Automobilio keitimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti? 

Mes galime Jums padėti! Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti FORD), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu FORD modeliu!

Jūsų automobilio vertė, gali būti dalis Jūsų naujojo FORD kainos ar įmokos.

SUSISIEKITE 

MES ATPIRKSIME JŪSŲ AUTOMOBILĮ – TAIP JŪS SUMOKĖSITE DALĮ NAUJO MODELIO KAINOS 

1. Atvykite į artimiausią INCHCAPE MOTORS atstovybę su savo automobiliu.  

Tai gali būti bet kurio gamintojo modelis – mes prekiaujame visų markių naudotais automobiliais visoje Lietuvoje, todėl galėsime pasiūlyti geriausias atpirkimo sąlygas.

2. Mes įvertinsime jo būklę ir kartu susitarsime dėl atpirkimo kainos. 

Pateiksime objektyvią ir profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą – susitarsime dėl geriausio pirkimo-pardavimo kainos. Kartu nustatysime Jūsų automobilio vertę.

3. Išsirinkite bet kurį, Jums labiausiai tinkantį, naują FORD modelį.  

Drąsiai rinkitės iš naujausių gamintojų modelių, pasinaudokite specialiais pasiūlymais, susikomplektuokite Jums labiausiai tinkantį automobilį. Nepamirškite – juk dalį kainos padengiate savo senu automobiliu.

4. Padėsime Jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. 

Greitai sutvarkysime seno automobilio pardavimo bei naujojo Jūsų automobilio pirkimo dokumentus. Pasiūlysime puikias lizingo ir draudimo sąlygas. Padėsime užregistruoti automobilį.

5. Jūs pigiau ir greičiau įsigysite naują automobilį. 

Išvengsite daugelio su automobilio keitimu susijusių rūpesčių, sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję FORD atpirkimo pasiūlymais, už naujo automobilio vairo sėsite greičiau!