Ford komercinis transportas - jūsų verslo partneris

  • Jūsų turimo automobilio atpirkimas
  • Galimas garantijos pratęsimas iki 5m arba 250 000 km
  • Techniniai aptarnavimai kas 2m arba 40 000 km
  • Galimas pirkimas su 0% pradiniu įnašu
  • Perkamiausias komercinis transportas Europoje
  • Aukšta likutinė vertė

„International Van of the Year Award 2020“ (IVOTY) 

„Ford“ komerciniai automobiliai pelnė unikalų „International Van of the Year Award 2020“ apdovanojimą (IVOTY) ir jau šeštą kartą užsitikrino šį prestižinį titulą savo „Transit Custom“ asortimentui.

Džiaugiamės šiuo įvertinimu, bet dar labiau didžiuojamės ilgalaike partneryste ir galimybe savo klientams pasiūlyti platų spektrą jų verslo poreikius atitinkančių sprendimų.

Sunaudokite mažiau degalų su sistema „Auto-Start-Stop“ 

„Transit Custom“ yra itin ekonomiškas – 6,6 litrų degalų pakaks nuvažiuoti 100 km. Išmetamų CO2 dujų kiekis gali siekti vos 172 g/km. Šiuos įspūdingus rezultatus užtikrina ekonomiškas variklis ir įvairios automobilyje įdiegtos „ECOnetic“ technologijos.

Automobiliui stovint ir varikliui veikiant tuščiąja eiga, pavyzdžiui, kai laukiate prie šviesoforo arba spūstyje, sistema automatiškai išjungia variklį nenutraukiant energijos tiekimo svarbiausioms sistemoms, pavyzdžiui, oro kondicionieriui ir radijo grotuvui) ir paleidžia jį, kai esate pasiruošę važiuoti. Ši sistema itin efektyvi, jei daugiausia laiko praleidžiate važinėdami mieste, kur ji sumažina degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).

Pavaros perjungimo indikatorius, užtikrinantis degalus taupantį pavarų perjungimą 

Prietaisų skydelyje įsižiebusi lemputė praneša, kada reikia perjungti pavarą, siekiant užtikrinti maksimaliai veiksmingą degalų naudojimą. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas padidinti kiekvienos kelionės ekonomiškumą.

Paprastesnis važiavimas atbuline eiga su galinio vaizdo kamera 

Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame į galinio vaizdo veidrodėlį: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio. Ji padės ne tik pastebėti objektus, kurių galėjote nepamatyti, bet ir pastatyti automobilį, nes ekrane nubrėš virtualias linijas, kurios užtikrins, kad tilptumėte net siauriausioje vietoje. Kad užtikrintų dar didesnį valdymo patogumą, sistema įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinės eigos pavarą.

Jutikliai, leidžiantys išvengti streso statant automobilį 

Papildomai užsakomi atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties. Ši funkcija numatyta tam, kad statydami automobilį jaustumėtės užtikrintai.

Lengvesnis manevravimas naktį 

Staigų posūkį nakties metu padės įveikti „Transit Custom įdiegta funkcija „Cornering Light, posūkyje įjungianti papildomą atitinkamos pusės žibintą. Ši sistema įsijungia važiuojant mažesniu nei 30 km/val. greičiu, kai pasukamas vairas arba naudojamos posūkio signalo svirtelės. Speciali lemputė, įrengta priekinio žibinto viršuje, automatiškai įsijungia ir apšviečia atitinkamą kelio pusę bei pagerina matomumą. Taigi, manevrą atlikti bus paprasčiau.

Mažiau varginančios ir taupesnės kelionės 

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control su reguliuojamu greičio ribotuvu padeda automobiliui išlaikyti Jūsų pasirinktą ir iš anksto nustatytą greitį. Ši sistema leidžia taupyti degalus, mažina leistino greičio viršijimo tikimybę ir, kaip ir visos kitos pastovaus greičio palaikymo sistemos, išlaiko pastovų automobilio greitį už Jus, taigi Jums nebereikia dėl to rūpintis.

Priekiniai žibintai įsijungiantys tada, kai reikia 

Transit Custom įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo sumažėjimą ir įjungiantys priekinius žibintus, kad būtų geresnės vairavimo sąlygos prieblandoje. Žibintai taip pat įsijungia įvažiavus į tunelį. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais (žr. viršuje).

Skubi pagalba įvykus avarijai 

Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „Ford SYNC apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance pelnė „Global Mobile Awards 2012 apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

Kontrolė, prisitaikanti prie apkrovos 

Kontrolės sistema „Load Adaptive Control (LAC) reguliuoja elektroninio stabilumo programą priklausomai nuo bendros „Transit Custom vežamos masės. Tai užtikrina kontrolę važiuojant tiek tuščiu, tiek keleivių pilnu automobiliu.

Nuolatinė apsauga nuo apvirtimo 

Sistema „Roll-over Mitigation (ROM) stebi „Transit Custom būseną ir aptinka pavojingas vairavimo sąlygas, dėl kurių automobilis gali apvirsti. Tuomet sistema aktyvuoja ESP, kuri padeda kontroliuoti greitį ir atkuria automobilio stabilumą.