Su šiuo automobiliu viskas paprasčiau 

Šį manevringą automobilį itin malonu vairuoti, todėl nekantraudami lauksite, kada vėl galėsite sėsti prie jo vairo. Specialiai sureguliuotas elektrinis vairo stiprintuvas užtikrina paslankų ir tikslų modelio KA+ valdymą, taigi lengviau pastatysite automobilį, įveiksite intensyvų miesto eismą ir atsipalaiduosite ilgose kelionėse greitkelyje. Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su reguliuojamu greičio ribotuvu padeda išlaikyti pasirinktą greitį, taigi mažina tikimybę, kad viršysite nustatytą greičio apribojimą.

Vairavimo patirtis 

Priekiniai žibintai, automatiškai įsijungiantys tada, kai reikia 

Automatiniuose priekiniuose žibintuose įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo mažėjimą ar staigius apšvietimo lygio pasikeitimus. Šie jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi vairuoti tampa paprasčiau.

Jutikliai padės išvengti streso statant automobilį 

Atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki už jo esančių kliūčių. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties.

Papildoma kontrolė pajudant iš vietos įkalnėje 

„Hill Start Assist“ yra pagalbinė sistema, laikinai neleidžianti automobiliui riedėti pirmyn ar atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Sistema išlaiko slėgį stabdžių sistemoje 2-3 sekundes, taigi Jūs turėsite daugiau laiko ir geriau kontroliuosite automobilį, perkeldami koją nuo stabdžių ant greičio pedalo.

Komfortas ir patogumas 

Nedidelė kaina. Aukštas komforto lygis 

Modelis KA+ kompaktiškas, tačiau jame užtenka erdvės penkiems suaugusiems asmenims. Be to, jame įdiegtos įvairios išmaniosios technologijos, dėl kurių vairuoti tampa paprasčiau.

Sklandžiai veikianti technologija, kurią galite valdyti balsu 

Pažangioji sistema „Ford SYNC 3“ leidžia išlaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu ir naudotis telefonu, reguliuoti muziką bei navigacijos sistemą intuityviomis balso komandomis arba 6,5 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu. Ši sistema taip pat gali būti sujungta su programėlėmis „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir „Applink“. Be to, galėsite naudotis kai kuriomis mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis.

Technologija „Quickclear“ leis greitai nuvalyti priekinį stiklą 

Ši išmani technologija padės Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Tiesiog paspauskite mygtuką, ir itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir nudžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei padės atitirpdyti valytuvus. Sistema atlieka savo darbą per keletą sekundžių, net kai lauke labai šalta.

Valytuvai, automatiškai reaguojantys į lietų 

Valytuvai su lietaus jutikliais pradeda veikti, kai aptinka drėgmę ant priekinio stiklo. Valytuvų veikimo greitis automatiškai nustatomas taip, kad jie susidorotų su bet kokio intensyvumo krituliais.

Paleiskite automobilį paspaudę mygtuką 

Naujasis modelis KA+ automatiškai aptinka tik jam pritaikytą elektroninį valdymo pultelį, net jei jis yra Jūsų kišenėje ar rankinėje. Tiesiog paspauskite „Ford Power“ variklio paleidimo mygtuką ir leiskitės į kelionę.

Nustatykite norimą temperatūrą 

Pasirinkite papildomai užsakomą elektroninę automatinės temperatūros kontrolės sistemą („Electronic Automatic Temperature Control“) ir galėsite nustatyti tikslią Jums patinkančią temperatūrą automobilio salone, kurią sistema palaikys naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.

Papildomas komfortas su šildomomis sėdynėmis 

Su šildomomis priekinėmis sėdynėmis šalti žiemos rytai nebegąsdins. Paspauskite mygtuką ir sėdynės išliks maloniai šiltos tol, kol neišjungsite jų šildymo.

Techninės savybės ir efektyvumas 

Mažinkite degalų sąnaudas, neaukodami pramogų 

Su modeliu KA+ į degalinę užsuksite itin retai. Naujojo dizaino 1,2 l darbinio tūrio benzininis variklis ir įspūdingas 1,5 l darbinio tūrio variklis yra suprojektuoti efektyvumui gerinti, užtikrinant malonų 85 AG ar 95 AG galingumą. Modelyje KA+ pirmą kartą įdiegta automatinio variklio paleidimo (išjungimo) sistema („Auto Start-Stop“) automatiškai išjungia variklį, kai laukiate spūstyje ar prie šviesoforo, ir nejuntamai iš naujo jį paleidžia, kai esate pasiruošę tęsti kelionę. Sistema „Auto Start-Stop“ itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padeda sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto ciklu).

Saugumas ir apsauga 

Užtikrina Jūsų saugumą 

Modelyje KA+ įdiegtos išmaniosios saugos sistemos, skirtos apsaugoti Jus, Jūsų keleivius ir automobilį. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema nuolat stebi automobilio parametrus ir nustačiusi, kad automobilis prarado sukibimą su kelio danga, automatiškai įjungia stabdžius bei sumažina variklio sukimo momentą, taigi niekada neprarasite kontrolės. Dėl per mažo oro slėgio padangose pablogėja automobilio kontrolė ir padidėja degalų sąnaudos, todėl modelyje KA+ taip pat įdiegta padangų slėgio stebėjimo sistema, pranešanti, kada jas reikia pripūsti.

Oro pagalvės apsaugos iš visų pusių 

Be priekinių vairuotojo ir keleivio zonos oro pagalvių, salone taip pat įrengtos šoninės oro pagalvės, apsaugančios krūtinės ląstą bei nustumiančios asmenis iš susidūrimo zonos. Langų zonos oro pagalvės dengia maksimalų plotą, o galvos atramos apsaugo nuo kaklo sužalojimų.

Padeda užtikrinti vaikų saugumą 

Naujasis modelis KA+ sukurtas taip, kad maži vaikai būtų saugūs visose kelionėse. Galinėse sėdynėse įrengtos ISOFIX jungtys, taigi lengvai įtaisysite dvi vaikiškas kėdutes.