Geriausios dviejų energijos šaltinių savybės 

Naujajame universale „Mondeo Hybrid“ įrengti du galios šaltiniai – įprastas vidaus degimo variklis ir akumuliatoriaus varomas elektrinis variklis. Siekiant nepriekaištingo galios ir veiksmingumo derinio, varos sistemos perjungiamos automatiškai arba abu galios šaltiniai naudojami tuo pačiu metu, o regeneracinė stabdžių sistema atgauna iki 90 % energijos, kuri paprastai prarandama stabdant. Vėliau ši energija nukreipiama aukštos įtampos akumuliatoriui įkrauti – taip užtikrinamas dar didesnis sistemos efektyvumas.

Dar išmanesnis vairavimas 

Naujajame „Ford Mondeo“ netrūksta pažangių technologijų, skirtų jūsų kelionėms palengvinti. Kai kurios sistemos, pavyzdžiui, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su funkcija „Stop and Go“ ir eismo juostų stebėjimo sistema „Lane Keeping System“, nuolat stebi kelio sąlygas, eismą ir jūsų vairavimo ypatumus bei reaguoja į menkiausius pokyčius. Kitos naudingos funkcijos, pavyzdžiui, pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Start Assist“ ir pagalbinė automobilio statymo sistema „Active Park Assist“, leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis vairavimu.

Mėgaukitės kiekviena kelione 

Naujajame „Ford Mondeo“ puikiai dera išmaniosios technologijos ir dizainas, taigi tiek Jūs, tiek Jūsų keleiviai mėgausitės kiekviena kelione. Net menkiausia detalė šiame automobilyje – nuo reguliuojamo salono apšvietimo, kurį galite pritaikyti pagal savo nuotaiką, iki automatinio temperatūros valdymo ir sėdynių su kontūrinio masažo funkcija – suprojektuota taip, kad kelionė Jūsų nevargintų. Dabar galite įsigyti ir „Mondeo Hybrid“ universalą, kuriame itin daug vietos numatyta Jūsų bagažui.

Trokštama galia ir būtinas našumas 

Naujajame „Ford Mondeo“ siūlome keletą galingų ir itin efektyvių variklių, kurie įrengiami kartu su 8 pavarų automatine arba 6 pavarų mechanine pavarų dėže. Drąsiai rinkitės hibridinę varos sistemą, pažangųjį benzininį ar dyzelinį variklį – visi jie užtikrina norimą galingumą ir būtiną efektyvumą.

Pažangios saugos technologijos 

Naujajame „Ford Mondeo“ gausu pažangių saugos technologijų, užtikrinančių jūsų, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. Kai kurios sistemos, tokios kaip „Pre-Collision Assist“ su pėsčiųjų aptikimo funkcija, aktyviai padeda išvengti eismo įvykių kelyje. Kita saugos įranga, pavyzdžiui, galiniai pripučiami saugos diržai, apsaugo keleivius įvykus susidūrimui.