Ford komercinis transportas - jūsų verslo partneris

 • Jūsų turimo automobilio atpirkimas
 • Galimas garantijos pratęsimas iki 5m arba 250 000 km
 • Techniniai aptarnavimai kas 2m arba 40 000 km
 • Galimas pirkimas su 0% pradiniu įnašu
 • Perkamiausias komercinis transportas Europoje
 • Aukšta likutinė vertė

„Tourneo Custom“ 

„Tourneo Custom“ pasižymi visomis geriausiomis „Ford“ komercinių automobilių savybėmis, kurios jame tampa dar geresnės, taigi šis modelis išsiskiria erdvumu, garantuoja patogią devynių asmenų kelionę ir yra stilingas:

 • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją
 • Galimybė pasirinkti trumpos ir ilgos ratų bazės automobilį, bei aukštą arba žemą stogą
 • Aptarnavimo intervalai kas 24 mėnesius arba 40 000 km
 • Itin plačios salono transformavimo galimybės: vos 5 min ir 9 vietų keleivinis automobilis taps talpiu furgonu
 • Talpus krovinių skyrius: 66 cm ilgio erdvė bagažui trumpojoje versijoje ir net 103 cm modeliuose su ilga ratų baze (kai naudojamos visos sėdynės)
 • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos
 • Galimybė turėti garantiją iki 5 m / 150 000 km
 • M1 kategorija

Modelio versijoje „Tourneo Custom“ numatyta daug sistemų ir funkcijų, gerinančių vairavimo patirtį ir pojūtį 

Pavyzdžiui, elektra reguliuojamos šildomos sėdynės ir reguliuojamas vairas leidžia patogiai pritaikyti salono erdvę pagal Jūsų poreikius. Valdymo prietaisai teikia daugiau pasitikėjimo savimi bet kokioje situacijoje – važiuojant dideliu greičiu, šlapia ar sausa danga, pakrautu ar tuščiu automobiliu. Be to, automobilyje įdiegtos vairuotojui skirtos pagalbinės technologijos, įskaitant sistemas „Hill Start Assist“, „Torque Vectoring Control“ ir „Side Wind Mitigation“.

Padeda neviršyti leidžiamo greičio 

„Tourneo Custom“ nuo šiol įrengiama sistema „Intelligent Speed Assist“, gerinanti važiavimo greičio kontrolę ir leidžianti vairuotojui daugiau dėmesio skirti vairavimui. Pirmiausia kelio ženklų atpažinimo kamera automatiškai nustato esamą greičio apribojimą (jei ši funkcija yra įjungta), tuomet sistema atitinkamai sureguliuoja didžiausią leidžiamą Jūsų važiavimo greitį.

Automatiškai prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ 

Papildomai užsakoma pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Kai integruotas radaro jutiklis aptinka priešakyje esančią transportopriemonę, jis sumažina automobilio greitį ir išlaiko iš anksto nustatytą atstumą iki jo. Keliui atsilaisvinus, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinktojo. Technologija „Forward Alert“ yra adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo sistemos „Adaptive Cruise Control“ dalis, įspėjanti vairuotoją, kai šis netyčia per daug prisiartina prie priešakyje važiuojančios transporto priemonės.

Technologija, matanti tai, ko nematote Jūs 

Nematomos zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Information System“, naudodama radaro jutiklius, pastebi transporto priemones, kurios gali būti Jūsų nematomoje zonoje. Jutikliai yra įrengti abiejuose „Tourneo Custom“ automobilio šonuose ir įspėja vairuotoją žybsinčiomis oranžinėmis lemputėmis, įtaisytomis šoninio vaizdo veidrodėliuose.

Pastebi transporto priemones, kurių galite nepamatyti 

Sistema „Cross Traffic Alert“ yra informacinės sistemos „Blind Spot Information System“ dalis. Kai išvažiuojate iš stovėjimo vietos atbuline eiga esant ribotam eismo matomumui, pastebėjusi artėjančią transporto priemonę sistema „Cross Traffic Alert“ įjungia garsinį įspėjamąjį signalą. Ji taip pat įžiebia šoninio vaizdo veidrodėlyje įrengtą lemputę (kairėje arba dešinėje – priklausomai nuo to, kurioje pusėje užfiksuota artėjanti transporto priemonė).

Pastebi kelio ženklus, kurių galite nepastebėti 

Nesvarbu, ar kelio ženklai įrengti šalia kelio ar virš jo, jie nuolatiniai ar laikini, kelio ženklų atpažinimo sistema „Traffic Sign Recognition“ juos atpažins. Prietaisų skydelyje matysite atitinkamus greičio ribojimo arba draudimo lenkti ženkliukus, kurie keisis įvažiavus į naują kelio ruožą.

Ilgesni techninės priežiūros intervalai, kad daugiau laiko praleistumėte kelyje 

Pažangieji „Ford EcoBlue“ 2,0 l darbinio tūrio varikliai yra patvarūs ir patikimi, o jų techninės priežiūros intervalas siekia iki 40 000 km arba iki dvejų metų, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Be to, įprastai susidėvinčios dalys pagamintos taip, kad tarnautų ilgiau nereikalaudamos techninės priežiūros.

Tikslus atitinkančios techninės savybės 

„Ford EcoBlue“ 2,0 l darbinio tūrio variklis yra pažangus dyzelinis variklis, atitinkantis griežtus „Euro 6“ išmetamųjų teršalų standartus. Numatytų tikslų pavyko pasiekti naudojant pažangiąsias katalizinių sistemų technologijas. Ir visa tai atlikome nepablogindami automobilio techninių savybių ar važiavimo patirties.

Taršą mažinantis priedas 

Selektyviosios katalizinės redukcijos sistemoje naudojamas karbamido ir vandens pagrindu pagamintas skystis „AdBlue®“, kuris išmetamus azoto oksidus (NOx) paverčia į azotą ir vandenį. Kietųjų dalelių filtras sumažina išmetamų kietųjų dalelių kiekį daugiau nei 99%. Norint užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, „Ford EcoBlue“ dyzelinio variklio bakelis, skirtas „AdBlue®“ skysčiui, turi būti pripildytas šio skysčio. Kai skysčio lygis yra per mažas, sistema apie tai įspėja vairuotoją.

Sunaudokite mažiau degalų su sistema „Auto Start-Stop“ 

Kai stovite prie šviesoforo ar spūstyje ir automobilio variklis veikia tuščiąja eiga, ši technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, priekiniams žibintams, oro kondicionavimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „Ford SYNC“). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą (arba įspauskite greičio pedalą, jei automobilyje įrengta automatinė pavarų dėžė) ir variklis vėl įsijungs. Sistema „Auto Start-Stop“ itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padeda sumažinti degalų sąnaudas iki 10% (miesto ciklu).

Automatinė transimisija „Select Shift“ 

Įrengus šešių pavarų automatinę transmisiją „Select Shift“, galima rinktis 130 AG arba 170 AG variklį ir 185 AG „Tourneo“ versijoje. Tai yra standartiniai varos sistemos variantai, kuriuos galima rinktis modeliams su įvairaus tipo kėbulu ir nustatyta bendrąja mase. Jie užtikrina sklandų vairavimą ir malonaus važiavimo pojūtį, ypač intensyviame eismo sraute. Jei norite, pavaras galite perjungti rankiniu būdu, naudodami pavarų perjungimo mygtukus, esančius ant pavarų perjungimo svirties. Be to, esant sudėtingoms važiavimo sąlygoms, galite užfiksuoti norimą pavarą, pavyzdžiui, kai važiuojate slidžia kelio danga arba leidžiatės stačia nuokalne.

Sistema, padedanti apsaugoti pėsčiuosius 

Pagalbinė sistema „Pre-Collision Assist“ aptinka priešakyje lėčiau važiuojančias transporto priemones arba pėsčiuosius ir transporto priemones, kurie gali kirsti Jūsų kelią, ir apie juos įspėja vairuotoją. Jums nesureagavus, sistema automatiškai sustabdo automobilį. Ši technologija, veikianti važiuojant 80 km/h greičiu (esant įprastoms kelio ir automobilio eksploatavimo sąlygoms), yra skirta padėti sušvelninti galimas avarijų pasekmes arba apskritai jų išvengti.

5 žvaigždučių saugumo lygis 

„Tourneo Custom“ pelnė 5 žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimą – tai tik įrodo, kad šis automobilis užtikrins Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą.

Priekaba saugiai liks eismo juostoje 

Sistema „Trailer Sway Control“ nustato, kada priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, ir sumažina automobilio greitį – taip išsprendžiama problema ir užtikrinama didesnė priekabos vilkimo kontrolė. Sistema sulėtina automobilio greitį, sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.

Kontrolė, prisitaikanti prie apkrovos 

Kontrolės sistema „Load Adaptive Control“ reguliuoja elektroninio stabilumo programą priklausomai nuo bendros Jūsų vežamos masės. Tai užtikrina tiek tuščio, tiek pakrauto automobilio kontrolę ir stabilumą.

Oro pagalvės iš visų pusių 

„Tourneo Custom“ įrengta itin daug oro pagalvių. Automobilyje yra vairuotojo zonos oro pagalvė (standartinės įrangos dalis), papildomai užsakomos keleivio zonos, galvos, krūtinės ir langų zonos oro pagalvės, papildomai apsaugančios galvą esant smūgiui iš viršaus ir iš šono.