Masyvus septynvietis vienatūris 

Masyvus septynvietis vienatūris iš karto krenta į akis dėl visiems naujiems „Ford“ modeliams būdingų priekinių grotelių, elegantiškos žibintų linijos ir grakštaus silueto. Visiems septyniems „Galaxy" keleiviams „Ford" pasiūlys itin ilgą pagalbinių bei saugumo sistemų sąrašą, labai patogų ir lengvai transformuojamą saloną bei visiškai naują dyzelinį variklį. Itin didele naujiena šiame segmente tampa „Intelligent AWD" sistema, stebinti sąlygas ir perduodanti sukimo momento galią į atitinkamus ratus.

„Visoje Europoje šeimos augo kartu su „Galaxy“. Pirkėjai yra tikri, kad „Galaxy“ geba komfortabiliai ir saugiai vežti septynis keleivius bei nuolat stebinti savo gebėjimu prisitaikyti prie šeimos poreikių. Visiškai naujas „Galaxy“ pasižymi ne tik šiomis savybėmis – jis dinamiškas, taupus, puikiai sukonstruotas ir kupinas inovacijų“, - teigia „Ford of Europe“ rinkodaros, pardavimų bei aptarnavimo viceprezidentas Roelantas de Waardas.

„Intelligent Speed Limiter“ sistema 

Naujos kartos „Galaxy" diegiama nauja „Intelligent Speed Limiter“ greičio valdymo sistema, nuskaitanti kelio ženklus ir ribojanti automobilio judėjimo greitį taip, kad vairuotojams nereikėtų diskutuoti su kelių policija.

„Pre-Collision Assist with Pedestrain Detection“ sistema 

Dar rimtesnių pasekmių padės išvengti patobulinta susidūrimų prevencijos ir pėsčiųjų atpažinimo sistema „Pre-Collision Assist with Pedestrain Detection“.

„Glare-Free Highbeam“ sistema 

„Galaxy“ taip pat turi „Glare-Free Highbeam“ sistemos LED žibintus, kurie aptinka priešais važiuojančius automobilius ir prislopina šviesą, kuri gali akinti vairuotojus, išlaikant maksimalų apšvietimą likusiai erdvei.

„Ford Adaptive Steering“ technologija 

Vairavimo tikslumui ir komfortui užtikrinti skirta „Ford Adaptive Steering“ technologija, o dinamiško vairavimo mėgėjams „Ford“ pasiūlys visiškai naują turbininį 2 litrų darbinio tūrio „TDCi“ dyzelinį variklį, generuojantį 210 AG.

„Perpindicular Parking“ sistema 

„Perpindicular Parking“ automatiškai įvairuoja automobilį į erdvę palei kitas mašinas tuo pačiu būdu kaip „Active Park Assist“ padeda pastatyti automobilį paraleliai.

„Side Parking Aid“ sistema 

„Side Parking Aid“ siunčia garso perspėjimus ir atstumų indikacijas ekrane iki kliūčių aplink automobilį.

„Cross Traffic Alert“ sistema 

„Cross Traffic Alert“ perspėja vairuotojus atbulai išvažiuojančius iš parkavimosi erdvės, kai aptinkamas objektas kertantis laisvą juostą išvažiavimui.

„Front Split View Camera“ sistema 

„Front Split View Camera“ padidina vairuotojo matymo lauką, kai bandoma išvažiuoti iš statymo zonos ar sankryžos. 180 laipsnių kampu matančių kamerų sistema įmontuota „Galaxy“ priekyje.

Papildomos pagalbinės technologijos 

Papildomos pagalbinės technologijos įdiegtos „Galaxy“ yra: „Blind Spot Information System“, „Traffic Sign Recognition“, „Lane Keeping Alert“, „Lane Keeping Aid“ ir „Driver Alert“.

Salono erdvės pritaikymo galimybės 

Iš tiesų, salono erdvės pritaikymo galimybėmis ir transformacijos proceso patogumu, „Galaxy" nelabai kas gali prilygti. Galinėje salono dalyje esanti valdymo panelė leidžia vienu klavišo paspaudimu nulenkti visų penkių antros ir trečios eilės sėdynių atlošus ir sukurti visiškai plokščią bagažo skyriaus paviršių. Klavišo paspaudimu trečios eilės sėdynių atlošus galima ir pakelti.

Lengvai pritaikomos sėdėjimo bei krovimo erdvės kombinacijos 

Plokščios bagažinės grindinys leidžia įkrauti didelius ar griozdiškus krovinius, o galimybė atskirai pajudinti ir palenki antros ir trečios eilės sėdynes reiškia, kad sėdėjimo bei krovimo erdvės kombinacijos yra lengvai pritaikomos kelionei į mokyklą ar oro uostą. Po bagažinės grindimis naujoji „Cargo Management Sytem“ turi 20 litrų tūrio paslėptą talpinimo erdvę, kuri leidžia vežti aukštesnius krovinius.

„Ford Multi-Contour Seats“ krėslai su „Active Motion“ masažo funkcija 

Priekinės eilės „Ford Multi-Contour Seats“ krėslai su „Active Motion“ masažo funkcija buvo sukurti tam, kad sumažintų keleivių raumenų nuovargį, ypač ilgų kelionių metu. Sukurtos kartu su medikais, 8 skirtingų pozicijų sėdynės taip pat atsižvelgia į karštį ir šaltį bei naudoja 11 pripučiamų pagalvių sistemą tam, kad sukurtų masažuojantį efektą šlaunims, sėdmenims ir nugaros apačiai.

Patogus važiavimas netgi trečiosios eilės krėsluose 

„Ford“ integruotų jungčių galinė pakaba užtikrina patogų važiavimą netgi trečiosios eilės krėsluose, tuo pačiu išlaikydama gana masyvaus automobilio stabilumą ir gesindama tiek šonines jėgas, tiek vertikalų kėbulo judėjimą. „Galaxy“ taip pat turės versiją su galinės pakabos prošvaisos palaikymo sistema, užtikrinančią saugų važiavimą su sunkiu bagažu.

Dyzeliniai varikliai 

Debiutuoja naujas 2 litrų darbinio tūrio „TDCi Bi-turbo“ dyzelinis variklis:

  • Generuojantis 210 AG galią ir 450 Nm sukimo momentą.
  • „Naujasis „TDCi“ dyzelinis variklis atliepia mūsų „EcoBoost“ šeimos filosofijai – mažesnis darbinis tūris, didesnė galia, didesnis efektyvumas ir taupumas. Dyzelis su dviem turbinomis užtikrina puikią trauką visame sūkių diapazone, o turbininiam varikliui būdinga „duobė“ visai nejuntama“, - teigė „Ford Engine Programs“ vyriausiasis inžinierius Andrew Brumlis.
  • Kita opcija „Galaxy“ pirkėjams - 2 litrų darbinio tūrio „TDCi“ dyzelinis variklis su kintamos geometrijos turbokompresoriumi. Jis gali būti 120, 150 arba 180 AG.

Benziniai varikliai 

Benzininių variklių gerbėjai galės rinktis naująjį 160 AG 1,5 litro darbinio tūrio „EcoBoost“ arba 240 AG 2 litrų darbinio tūrio „EcoBoost“ variklius.