas aktyvaus gyvenimo būdo mylėtojams. Automobilyje numatyta važiavimo režimų pasirinkimo funkcija padeda neprarasti kontrolės kelyje.

Spontaniškai drąsus 

Naujasis „Focus Active“ – tvirtas ir universalus modelis, išsiskiriantis praktiškumu, lankstumu ir patogumu. Automobilis yra aukštesnis ir turi didesnes ratų arkas, taigi įveiksite bet kokias kelio sąlygas. Dėl didesnių padangų automobilis yra stabilesnis, todėl teikia daugiau pasitikėjimo savimi esant įvairioms kelio sąlygoms.