Visada pasirengęs
Ford transit custom trail
FORD TRANSIT CUSTOM
Ford Transit Custom furgonas visais laikais garsėjo tvirtumu, funkcionalumu, patikimumu, aukščiausiu dizaino ir kokybės lygiu. Nuo šiol šiame furgone rasite dar daugiau inovatyvių funkcijų ir išmaniųjų technologijų. Be to, dėl pažangių dyzelinių variklių arba hibridinių variklių variantų jis pasižymi geresnėmis našumo savybėmis. Galite neabejoti: šis furgonas kaip niekad pažangus ir ištobulintas.  
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
PASIRINKITE KĖBULO TIPĄ
FURGONAS
Transit Custom furgonas yra funkcionali krovininė transporto priemonė, per visą aukštį ir plotį turinti pertvarą (įstiklintą arba neįstiklintą), atskiriančią krovinių zoną nuo kabinos, kurios priekyje gali būti dvi arba trys sėdynės. Galite rinktis vienerias arba dvejas stumdomas duris ir varstomas vyriais arba atverčiamas galines duris.
FURGONAS SU DVIGUBA KABINA
Kaip ir kiekviename furgone, priekyje galite rinktis dvi arba tris sėdynes. Be to, furgone su dviguba kabina už priekinių sėdynių įrengta papildoma fiksuota trijų sėdynių eilė. Už jos – įstiklinta pertvara, skirianti antrąją sėdynių eilę nuo krovinių zonos. 
KOMBI
Kombi M1 modelis standartiškai pasižymi ypatingu universalumu. Standartinėje komplektacijoje rasite tris sėdynių eiles, kur telpa iki 9 žmonių. Visas sėdynes galima nulenkti ar išimti, kad vietoje keleivių galėtumėte vežti įrankius ar įrangą. 
Susipažinkite iš arčiau
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
PASIRINKITE TINKAMIAUSIĄ VARIKLĮ
Iš plataus asortimento galite rinktis pageidaujamą jėgos pavarą. Transit Custom įkraunamu hibridu (PHEV) galite nuvažiuoti iki 42 km [26 mylias] su nuline emisija, tuo tarpu EcoBlue hibride integruotas elektros variklis padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas. Be abejo, galite rinktis ir įvairius pažangius didelio našumo Ford EcoBlue dyzelinius variklius.
KROVINIŲ TALPA IR PATOGUS PRIĖJIMAS
Trys kėbulo tipai – trys skirtingi priėjimai prie krovinių zonos ir įlipimai į furgoną. Jame telpa iki 8,3 m3 krovinių – tai tolygu trims europadėklams. Furgone su dviguba kabina telpa šeši žmonės ir iki 4,3 m3 krovinių – t.y. nesunkiai telpa vienas europadėklas. 9 vietų Kombi furgone telpa iki 2,5 kubinio metro krovinių. Prie šios krovinių erdvės prieiti nepaprastai patogu pro padėklo pločio stumdomas šonines duris, plačias galines duris ir žemas furgono grindis. 
JŪSŲ RAKTAS Į DAR GERESNIO RYŠIO PASAULĮ
Naująjį Transit Custom furgoną nuo šiol galite įsigyti su FordPass Connect modemu. Sistema pasižymi įvairiais pažangiais sprendimais, pavyzdžiui, galimybe aprūpinti 4G WiFi ryšiu iki dešimties įrenginių, kad visi Jūsų keleiviai galėtų naršyti, o tiesiai į furgono SYNC3 navigacijos sistemą gautumėte naujausią informaciją apie eismo sąlygas realiuoju laiku. Įdiegę FordPass Pro programėlę savo mobiliajame telefone, galėsite pasitikrinti, ar nepamiršote užrakinti furgono durų ir nuotoliniu būdu jas užrakinti ar atrakinti. Be to, galėsite stebėti iki penkių prijungtų įmonės transporto priemonių būklę ir patikrinti, ar joms nereikalinga techninė priežiūra.
SU AKTYVIĄJA PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA FURGONĄ PASTATYSITE DAR PAPRASČIAU
Prireikus pristatyti prekes judrioje gatvėje ne visada paprasta sustoti. Ypač vykstant dideliu krovininiu furgonu riboto matomumo sąlygomis. Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema gali surasti tinkamą stovėjimo vietą ir saugiai į ją įmanevruoti Jūsų Transit Custom furgoną. Jums tereikia valdyti stabdžius ir pavaras. Be to, ši sistema padės išmanevruoti furgoną iš lygiagrečių stovėjimo vietų. 
VAŽIAVIMO VIENOJE EISMO JUOSTOJE IŠLAIKYMO SISTEMA
Pastebėjusi, kad atsitiktinai išvažiavote iš juostos, važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema gali apie tai įspėti vairuotoją, aktyvuodama vairo vibraciją ir vaizdo signalą.
GEOGRAFINIŲ ZONŲ NUSTATYMO TECHNOLO-GIJA
Transporto priemonėse su hibridinėmis jėgos pavaromis integruota geografinių zonų nustatymo technologija skirta padėti gerinti vietos oro kokybę. Transit Custom furgonas fiksuoja, kai įvažiuojate į didelio automobilių tankio ar mažos taršos zoną ir automatiškai persijungia į važiavimo tik elektra režimą. Be to, naudotojas gali susikurti savo „žaliąsias zonas“ ir tokiu būdu sumažinti furgono emisiją arti mokyklų, miesto zonose ir sandėliuose.