Sukurtas prabangai, paruoštas nuotykiams. Naujasis „Ford Explorer“ įkūnija SUV klasės automobilių tobulumą. Elegantiškas, tačiau kartu ir dominuojantis automobilio eksterjeras sukuria rafinuotos galios pojūtį. Dailiai išbaigtas ir universalus automobilio vidus kviečia patogiai keliauti net septynis asmenis, tuo pačiu pasiūlydamas talpią erdvę kroviniams. Pažangi įkraunamo hibrido varos sistemos technologija, papildyta išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema, prireikus generuoja įspūdingą galią su itin efektyviomis sąnaudomis. Dėl skrupulingai ištobulintų gausybės papildomų funkcijų ir išmaniųjų technologijų, miesto visureigis „Ford Explorer“ pasirengęs supažindinti Jus su naujuoju komforto ir stiliaus pasauliu.  

Explorer

„Ford Explorer“ - sukurtas siekiant tobulybės 

Įsitaisykite naujojo „Ford Explorer“ vairuotojo erdvėje ir mėgaukitės gausybe moderniausių technologijų. Pasirinkite miesto keliams, kalnų keliukams ar bet kokiems kitiems iššūkiams pritaikytas funkcijas su pažangia „Terrain Management“ vairavimo režimo sistema. Arba tiesiog mėgaukitės ilgomis kelionėmis, įjungdami „Adaptive Cruise Control“ adaptyviąją greičio palaikymo kontrolės sistemą su „Stop“ sustabdymo ir „Go“ važiavimo funkcijomis. Šis miesto visureigis leidžia Jums pasirinkti, kuriai degalų rūšiai – elektros energijai, benzinui, ar mišriam šių degalų deriniui – skiriate prioritetą. Visos šios sistemos veikia sklandžiai, užtikrindamos malonius pojūčius kaskart, sėdus už vairo.

Dar geresnis būdas keliauti 

Kiekviena prietaisų skydelio linija, kiekviena prabangių odinių sėdynių siūlė, kiekviena automobilio viduje naudota medžiaga – kuriant naujojo „Ford Explorer“ automobilio dailiai išbaigtą ir universalų interjerą, net smulkiausioms detalėms skirtas ypatingas dėmesys. Su specialiai šiems automobiliams pritaikyta „B&O“ garso sistema, 12,3 colio skaitmeniniu prietaisų skydelio ekranu ir įmantriu „FordPass Connect“ modemu. Šis miesto visureigis toks puikus, kad jį vairuoti ieškosite menkiausios dingsties.

Explorer
Explorer

Išskirtinės galimybės – be jokių pastangų 

Naujasis „Ford Explorer“ – tai elegantiškas miesto visureigis, apjungiantis įstabias galimybes ir modernaus hibrido efektyvumą. Su tiksliai suderinta įkraunamo hibrido sistema ir 3,0 litrų „V6 EcoBoost“ benzininiu varikliu šis automobilis pasirengęs leistis į kelionę po pasaulį kur kas ekonomiškiau, nei ligi šiol. Pažangi 10 greičių automatinė transmisija su pasukamu pavarų perjungimo reguliatoriumi užtikrina, kad visada pasirinksite reikiamą pavarą. Tai visuregis, specialiai sukurtas džiuginti įspūdinga vairavimo dinamika, išskirtine kontrole ir neprilygstamu valdymu kelyje.

Išmanioji saugumo technologija 

Naujajame „Ford Explorer“ gausu pažangiausių technologijų, kuriomis siekiama užtikrinti didžiausią įmanomą Jūsų, Jūsų šeimos narių ir kitų eismo dalyvių saugumą. Nuo nelaimingų atsitikimų veiksmingai apsaugo tokios sistemos, kaip „Pre-Collision Assist“ apsauga nuo susidūrimo bei „Pedestrian Detection“ pėsčiųjų nustatymo ir „Roll Stability Control“ riedėjimo stabilumo kontrolės sistemos. Kitos sistemos, pavyzdžiui, „Post Impact Braking“ stabdymo po smūgio sistema, gali padėti sumažinti avarijos mastą, jei ji visgi įvyktų.

Explorer
Explorer

Idealiai pritaikytas nuotykiams 

Naujasis „Ford Explorer“ – patikimas ir ištobulintas automobilis. Jame gali patogiai sėdėti iki septynių asmenų. Nulenkus visas sėdynes, automobilyje lieka net 2 274 litrai erdvės įvairiems kroviniams. Virš 800 Nm sukimo momentas taip pat byloja apie tai, kad šiuo automobiliu galima vilkti iki 2 500 kg krovinį. Tad šiame automobilyje niekada nepritrūksite vietos – nei planuodami savaitgalio išvyką į golfo laukus, nei leisdamiesi į ilgą kelionę su šeima.