„Tourneo Connect“ – praktiškas keleivinis automobilis 

Automobilyje įrengta daug saugos sistemų ir pažangiųjų technologijų. Nuspręskite, kuo „Tourneo Connect“ galėtų būti naudingas Jums:

  • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją
  • Ekonomiški dyzeliniai „Ford“ TDCi bei benzininiai „EcoBoost“ varikliai
  • Aptarnavimo intervalai kas 12 mėnesių arba 30 000 km
  • Galimybė pasirinkti ilgos ir trumpos ratų bazės automobilį
  • Lengvai transformuojamos II ir III eilės sėdimos vietos
  • Galimybė pasirinkti iki 7 sėdimų vietų („Grand Tourneo Connect“)
  • III eilės sėdynes galima nulenkti, dėl to turėsite erdvesnę bagažinę
  • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos
  • Garantija iki 5 m / 150 000 km
  • M1 kategorija

Galinio vaizdo kamera 

Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame centriniame prietaisų skydelyje: papildomai užsakoma galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio, ir įsijungia automatiškai, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Sistema taip pat rodo virtualias linijas, kurios padės pastatyti automobilį net ir labai ankštoje erdvėje.

Papildomai užsakoma įranga.

Atstumo jutikliai 

Papildomai užsakomi atstumo jutikliai padeda nustatyti atstumą nuo Jūsų automobilio iki kliūčių, esančių prieš ar už Jūsų. Aptikę kliūtį, jutikliai įjungia garsinį signalą, kuris tampa vis intensyvesnis Jums artėjant prie kliūties.

Priekiniai atstumo jutikliai – užsakomi papildomai, galiniai atstumo jutikliai – standartinės įrangos dalis modelio versijoje „Titanium“.

„Traffic Sign Recognition“ sistema 

Nepriklausomai nuo to, ar kelio ženklai įrengti šalia kelio ar virš jo, ar jie nuolatiniai ar laikini, papildomai užsakoma kelio ženklų atpažinimo sistema „Traffic Sign Recognition“ juos pateiks. Prietaisų skydelyje matysite atitinkamus greičio apribojimo arba draudimo lenkti ženkliukus, kurie keisis įvažiavus į naują kelio ruožą.

Papildomai užsakoma įranga.

„Lane Keeping System“ sistema 

Kelio juostų stebėjimo sistema „Lane Keeping System“ naudodama priekinę vaizdo kamerą gali nustatyti, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo kelio juostos. Tuomet perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert“ įspėja apie tai vairuotoją įjungdama vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjamąjį signalą. Jei reaguojate per lėtai arba nereaguojate, pagalbinė sistema „Lane Keeping Aid" sureguliuoja sukimo momentą ir padeda Jums saugiai grįžti į savo kelio juostą. Technologija naudinga važiuojant kelių juostų keliuose (pavyzdžiui, autostradose), todėl esant mažesniam nei 65 km/val. greičiui ji išsijungia automatiškai arba ją galima išjungti rankiniu būdu.

Papildomai užsakoma įranga.

Pavarų dėžė „Ford PowerShift“: greita ir taupanti degalus 

Patogi, kaip automatinė, ir puikiai valdoma, kaip mechaninė, ši pažangi 8 pavarų dėžė gali būti montuojama su 100 AG ir 120 AG 1,5 l darbinio tūrio TDCi varikliais. Pavarų dėžė iš anksto už Jus parenka kitą pavarą, taigi perjungiant jas galia neprarandama. Pavarų dėžė „PowerShift“ greitai ir sklandžiai perjungia pavaras, todėl vairavimas taps malonesnis, sumažės degalų sąnaudos ir išmetamųjų CO2 dujų kiekis (palyginti su įprasta automatine pavarų dėže).

Dyzeliniai varikliai 

Jei pirmenybę teikiate dyzeliniams varikliams, galite rinktis iš dviejų tipų 1,5 l darbinio tūrio „Duratorq“ TDCi dyzelinių variklių, kurių kiekvienas gali būti montuojamas su mechanine arba automatine transmisija. 100 AG variklis montuojamas su 5 pavarų mechanine transmisija arba 8 pavarų „PowerShift“ automatine transmisija, taip pat ir 120 AG variklis – su mechanine arba „PowerShift“ automatine transmisija. Jei 100 AG modelyje bus įrengtas degalų ekonomijos paketas „Fuel Economy Pack“, tai automobilis pasižymės nedidelėmis degalų sąnaudomis, o mažiausias išmetamųjų CO2 dujų kiekis bus 115 g/km.

1,0 l darbinio tūrio 3 cilindrų „EcoBoost“ benzininis variklis 

Naujojo 1,0 l darbinio tūrio, 3 cilindrų „EcoBoost“ benzininio variklio galingumas siekia 100 AG. Su šešių pavarų mechanine transmisija sukimo momentas siekia iki 170 Nm. Veikdamas su kitomis degalus taupančiomis technologijomis, pavyzdžiui, sistema „Auto-Start-Stop“, šis apdovanojimų pelnęs variklis užtikrina galią, kurios tikėtumėtės iš įprasto 1,6 l darbinio tūrio variklio, ir garantuoja daug didesnę degalų ekonomiją ir mažesnį išmetamųjų CO2 dujų kiekį (atitinkamai 5,6 l/100 km ir 129 g/km).

Gali būti įrengtas modelio versijoje „Tourneo Connect“.

„Auto-Start-Stop“ sistema 

Kai stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir automobilio variklis veikia tuščiąja eiga, papildomai užsakoma technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, vėdinimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „Ford SYNC“). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą – variklis vėl paleidžiamas. Automobiliuose su automatine pavarų dėže pakanka nukelti koją nuo stabdžių pedalo ir variklis paleidžiamas iš naujo. Sistema „Auto-Start-Stop“ itin veiksminga važiuojant mieste: ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10 % (miesto cikle). Standartinės įrangos dalis modeliuose su 120 AG 1,5 l darbinio tūrio TDCi varikliais ir automatine transmisija „PowerShift“.

„Ford Eco Mode“ sistema 

Pažangioji sistema „Ford Eco Mode“ nuolat vertina Jūsų vairavimo stiliaus įtaką degalų sąnaudoms. Sistema analizuoja automobilio greitį, pavarų perjungimo, stabdymo ir laukimo laiką, trumpų ir ilgų kelionių skaičių. Tuomet išmanioji programinė įranga pataria, kaip pagerinti degalų ekonomiją.

„Smart Regenerative Charging“ sistema 

Skirtingai nuo įprastų sistemų, išmanioji regeneracinio įkrovimo sistema „Smart Regenerative Charging“ krauna akumuliatorių tik tada, kai to reikia, ir, jei tik įmanoma, nekrauna jo, kai spaudžiate greičio pedalą. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau degalų ir sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį.

Patikimas ir saugus automobilis 

„Tourneo Connect“ skirtas 5 žvaigždučių „Euro NCAP 5“ įvertinimas, o didelis pažangiųjų technologijų pasirinkimas garantuoja Jūsų, kitų eismo dalyvių, pėsčiųjų ir pačio automobilio saugumą.

Automobilyje yra sistemų, kurios už Jus įjungia stabdžius, automatiškai iškviečia skubios pagalbos tarnybas ir padeda pajudėti iš vietos įkalnėje nepatiriant jokio streso. Taip pat yra technologijos, leidžiančios užrakinti bei atrakinti konkrečias duris, apsaugančios užrakto pultelį nuo neteisėto kopijavimo ir įjungiančios signalizaciją, net jei akumuliatorius yra atjungtas.

Skubi pagalba įvykus avarijai 

Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „Ford SYNC“ apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su „Ford SYNC“ sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ pelnė „Global Mobile Awards 2012“ apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

„Active City Stop“ sistema 

Susidūrimų spūstyse, kai tenka dažnai sustoti ir pajudėti iš vietos ar važiuojant nedideliu greičiu, įvyksta pakankamai dažnai. Pažangi papildomai užsakoma technologija „Active City Stop“ skirta padėti Jums išvengti susidūrimo arba sumažinti jo smūgį. Sistemai nustačius, kad priešakyje esantis automobilis netikėtai sustojo, kai Jūs važiuojate ne didesniu kaip 30 km/val. greičiu, ji automatiškai įjungia stabdžius. Technologijos „Active City Stop“ efektyvumą įrodo „Euro NCAP Advanced“ apdovanojimas už saugumą.

„Blind Spot Information System“ sistema 

„Blind Spot Information System“ padeda saugiau persirikiuoti iš vienos juostos į kitą. Radaro jutikliai stebi „akląją“ zoną abiejose automobilio pusėse. Pastebėjusi transporto priemonę, kurios Jūs nepamatėte, technologija įspėja vairuotoją oranžinės spalvos signalu, kuris integruotas atitinkamos pusės šoninio vaizdo veidrodėlyje.

Papildomai užsakoma įranga.

„Electronic Stability Control“ sistema 

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema („Electronic Stability Control“ – ESC) nuolat stebi automobilio būseną, aptinka nukrypimus nuo pasirinktos važiavimo krypties (pavyzdžiui, automobiliui pradėjus slysti) ir automatiškai padeda grįžti į įprastą padėtį kelyje. Sistema skirta padėti suvaldyti automobilį ir sutrumpinti stabdymo kelią nenumatytose situacijose.

Oro slėgio davikliai 

Visada svarbu, kad padangose būtų tinkamas oro slėgis – tai padeda taupyti degalų sąnaudas, tausoti padangas ir užtikrina Jūsų saugumą. Būtent todėl davikliai nuolat matuoja oro slėgį kiekvienoje padangoje ir praneša apie slėgio pokyčius tam, kad sustotumėte, patikrintumėte padangas, jas pripūstumėte arba pakeistumėte atitinkamą ratą.