Naujoji Ford Fiesta – nedidelė, bet prikaustanti žvilgsnius Lietuvoje nuo 2022

Pradėkite dieną su naująja Ford Fiesta. Patrauklus naujas interjero dizainas suteikia šiam ikoniškajam mažam automobiliui stilingos, miesto ritmui pritaikytos išvaizdos. Modernios technologijos, kaip antai, visiškai naujas skaitmeninis prietaisų skydelis užtikrina dar efektyvesnį ir malonesnį vairavimą. Galima pasirinkti pažangias Fiesta EcoBoost Hybrid versijas, su kuriomis vairavimas bus tikslesnis ir malonesnis, o degalų sąnaudos ir CO2 emisija įspūdingai mažos. Rinkitės iš skirtingų unikalių serijos apdailos paketų ir susikurkite tobulai sau tinkančią Ford Fiesta: sportiškąjį Fiesta ST-Line, aukščiausio lygio komfortą garantuojantį Fiesta Titanium arba tvirto ir aktyvaus charakterio Fiesta Active.

SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Naujajame 12,3 colių skaitmeniniame prietaisų skydelyje pateikiama didelės raiškos informacija. Skydelio valdymas intuityvus, o piktogramos itin aiškios. Galite pasirinkti, kurią informaciją norite matyti (įskaitant navigacijos pranešimus) ir nustatyti konkrečias parinktis kiekvienam vairuotojui individualiai.

ECOBOOST HYBRID POWERSHIFT

EcoBoost Hybrid Powershift – automatinė dvigubos sankabos septynių pavarų transmisija, kurios dėka sumažinama CO2 emisija ir degalų sąnaudos. Didesnis pavarų skaičius, lengvasvorė konstrukcija ir pažangi dviguba sankaba užtikrina sklandų ir praktiškai nepastebimą pavarų perjungimą. Fiesta EcoBoost Hybrid – tai efektyvesnis ir mažiau reiklus vairavimas ypač intensyvaus eismo sąlygomis.