Naujos kartos komercinis transportas
Naujasis ford e-transit
Pajauskite skirtumą
Naujasis ford e-transit
Nulinė emisija
Naujasis ford e-transit
NAUJASIS FORD E-TRANSIT
Visiškai elektrinis. Be jokių kompromisų. Naujasis Ford E-Transit – mūsų pirmasis visiškai elektrinis furgonas. 
Įspūdinga 400 voltų, 68 kWh naudingos galios baterija užtikrina, kad Jums nebereikės sukti galvos dėl galimybės įvažiuoti į mažos taršos teritorijas. 
 
Pilnai įkrautos E-Transit baterijos pakaks nuvažiuoti net 267 – 315 km (remiantis pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros rezultatais: 315 km rezultatas gautas tiriant mišraus važiavimo ciklą, o 267 km itin tolimas nuotolis gautas, tiriant važiavimo greitkeliu sąnaudas)*.  
 
E-Transit galite įsigyti dviejų skirtingų aukščių ir trijų ilgių kombinacijų, tad galima krovinių skyriaus talpa** siekia 15,1 m3. Galite rinktis net iš 25 galimų šios transporto priemonės konfigūracijų, tad būkite tikri, kad naujasis FORD E-TRANSIT išties atitiks Jūsų įmonės poreikius.
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
IŠSIRINKITE SAVO E-TRANSIT
Pageidaujate papildomos vietos keleiviams ar planuojate pervežti didesnį krovinį? Pageidaujate uždaro furgono ar kabinos su atvira važiuokle? Pasirinkite ir susikomplektuokite Jūsų verslui tobulai tinkantį Ford E-Transit. 
FURGONAS
Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,5 Tonos, 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L2, L3, L4

Aukštis: H2, H3
FURGONAS SU DVIGUBA KABINA
Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L3

Aukštis: H2, H3
VIENA VAŽIUOKLĖ
Bendroji transporto priemonės masė (GVM): 3,5 Tonos, 3,9 Tonos, 4,25 Tonos
 
Ilgis: L3, L4
 
Aukštis: N/A
Susipažinkite iš arčiau
E-TRANSIT ĮKROVIMAS
TRANSPORTO PRIEMONIŲ DEPE
Mūsų partneriai gali jums  padėti sumontuoti visą įkrovimui reikalingą techninę ir programinę įrangą. Įsirengę elektrinio furgono įkrovimo stotelę savo patalpose, E-Transit bateriją nuo 0 iki 100% įkrausite apytiksliai per 8 valandas*.
VIEŠOSE VIETOSE
Viešoje įkrovimo stotelėje savo E-Transit įkrausite be jokio vargo. BlueOvalTM įkrovimo stotelių tinklas visoje Europoje turi virš 300 000 įkrovimo vietų. Galingas IONITY sparčiojo įkrovimo tinklas turi 450 stotelių, kiekvienoje po keletą įkrovimo vietų. 
NAMUOSE
Paprasčiausias būdas įkrauti  savo E-Transit – tiesiog įjungti jį į kištukinį elektros lizdą. Norėdami įkrauti savo E-Transit dar patogiau ir sparčiau, įsigykite Ford Connected Wallbox namų įkrovimo stotelę, kad Jūsų elektrinis furgonas būtų pasirengęs leistis į kelionę, kai tik prireiks.
SYNC 4
SYNC 4** yra su debesija sujungta ryšio ir pramogų sistema su pažangiomis maršruto planavimo ir balso atpažinimo funkcijomis. Dėl debesijos ryšio Ford Power-Up programinės įrangos naujiniai nepertraukiamai užtikrins nuolatinį Jūsų elektrinio furgono programinės įrangos atnaujinimą. Be to, sistema turi belaidės išmaniojo telefono integravimo funkciją, naują 12 colių jutiklinį ekraną ir daugybę kitų privalumų. 
FORD TELEMATICS
Jūsų automobilių parką sudaro daugiau nei 5 transporto priemonės? Ford Telematics padės užtikrinti didžiausią produktyvumą ir sumažinti transporto priemonių prastovų trukmes. Veiksmingos, duomenimis pagrįstos įžvalgos padės suprasti kasdienį Jūsų transporto priemonių užimtumą. Galėsite sparčiai peržvelgti savo transporto priemonės techninę būklę ir padidinti našumą, operatyviai išspręsdami visus pastebėtus nesklandumus.**
FORDPASS PRO
Nesvarbu, ar dirbate su viena, ar iki penkių transporto priemonių, FordPass Pro pasirūpins, kad šios transporto priemonės būtų tvarkingos, saugios ir nepriekaištingai važiuojančios. Su nemokama mobiliąja programėle galėsite stebėti savo transporto priemonės buvimo vietą ir techninę būklę, nuotoliniu būdu užrakinti ar atrakinti dureles, planuoti įkrovimus ir atlikti daugybę kitų funkcijų. 
NUOTOLINIS PALEIDIMAS
Su FordPass Pro programėle iš savo namų ar biuro telefonu galite nustatyti pageidaujamą temperatūrą furgono kabinoje ir įjungti klimato kontrolę. Jūsų E-Transit bus paruošęs ir lauks jūsų, kai ateis laikas sėsti prie vairo. 
Jokių kompromisų dėl pajėgumų
PRO POWER ONBOARD
Keliaudami darbo reikalais prie E-Transit kaip prie maitinimo šaltinio galite prijungti savo įrankius. Už papildomą mokestį siūlomas Pro Power Onboard suteikia galimybę naudotis 2,3 kW galia be generatoriaus. Tad į automobilio skydelyje esantį kištukinį lizdą galite jungti gręžtuvus, pjūklus, nešiojamuosius kompiuterius ir daugelį rankinių įrankių.
NEPRIKLAU-SOMA GALINĖ PAKABA
Galinė E-Transit pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų didesnę keliamąją galią ir pagerintų automobilio technines savybes. Šia transporto priemone galite gabenti iki 1758 kg krovinių, o itin tvirta atskira galinė pakaba užtikrins dar geresnes tiek pakrautos, tiek nepakrautos transporto priemonės savybes ir trauką.
ITIN DAUG VIETOS KROVINIAMS
Taupant vietą, baterija sumaniai integruota po pagrindiniu elektrinio furgono kėbulu. Galima rinktis vieną iš penkių E-Transit kėbulo konfigūracijų, kurių krovinių talpa nuo 9,5 iki 15,1 m3.
NULINĖ EMISIJA
JOKIOS EMISIJOS
Jei dažnai dirbate miestuose, kur verda gyvenimas, visiškai elektrinis E-Transit furgonas  – tobulas pasirinkimas. Šis furgonas neišmeta jokių teršalų, tad galėsite nevaržomai pasiekti miesto centrą ir kitas nulinės taršos zonas. 
PASIRENKAMI VAIRAVIMO REŽIMAI
Pasirinkus vieną iš trijų galimų vairavimo režimų, nustatomos atitinkamos E-Transit savybės. Parenkami esamoms važiavimo sąlygoms optimalūs transporto priemonės parametrai. Normal režimas skirtas kasdienėms kelionėms; Slippery ‒ užtikrina geresnį furgono suvaldymą važiuojant šlapia ar apledėjusia kelio danga; o Eco režimas skirtas ekonomiškiausiam baterijos eikvojimui. 
ECO REŽIMAS
Pasirinkę Eco režimą, su likusia baterijos įkrova nuvažiuosite toliau. Sistema riboja didžiausią greitį, sumažina akceleracijos intensyvumą ir naudoja mažiau energijos klimato kontrolei. Norėdami E-Transit furgonu nuvažiuoti dar toliau ir maksimaliai išnaudoti likusią baterijos įkrovą, įjunkite L-Mode režimą, kuris suaktyvins baterijos įkrovimą furgonui stabdant.  
PASUKAMAS PAVARŲ PERJUNGIKLIS
Pasukamu pavarų perjungikliu galite pilnai valdyti pažangią transmisiją ir pasirinkti pavaras, tiesiog pasukdami valdiklį. Šiuo valdikliu pakeitus įprastinę pavarų perjungimo svirtį, furgono salonas tapo erdvesnnis. 
ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS
E-Transit stovėjimo stabdys taupo vietą kabinoje ir yra patogesnis naudoti. Norėdami įjungti stabdį, tiesiog patraukite prietaisų skydelyje esantį jungiklį link savęs.
EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS
VALSTYBĖS PARAMA
Įsigyjant tiek transorto priemonę galima gauti valstybės subsidiją naujam elektriniam automobiliui įsigyti. Norint gauti paramą, reikiamus dokumentus padės užpildyti Jūsų atstovybė.
MAŽESNĖS EKSPLOATA-CIJOS IŠLAIDOS
Įsigijusi elektrinį furgoną, Jūsų įmonė patirs mažesnes išlaidas eksploatacijai. Įkrovimas kainuoja gerokai pigiau, nei degalai, o kraunant E-Transit ne viešosiose įkrovimo stotelėse, o namuose ar darbe, tai kainuoja dar pigiau. Ypač jei naudojatės mažesniais naktiniais elektros energijos tarifais.
MAŽESNĖS IŠLAIDOS TECHNINEI PRIEŽIŪRAI
Šio furgono techninei priežiūrai sutaupysite net iki 40%. Elektriniame furgone mažiau judančių dalių, tad jo techninis aptarnavimas paprastai atsieina pigiau, nei dyzelinio furgono. Tai leidžia sutrumpinti transporto priemonės prastovas ir padidinti jūsų įmonės produktyvumą.  
E-TRANSIT GARANTIJA
E-Transit taikoma bazinė 3 metų/160 000 km garantija. Papildomai suteikiama 8 metų/160 000 km garantija baterijai ir 12 metų garantija korozijai dėl kiauryminio prarūdijimo.