Kompaktiškas ir patvarus „Transit Connect“ tiesiog sukurtas verslui 

Jis gali tapti Jūsų galingu, patvariu ir lanksčiu darbo partneriu. Nesvarbu, ką gabenate – žmones, prekes, medžiagas ar įrankius, galėsite mėgautis papildomu našumu ir pelningumu, kurį garantuoja šis modelis:

 • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją
 • Ekonomiški dyzeliniai „Ford“ TDCi bei benzininiai „EcoBoost“ varikliai
 • Aptarnavimo intervalai kas 12 mėnesių arba 30 000 km
 • Galimybė pasirinkti ilgos ir trumpos ratų bazės automobilį
 • Galimybė pasirinkti iki 5 sėdimų vietų („Kombi“)
 • Galimybė pakrauti iki 3,4 m ilgio krovinį
 • Maksimalus krovumas – iki 800 kg
 • Lengvai transformuojamos II eilės sėdimos vietos
 • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos
 • Garantija iki 5 m / 150 000 km
 • N1 kategorija

Galinio vaizdo kamera 

Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame centriniame prietaisų skydelyje: papildomai užsakoma galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio, ir įsijungia automatiškai, kai perjungiate atbulinės eigos pavarą. Sistema taip pat rodo virtualias linijas, kurios padės pastatyti automobilį net ir labai ankštoje erdvėje (papildomai užsakoma įranga).

Automatiniai priekiniai žibintai 

Automatiniuose priekiniuose žibintuose įrengti jutikliai, reaguojantys į šviesos intensyvumo sumažėjimą ar staigų šviesos lygio pasikeitimą, pavyzdžiui, įvažiavus į tunelį, jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi vairavimas tampa paprastesnis ir saugesnis. Automatinius priekinius žibintus galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti valytuvai su lietaus jutikliais.

„Ford SYNC 2“ su valdymo balsu funkcija 

Papildomai užsakoma sistema „Ford SYNC 2“ su valdymo balsu funkcija ir 6 colių įstrižainės jautriu jutikliniu ekranu teikia intuityvaus valdymo galimybes (apima keletą svarbiausių funkcijų, įskaitant telefono, garso valdymą, klimato kontrolės (jei įrengta dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema) ir navigacijos sistemas), ištariant paprastas balso komandas arba paliečiant ekraną. Sistema taip pat leidžia klausytis muzikos iš prietaisų, prijungtų USB jungtimi, arba MP3 ar „iPod®“ grotuvų. Taip pat klausykitės mėgstamų dainų palaikomojo modelio mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®“. Sistema gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus (prijungus palaikomojo modelio mobilųjį telefoną).

* „Bluetooth®“ prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG“, Inc. nuosavybė. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

Valytuvai su lietaus jutikliais 

Papildomai užsakomi valytuvai su lietaus jutikliais pradeda veikti vos tik aptinka drėgmę ant priekinio stiklo. Valytuvų veikimo greitis automatiškai reguliuojamas taip, kad jie susidorotų su bet kokio intensyvumo krituliais. Galite rinktis iš šešių jautrumo lygių, t. y. nustatyti, kiek drėgmės turi susikaupti ant priekinio stiklo, kad įsijungtų valytuvai. Valytuvus su lietaus jutikliais galite rinktis, jei įrangos komplekte numatyti automatiniai priekiniai žibintai.

„Dual zone Electronic Automatic Temperature Control“ sistema 

Papildomai užsakoma dviejų zonų elektroninė automatinės temperatūros kontrolės sistema („Dual zone Electronic Automatic Temperature Control“ – DEATC) leidžia vairuotojo ir keleivio zonoje nustatyti pageidaujamą temperatūrą, kurią ji palaiko naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.

„Emergency Assistance“ sistema 

Skubi pagalba įvykus avarijai – mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „Ford SYNC“ apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su „SYNC“ sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ pelnė „Global Mobile Awards 2012“ apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

„Active City Stop“ sistema 

Susidūrimų spūstyse, kai tenka dažnai sustoti ir pajudėti iš vietos ar važiuojant nedideliu greičiu, įvyksta pakankamai dažnai. Pažangi papildomai užsakoma technologija „Active City Stop“ skirta padėti Jums išvengti susidūrimo arba sumažinti jo smūgį. Sistemai nustačius, kad priešakyje esantis automobilis netikėtai sustojo, kai Jūs važiuojate ne didesniu kaip 30 km/val. greičiu, ji automatiškai įjungia stabdžius. Technologijos „Active City Stop“ efektyvumą įrodo „Euro NCAP Advanced“ apdovanojimas už saugumą.

„Electronic Stability Control“ sistema 

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema („Electronic Stability Control“ – ESC) nuolat stebi automobilio būseną, aptinka nukrypimus nuo pasirinktos važiavimo krypties (pavyzdžiui, automobiliui pradėjus slysti) ir automatiškai padeda grįžti į įprastą padėtį kelyje. Sistema skirta padėti suvaldyti automobilį ir sutrumpinti stabdymo kelią nenumatytose situacijose.

Oro slėgio davikliai 

Visada svarbu, kad padangose būtų tinkamas oro slėgis – tai padeda taupyti degalų sąnaudas, tausoti padangas ir užtikrina Jūsų saugumą. Būtent todėl davikliai nuolat matuoja oro slėgį kiekvienoje padangoje ir praneša apie slėgio pokyčius tam, kad sustotumėte, patikrintumėte padangas, jas pripūstumėte arba pakeistumėte atitinkamą ratą.

„Trailer Sway Control“ sistema 

Sistemai „Trailer Sway Control“ nustačius, kad priekaba pradeda vinguriuoti arba siūbuoti, „Tourneo Connect“ greitis sumažinamas ir taip išsprendžiama problema bei užtikrinama didesnė velkamos priekabos kontrolė. Sistema sulėtina automobilio greitį sumažindama variklio sukimo momentą ir palaipsniui didindama visų ratų stabdžių slėgį.