Sukurtas mylintiems vairuoti – naujasis „Ford Focus“ nuo 15 490 EUR

Sukurtas mylintiems vairuoti – naujasis „Ford Focus“ nuo 15 490 EUR

Naująjį „Ford Focus“ dabar galima įsigyti net su trimis skirtingais kėbulo tipais: sedano, universalo ir hečbeko. O Jūsų individualius poreikius patenkins Ford Focus versijų gausa: „Business“ – mylintiems klasiką, „ST-Line“ – sportiško vairavimo gerbėjams, „Active“ – nuotykių ieškotojams ir „Vignale“ – vertinantiems prabangą.

Registruokitės bandomajam važiavimui su „Ford Focus“ jau dabar!

Būsite tikrai saugūs

Šis naujas modelis, gausus naujų ir labai inovatyvių saugos funkcijų, kurios padėjo jam užtikrintai įveikti visus griežtus „EuroNCAP“ bandymus ir gauti maksimalų penkių žvaigždučių vertinimą.

Technologijos ir inovacijos žingsniu priekyje

Šiame naujos kartos automobilyje įdiegta itin daug pažangių sistemų ir programų. Veikdamos kartu, šios išmaniosios sistemos padeda kontroliuoti greitėjimą, stabdymą ir vairavimą. Tai yra papildomų pastangų nereikalaujančios sistemos, kurios privers susimąstyti, kaip išsiversdavote be jų anksčiau.

Komfortas ir vidaus dizainas

Tvarkingos linijos, aptakus ir rafinuotas dizainas Naujojo modelio „Focus“ salonas yra patogesnis, erdvesnis ir prabangesnis nei kada nors anksčiau.

Vietos užteks, ir mažiems, ir dideliems

Naujojo „Ford Focus“ interjeras įspūdingas ne tik optiniais akcentais, bet ir erdve sėdintiems, tiek priekyje, tiek gale. Naujajame „Ford Focus“ dabar gale be didelių problemų įsitaisys 1,8 metro ūgio suaugęs žmogus.

Malonus vairavimas ir draugiškos kuro sąnaudos nuo šiol suderinama

Visame pasaulyje savo kokybe ir efektyvumu garsėjantys „Ford“ varikliai naujajame „Focus“ įrengiami kartu su 8 pavarų automatine arba 6 pavarų mechanine transmisija. Pirkdami naująjį modelį „Focus“ galite rinktis iš keleto galingų ir itin efektyvių variklių, kurių kuro sąnaudos prasideda tik nuo 3.5l / 100km.

Daugiau apie naująjį „Ford Focus“ skaitykite čia.