Ford Transit Custom
PLUG-IN HYBRID
Prikausto žvilgsnį ir žadina vaizduotę
NAUJOJI FORD KUGA PLUG-IN HYBRID
Kuga Plug-in Hybrid animacija
Transit Custom Plug-in Hybrid animacija
JOKIOS EMISIJOS IR STEBINANTIS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
Įkraunami hibridiniai elektromobiliai (PHEV) turi visas visiškai hibridinės technologijos savybes ir dar daugiau – jie gali būti įkrauti naudojantis išoriniais elektros energijos šaltiniais. Didesnė baterijos talpa suteikia galimybę įveikti iki 56 kilometrų atstumą negeneruojant jokios emisijos, taip pat, siekiant taupyti baterijos energiją, perjungti važiavimo režimą į hibridinį, ilgesnėse kelionėse galėsite rinktis tik benzininio arba dyzelinio variklio energiją.
IDEALUS INTENSYVIAM MIESTŲ EISMUI
Iki dabar, važinėdami Londono miesto gatvėmis, 20 įkraunamų hibridinių Ford Transit Custom jau įveikė bendrą 241 350 kilometrų atstumą. Šis bandymas atskleidė, kad 79 proc. viso važinėjimui Centriniame Londone skirto laiko furgonai važiavo naudodami tik elektros energiją, o Didžiajame Londone tik elektra įveikė 49 proc. šioje miesto dalyje nuvažiuoto atstumo. Tai tik įrodo, kad ir nesant pakankamai išvystyto elektromobilių įkrovimo tinklo, mūsų Ford Hybrid technologija gali įspūdingai sumažinti išmetamųjų dujų emisiją mieste ir jo priemiesčiuose.
BATERIJOS ĮKROVIMAS
Savo įkraunamą hibridinį elektromobilį (PHEV) galite įkrauti įvairiais būdais – nuo įjungimo į elektros maitinimo tinklą iki naudojimosi pažangia savaiminės įkrovos technologija. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą ir susipažinkite su pačiais populiariausiais įkraunamų hibridų įkrovimo būdais, užtikrinsiančiais, kad jūsų automobilis bus pasiruošęs išvykti tada, kai panorėsite.