Atsinaujinusi „Ford“ komercinių gama

Atsinaujinusi „Ford“ komercinių gama: prioritetas patogumui ir našumui

„Ford“ verslui skirtus modelius žurnalistai išmėgino mokomojoje trasoje Vilniuje

Vilnius, rugsėjo 26 d. Automobilių gamintojas „Ford“ jau kelerius metus pirmauja Europos lengvųjų komercinių automobilių rinkoje, tačiau neleidžia sau nusiraminti – plati modelių gama nuolat plėtojama ir tobulinama. Atnaujinta „Ford“ komercinių modelių šeima trečiadienį žurnalistams buvo pristatyta Vilniuje, sostinės Automechanikos ir verslo mokyklos autodrome.

Autodrome žurnalistams buvo surengti mokomieji važiavimai, kurių metu buvo galima iš arti susipažinti su „Ford“ komercinių automobilių gama – „Transit Van“, „Tourneo Custom“, „Tourneo Courier“ ir pikapu „Ranger“.

„Ford“ komerciniai automobilių šeima yra pavyzdinė – ji tiksliai atspindi naujausias rinkos tendencijas. Pirma, jie neturi daryti visko – jie geriausiai atlieka funkciją, kuriai yra sukurti. Anksčiau buvo tik „Transit“, šiandien yra ir keliolika modifikacijų „Transit“, ir „Tourneo“. Antra, vairuoti tokį automobilį taip pat paprasta ir malonu, kaip ir kasdienę šeimos mašiną. Dar daugiau – žurnalistai įsitikino, kad „Ford Transit“ ar „Tourneo“ uždaroje trasoje gali būti tiksliai valdomi ir azartiški. Tai tarsi vyšnia ant torto“, – sakė renginį vedęs žurnalistas, Lietuvos autoverslininkų asociacijos vadovas Vitoldas Milius.

„Mūsų klientai renkasi „Ford“ komercinius automobilius, kadangi žino, jog jie – patikimi, ekonomiški, saugūs, klientams tinka kokybės ir kainos santykis. Atnaujintoje šių modelių linijoje – dar daugiau funkcinių, gerai apgalvotų ir konkrečioms užduotims įgyvendinti skirtų sprendimų, kurios automobilį paverčia puikiu darbo įrankiu, patikimu kasdienės veiklos partneriu“, – pažymi bendrovės „Inchcape Motors“, surengusios „Ford“ komercinių automobilių mokomuosius važiavimus, rinkodaros vadovė Justė Šataitė.

Patikimumas, patogumas vairuotojui ir pažangios technologijos, palengvinančios kasdienį darbą bei mažinančios stresą – pagrindinės bendros „Ford“ komercinių modelių charakteristikos, tačiau kiekvienas iš jų išsiskiria ir specifiniais bruožais, leidžiančiais vartotojams pasirinkti tiksliai jų verslui pritaikytą transporto priemonę.

Neabejotina „Ford“ komercinių automobilių šeimos „galva“ – „Ford Transit“, o naujasis „Ford Transit Custom“ toliau stiprina savo pozicijas rinkoje kaip vienas populiariausių iki vienos tonos svorio galinčio gabenti klasės furgonų. „Ford Transit Custom“ lydi sėkmė nuo pat jo pristatymo, o naujojoje versijoje dar labiau atsižvelgta į klientų norus – automobilis yra dar stilingesnis, našesnis ir technologiškai pažangesnis.

Gausi saugumo ir komforto įranga, adaptyvinė nuolatinio greičio palaikymo sistema, eismo juostos laikymosi sistema palengvina vairavimą. LED dienos žibintai ir Bi-XENON žibintai užtikrina saugų vairavimą tamsiu paros metu ir suteikia automobiliui patrauklumo. Vairuotojo patogumui – 8 colių lietimui jautrus ekranas su galimybe prijungti telefoną su „AndroidAuto/Apple car play“ programėle.

Klientai jau spėjo pamėgti naująjį „Ford Tourneo Custom“ – tai talpus keleivinis automobilis, savo nauju interjeru ir įranga galintis pretenduoti į prabangos segmentą. Gamintojas įrengė individualias galines sėdynes, sudarė galimybę montuoti sėdynes viena prieš kitą ir individualiai reguliuoti visų sėdynių nugarėles, taigi keleivių ir vairuotojo komfortas – užtikrintas. Yra galimybė rinktis odinį automobilio saloną.

„Ford“ siūlo ir „Tourneo Custom“ kabinos išdėstymą „Transit Custom Double Cab in Van“ su dviguba kabina 6 keleiviams ir atskiru krovinių skyriumi. Automobilyje montuojami galingi ir ekonomiški „Ford“ TDCi varikliai: silpniausias gamoje siūlomas variklis pasiekia 350Nm sukimo momentą.

„Ford“ jau ne vienerius metus pirmauja Europos komercinių automobilių rinkoje. Šių metų pradžioje „Ford“ paskelbė, kad planuoja Europoje atnaujinti visą savo komercinių automobilių liniją. Tikimasi, kad šie žingsniai koncernui leis ne tik išsilaikyti, bet ir įsitvirtinti populiariausiojo pozicijoje.

Beje, rugsėjo 20 dieną Hanoverio komercinio transporto parodoje debiutavo ir naujos kartos sunkiasvoris vilkikas „Ford F-Max“. O „Transit“ šeima pasipildė tikru išsišokėliu – JAV jau galima užsisakyti „Transit“ su 3,5 litro darbinio tūrio V6 „Ecoboost“ šeimos varikliu. Ši jėgainė generuoja 310 AG ir masyviam komerciniam automobiliui iki 100 km/h leidžia įsibėgėti vos per 6,8 sekundės.


Apie „Ford Motor“

„Ford Motor Company“ yra pasaulinis automobilių pramonės lyderis, įsikūręs Dyrborno mieste Mičigano valstijoje, JAV. „Ford“ gamina ir parduoda automobilius 6 kontinentuose. Koncerne dirba 166 tūkst. žmonių, veikia 70 gamyklų. Koncernas gamina „Ford“ ir „Lincoln“ automobilius. Finansines paslaugas klientams teikia „Ford Motor Credit Company“. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.fordmotorcompany.com.

Apie „Inchcape“

Jau dešimt metų Lietuvoje veikianti bendrovė „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė šalyje. Lietuvoje ji yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Ford“ atstovas. Be „Ford“ bendrovė atstovauja „Jaguar“ bei „Land Rover“, „Hyundai“, „Range Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

„Inchcape“ – viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių. 170 metų sėkmingai veikianti 29 pasaulio valstybėse, bendrovė verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu. Tarptautinėje rinkoje bendrovė atstovauja net 30 automobilių gamintojų. „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 16 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.


Daugiau informacijos:
Tomas Didžbalis
„Ford“ ženklo vadovas Lietuvoje
(8 5) 216 8226
tomas.didzbalis@inchcape.lt