Naujasis Focus ST

Naujasis Focus ST

Registruokitės susitikimui ir apie atvykstantį modelį sužinokite pirmieji! 

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

Suprojektuotas sėkmei 

Automobilyje įrengtas naujo dizaino galingesnis variklis, sportinė ST pakabos sistema ir dar išmanesnės technologijos, užtikrinančios geresnį ryšį su aplinkiniu pasauliu. Aukščiausio lygio vairavimui sukurtas naujasis „Focus ST“ jau greitai pasieks mūsų salonus.

Tikras vairavimo malonumas 

Naujosios komplektacijos modelis „Focus“ išties skiriasi nuo jo pirmtakų. Naujasis „Focus ST“ preciziškai suprojektuotas užtikrinti didesnį galingumą, jautresnį valdymą ir malonesnį vairavimą. 2,3 l darbinio tūrio 280 AG „EcoBoost“ benzininis variklis generuoja net 420 Nm sukimo momentą. Automobilyje taip pat gali būti įrengtas 2,0 l darbinio tūrio 190 AG dyzelinis variklis, generuojantis 400 Nm sukimo momentą. Itin tiksliai sureguliuota naujo dizaino pakabos sistema leidžia pajusti ryšį su keliu, užtikrina geresnę kontrolę ir neįtikėtinai dinamišką vairavimą.

Išmaniosios sistemos 

„Focus ST“ yra ne tik galingiausia ir lengviausiai valdoma, bet ir išmaniausia šio modelio versija. Vos tik atsisėdę už vairo ir patogiai įsitaisę ant RECARO sėdynės, galėsite patogiai valdyti įvairias išmaniąsias sistemas, leidžiančias mėgautis kiekviena kelione. 675 vatų galingumo 10 garsiakalbių B&O garso sistema užtikrins, kad kiekviena klausoma daina skambėtų taip, kaip sumanė jos autorius.