Priklausanti žvilgsnius naujoji Ford Fiesta Lietuvoje nuo 2022

Patirkite visiškai kitokį vairavimo malonumą drauge su naująja Ford Fiesta. Ikona tapęs, šis mažas miesto automobilis išsiskiria dinamišku ir šiuolaikišku dizainu, aukščiausio lygio išmaniosiomis technologijomis bei sumania elektrifikacija. Galite rinktis pažangias „Ford Fiesta EcoBoost Hybrid“ versijas, su kuriomis vairavimas bus dar tikslesnis ir malonesnis. Šių specifikacijų dėka taip pat gerokai sumažinsite degalų sąnaudas bei CO2 emisiją.

PATOGIAI VALDOMAS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Naujoji Ford Fiesta turi net 12,3 colių skaitmeninį prietaisų skydelį, kuriame pateikiama didelės raiškos informacija. Skydelio valdymas intuityvus, o piktogramos itin aiškios. Galite pasirinkti, kurią informaciją norite matyti (įskaitant navigacijos pranešimus) ir nustatyti konkrečias parinktis kiekvienam vairuotojui individualiai.

MODERNIOS ŠVELNIOJO HIBRIDO JĖGAINĖS

„EcoBoost Hybrid Powershift“ – automatinė dvigubos sankabos septynių pavarų transmisija, kurios dėka sumažinama CO2 emisija ir degalų sąnaudos. Ford Fiesta modeliuose esantis didesnis pavarų skaičius, lengvasvorė konstrukcija ir pažangi dviguba sankaba užtikrina sklandų ir praktiškai nepastebimą pavarų perjungimą. „Ford Fiesta EcoBoost Hybrid“ – tai efektyvesnis ir mažiau reiklus vairavimas ypač intensyvaus eismo sąlygomis.