Servisas

Kodėl FORD servisas? 

Aukščiausios kvalifikacijos serviso meistrai greitai ir tiksliai išsiaiškins Jūsų automobilio gedimo priežastis bei padės jas išspręsti. Žinios, įgytos nuolatiniuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, padės ne tik greitai rasti gedimą, bet ir jį sutvarkyti už mažiausią pinigų sumą. Patikėdami automobilio priežiūra mums, prailginsite jo tarnavimo laiką ir pagerinsite jo būklę ilgalaikėje perspektyvoje.

Visos FORD serviso paslaugos 

Ford Economy Service – kokybiškas „Ford“ automobilių, kuriems 5 ir daugiau metų, remontas ir priežiūra itin patraukliomis kainomis.

Kiekvienais metais automobiliu reikia rūpintis vis daugiau – kad saugiai vairuotumėte, o jūsų automobilis būtų itin geros techninės būklės. Programa „Ford economy service“ - tai mūsų galimybė atlikti aukštos kokybės darbus ir suteikti „Ford“ automobilių, kuriems 5 ir daugiau metų, savininkams visapusišką ir prieinamą paslaugą.

Jūsų automobilis net ir po garantinio laikotarpio bus prižiūrimas profesionalių ir kvalifikuotų serviso meistrų, naudojančių pažangias diagnostikos technologijas ir įrankius, atitinkančius griežtus gamintojo reikalavimus.

Naudodamiesi „Ford economy service“ programa, jūs visada gausite patrauklius pasiūlymus serviso darbams, atsarginėms dalims ar kitoms paslaugoms. Mes siūlome originalią kokybę ir profesionalų aptarnavimą už prieinamą fiksuotą kainą. 

Registruotis į servisą