Specialūs pasiūlymai „Ford Transit“ automobiliams:

 • Nuolaidos iki 8 000 EUR
 • Automobilių pristatymas per 7 dienas
 • Pasirinkimas iš daugiau kaip 50 automobilių

Daugiau apie specialius pasiūlymus sužinokite čia.

MIKROAUTOBUSAS „FORD TRANSIT MINIBUS"

Nesvarbu, ar vežate verslo klientus, atostogautojus, išvykon susiruošusius suaugusiuosius ar į ekskursiją vykstančius moksleivius, patogiai ir saugiai pervežti keleivius iš vienos vietos į kitą – tai atsakingas darbas.

Taigi, pasirinkite mikroautobusą „Transit Minibus" – specialiai tam pritaikytą automobilį, sukurtą keliauti stilingai.

Šiame itin erdviame ir universaliame automobilyje įrengta daugybė technologijų, kurių tikitės iš šiuolaikiškai įrengto automobilio. Dėl jų šis mikroautobusas tampa itin patrauklus, o jei keleivių pervežimas yra Jūsų pajamų šaltinis, su šiuo mikroautobusu be vargo pranoksite net reikliausių klientų lūkesčius.

Patobulinti 2,2 litrų darbinio tūrio dyzeliniai varikliai pagaminti taip, kad veiktų sklandžiai ir užtikrintų norimą galingumą, taupytų degalus ir tausotų aplinką. Taip pat galite rinktis iš keleto kėbulo variantų su skirtingo ilgio ratų baze ir sėdynių išdėstymu. Taigi neabejotinai rasite tokį mikroautobusą, kokio ieškote.

 • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją;
 • Galimybė pasirinkti ratų bazę iš 3 variantų bei vidutinį arba paaukštintą stogą;
 • Ekonomiški dyzeliniai Ford TDCi varikliai;
 • Techniniai aptarnavimai atliekami kas 2 metus arba 40 000 km;
 • Galimybė pasirinkti nuo 9 iki 18 sėdimų vietų;
 • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos;
 • Garantija iki 5 m / 150 000 km;
 • M1 arba M2 kategorijos.

Galia ir ekonomija

Išskirtinė galia ir degalų ekonomija

2,2 litrų darbinio tūrio TDCi HD 125 arba 155 AG RWD dyzeliniai varikliai, atitinkantys standarto „Euro VI" reikalavimus, ir 6 pavarų transmisija užtikrina aukštą galingumo lygį, sukimo momentą, degalų ekonomiją ir mažesnes eksploatavimo išlaidas. Ši pažangi pavaros technologija sukurta taip, kad užtikrintų sklandesnę kelionę, leisiančią atsipalaiduoti tiek keleiviams, tiek vairuotojui.

PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS, UŽTIKRINANTIS DEGALUS TAUPANTĮ PAVARŲ PERJUNGIMĄ

Prietaisų skydelyje įsižiebusi lemputė praneša, kada reikia perjungti pavarą, siekiant užtikrinti maksimaliai veiksmingą degalų naudojimą. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas padidinti kiekvienos kelionės ekonomiškumą.

SUNAUDOKITE MAŽIAU DEGALŲ SU SISTEMA„Auto-Start-Stop"

Kai su savuoju „Transit Minibus" stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir variklis veikia tuščiąja eiga, ši papildomai užsakoma technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, vėdinimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „ Ford SYNC" su funkcija „AppLink"). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą – variklis vėl užsives. Sistema „Auto-Start-Stop" itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle).

GREITĖJIMO KONTROLĖS SISTEMA „Acceleration Control" PADEDA VAŽIUOTI TAUPIAU

Ši pažangi, papildomai užsakoma sistema kontroliuoja automobilio greitėjimą, atsižvelgdama į jo apkrovos lygį. Taigi degalų sąnaudos gali sumažėti iki 15 %, priklausomai nuo Jūsų vairavimo įpročių. Ši technologija taip pat gali padėti sumažinti variklio, stabdžių, padangų ir kitų komponentų dėvėjimąsi.

Vairavimas ir komfortas

Atsipalaiduokite, Jūs važiuojate mikroautobusu „Transit"

Didelio keleivinio automobilio vairavimas yra atsakingas darbas, kuriam keliami išskirtiniai reikalavimai. Taigi mikroautobusas „Transit" specialiai sukurtas būtent šiai užduočiai įvykdyti. Jame rasite daug pažangių, originalių ir gerai apgalvotų technologijų, užtikrinančių maksimalų visų automobilyje esančių asmenų patogumą ir saugumą.

"Ford SYNC" IR "APPLINK ADVANCED" - PAŽANGI LAISVŲ RANKŲ TECHNOLOGIJA

Sistema „ Ford SYNC" leidžia reguliuoti muziką ir naudotis mobiliuoju telefonu, valdant sistemą paprastomis balso komandomis. Leiskite muziką iš prietaisų, prijungtų prie USB jungties arba MP3 / „iPod®" grotuvų. Klausykitės mėgstamų dainų savo mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®"*. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus. Be to, SYNC funkcija „AppLink" leidžia naudotis Jūsų išmaniajame telefone įdiegtomis programėlėmis.

* „Bluetooth®" prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG, Inc". nuosavybė. „Ford Motor Company Limited" ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

PAPRASTESNIS VAŽIAVIMAS ATBULINE EIGA SU GALINIO VAIZDO KAMERA

Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame į galinio vaizdo veidrodėlį: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio. Ji padės ne tik pastebėti objektus, kurių galėjote nepamatyti, bet ir pastatyti automobilį, nes ekrane nubrėš virtualias linijas, kurios užtikrins, kad tilptumėte net siauriausioje vietoje. Kad užtikrintų dar didesnį valdymo patogumą, sistema įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinės eigos pavarą. Galinio vaizdo kamerą galima rinktis, jei įrangos pakete yra kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert".

AUTOMATIŠKAI PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA "CRUISE CONTROL"

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control" išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Integruotam radaro jutikliui aptikus priešakyje esančią transporto priemonę sumažinamas mikroautobuso greitis ir išlaikomas iš anksto nustatytas atstumas iki jos. Kai kelias tampa laisvas, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinkto.

BAGAŽO LENTYNA SALONO VIRŠUJE

Bagažo lentynos salono viršuje teikia „Transit Minibus" dar daugiau lankstumo.

Lentynos yra papildomai užsakomos įrangos dalis. Jas galite rinktis įsigydami modelio versijas su paaukštintomis lubomis ir L3 kėbulo tipu. Lentynos yra standartinės L4 460 modelio versijos įrangos dalis.

Bagažo lentynose standartiškai integruotos LED skaitymo lemputės.

Saugumas

Patikima, saugu ir jokio streso

Nuo sistemos, padedančios pajudėti iš vietos įkalnėje nepatiriant jokio streso, iki sistemos, kuri už Jus iškviečia skubios pagalbos tarnybas, – tokių technologijų, paruošiančių ir apsaugančių vairuotojus ir keleivius bet kokioje situacijoje, sąrašas ilgas. Pažangios saugumo užtikrinimo sistemos garantuoja aukščiausią saugumo lygį važiuojant mikroautobusu „Transit Minibus" ir išvaduoja Jus nuo bet kokių papildomų rūpesčių.

SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI

Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos Ford SYNC" apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su SYNC sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012" apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

PAPILDOMA KONTROLĖ PAJUDANT IŠ VIETOS ĮKALNĖJE

Pagalbinė sistema „Hill Start Assist" laikinai neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Technologija išlaiko slėgį stabdžių sistemoje iki 3 sekundžių, taigi duoda Jums daugiau laiko ir suteikia didesnių galimybių viską kontroliuoti, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos ant slidaus paviršiaus.

PAŽANGI SISTEMA PADĖS NENUKRYPTI NUO KELIO JUOSTOS

Sistemai „Lane Keeping Alert" nustačius, kad atsitiktinai nukrypote nuo kelio juostos, ji įspės Jus įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. (Galite nustatyti vieną iš trijų vibracijos paleidimo jautrumo lygių).

ESP PADEDA IŠLAIKYTI KONTROLĘ, NEPRIKLAUSOMAI NUO KELIO SĄLYGŲ

Neprilygstamas priemonių, skirtų užtikrinti Jūsų ir keleivių saugumą, pasirinkimas – nuo itin tvirtos kėbulo konstrukcijos iki pažangios elektroninės stabilumo užtikrinimo programos („ Electronic Stability Programme"; ESP).

Elektroninė stabilumo programa (ESP) nuolat stebi automobilio būseną. Ji aptinka bet kokius nukrypimus nuo pasirinktos kelio juostos, pavyzdžiui, kai automobilis pradeda slysti, ir automatiškai koreguoja automobilio padėtį kelyje, padėdama išlaikyti kontrolę. Ši technologija taip pat padeda sumažinti stabdymo kelią nenumatytais atvejais.

SISTEMA „Curvature Control"

Sistema „Curvature Control" padeda išlaikyti automobilio kontrolę įvažiavus į posūkį per dideliu greičiu. Sistemai nustačius, kad vairuotojas praranda automobilio kontrolę, ji sumažina variklio sukimo momentą ir įjungia stabdžius, padėdama sulėtinti važiavimo greitį. Ši unikali technologija itin veiksminga (ir itin naudinga) posūkiuose su nuolydžiu, pavyzdžiui, išvažiavime iš autostrados.