Ford komercinis transportas - jūsų verslo partneris

 • Jūsų turimo automobilio atpirkimas
 • Galimas garantijos pratęsimas iki 5m arba 250 000 km
 • Techniniai aptarnavimai kas 2m arba 40 000 km
 • Galimas pirkimas su 0% pradiniu įnašu
 • Perkamiausias komercinis transportas Europoje
 • Aukšta likutinė vertė

„Ford Transit“ 

Plati „Ford Transit“ modifikacijų gama leidžia pasirinkti Jūsų įmonės individualiems poreikiams pritaikytą versiją. Kiekviena jų unikaliai suprojektuota ir pagaminta žmonėms ar įvairaus dydžio prekėms bei kitų tipų kroviniams vežti.

 • Galimybė pasirinkti automatinę transmisiją
 • Galimybė pasirinkti ratų bazę iš 3 variantų („Chassis“ 4 var.) bei vidutinį arba paaukštintą stogą („Chassis“ žemą)
 • Galimybė pasirinkti krovininį automobilį su dviguba kabina bei 6 vietomis („Chassis“ 7 viet.)
 • Gali būti varomi priekiniais, galiniais arba visais ratais
 • Ekonomiški dyzeliniai „Ford“ TDCi varikliai
 • Techniniai aptarnavimai atliekami kas 2 metus arba 40 000 km
 • Galimybė gabenti iki 5 Euro padėklų
 • Saugumą bei komfortą užtikrinančios technologijos
 • Garantija iki 5 m / 150 000 km
 • N1 arba N2 kategorijos

Automatiškai prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema „Cruise Control“ 

Pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ išlaiko Jūsų pasirinktą norimą greitį. Integruotam radaro jutikliui aptikus priešakyje esančią transporto priemonę sumažinamas mikroautobuso greitis ir išlaikomas iš anksto nustatytas atstumas iki jos. Kai kelias tampa laisvas, sistema automatiškai padidina greitį iki Jūsų pasirinkto.

Kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert“ 

Sistema sukurta tam, kad nustatytų, kada automobilis pradeda artėti prie nubrėžtos kelio linijos, neįjungus posūkio signalo, ir įspėja apie nukrypimą nuo kelio juostos įjungdama vairo vibraciją.

Paprastesnis važiavimas atbuline eiga su galinio vaizdo kamera 

Stulpeliai, šiukšlių dėžės, sienelės – viskas ekrane, integruotame į galinio vaizdo veidrodėlį: galinio vaizdo kamera rodo viską, kas yra už automobilio. Ji padės ne tik pastebėti objektus, kurių galėjote nepamatyti, bet ir pastatyti automobilį, nes ekrane nubrėš virtualias linijas, kurios užtikrins, kad tilptumėte net siauriausioje vietoje. Kad užtikrintų dar didesnį valdymo patogumą, sistema įsijungia automatiškai, kai įjungiate atbulinės eigos pavarą.

Priekiniai žibintai, automatiškai įsijungiantys tada, kai reikia 

„Transit“ įrengti jutikliai reaguoja į šviesos intensyvumo sumažėjimą ar staigius šviesos lygio pasikeitimus, pavyzdžiui, įvažiavus į tunelį. Jutikliai įjungia automatinius priekinius žibintus, taigi vairavimas tampa paprastesnis ir saugesnis.

Techniniai duomenys 

Suprojektuotas idealiai pagal šiuolaikinio verslo poreikius, praktiškas, ekonomiškas ir patvarus:

 • Galimybė rinktis trumpą, vidutinio ilgio arba ilgą važiuoklės bazę
 • Kėbulo tipai su žemu arba aukštu stogu
 • Versijos su priekiniais, galiniais arba visais varančiaisiais ratais
 • Itin mažos eksploatavimo sąnaudos – efektyviausias klasėje degalų naudojimas
 • Ilgi intervalai tarp techninių remontų: iki 50 000 km (2 metų)
 • Krovininės dalies erdvė: iki 14,3 m3 (5 europadėklai)
 • Galimybė rinktis iš variantų, kurių didžiausia masė pakrovus svyruoja nuo 2 900 iki 4 700 kg
 • Keturios modifikacijos: VAN, CHASSIS CAB, KOMBI ir BUS
 • Modelyje „Transit“ BUS yra iki 17 sėdimų vietų keleiviams
 • Kiekviena versija pasižymi itin ergonomiška vairuotojo erdve
 • „Transit“ vidutinės degalų sąnaudos nuo 7,2 l / 100km. CO2 emisija nuo 190 g/km

Pavaros perjungimo indikatorius, užtikrinantis degalus taupantį pavarų perjungimą 

Prietaisų skydelyje įsižiebusi lemputė praneša, kada reikia perjungti pavarą, siekiant užtikrinti maksimaliai veiksmingą degalų naudojimą. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas padidinti kiekvienos kelionės ekonomiškumą.

Sunaudokite mažiau degalų su sistema „Auto-Start-Stop“ 

Kai su savuoju „Transit Minibus“ stovite prie šviesoforo arba spūstyje ir variklis veikia tuščiąja eiga, ši papildomai užsakoma technologija automatiškai išjungia variklį (nenutraukdama elektros tiekimo pagrindinėms sistemoms, pavyzdžiui, vėdinimo sistemai, radijo grotuvui ir sistemai „Ford SYNC“ su funkcija „AppLink“). Kai norite pajudėti iš vietos, tiesiog įspauskite sankabos pedalą ir įjunkite pirmąją pavarą – variklis vėl užsives. Sistema „Auto-Start-Stop“ itin veiksminga važinėjant mieste, kur ji padės sumažinti degalų sąnaudas iki 10% (miesto cikle).

Greitėjimo kontrolės sistema „Acceleration Control“ padeda važiuoti taupiau 

Ši pažangi, papildomai užsakoma sistema kontroliuoja automobilio greitėjimą, atsižvelgdama į jo apkrovos lygį. Taigi degalų sąnaudos gali sumažėti iki 15%, priklausomai nuo Jūsų vairavimo įpročių. Ši technologija taip pat gali padėti sumažinti variklio, stabdžių, padangų ir kitų komponentų dėvėjimąsi.

„Ford SYNC“ – pažangi laisvų rankų technoligija 

Sistema „Ford SYNC“ leidžia reguliuoti muziką ir naudotis mobiliuoju telefonu, valdant sistemą paprastomis balso komandomis. Leiskite muziką iš prietaisų, prijungtų prie USB jungties arba MP3 / „iPod®“ grotuvų. Klausykitės mėgstamų dainų savo mobiliajame telefone, prijungtame prie sistemos jungtimi „Bluetooth®“*. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus.

* „Bluetooth®“ prekės ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG, Inc“ nuosavybė. „Ford Motor Company Limited“ ir su ja susijusios bendrovės šį prekės ženklą ir logotipus naudoja pagal išduotą licenciją. Kiti prekės ženklai ir komerciniai pavadinimai priklauso atitinkamiems jų savininkams.

Skubi pagalba įvykus avarijai 

Mažai tikėtinu avarijos atveju, sistemos „Ford SYNC“ apdovanojimų pelniusi skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“ aktyvuojama iššovus oro pagalvei arba atsijungus degalų siurbliui. Jei Jūsų mobilusis telefonas sujungtas su „SYNC“ sistema, technologija pasinaudos juo, susisieks su skubios pagalbos tarnybomis ir suteiks svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, Jūsų buvimo vietos GPS koordinates, bei galimybę Jums kalbėti patiems. Skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance" pelnė „Global Mobile Awards 2012“ apdovanojimą geriausios automobiliams skirtos mobiliosios inovacijos kategorijoje.

Papildoma kontrolė pajudant iš vietos įkalnėje 

Pagalbinė sistema „Hill Start Assist“ laikinai neleidžia automobiliui riedėti atgal, kai pradedate judėti iš vietos įkalnėje. Technologija išlaiko slėgį stabdžių sistemoje iki 3 sekundžių, taigi duoda Jums daugiau laiko ir suteikia didesnių galimybių viską kontroliuoti, kai perkeliate koją nuo stabdžių ant greičio pedalo. Ji taip pat naudinga stabdant ir pajudant iš vietos ant slidaus paviršiaus.

ESP padeda išlaikyti kontrolę, nepriklausomai nuo kelio sąlygų 

Neprilygstamas priemonių, skirtų užtikrinti Jūsų ir keleivių saugumą, pasirinkimas – nuo itin tvirtos kėbulo konstrukcijos iki pažangios elektroninės stabilumo užtikrinimo programos („Electronic Stability Programme“; ESP).

Elektroninė stabilumo programa (ESP) nuolat stebi automobilio būseną. Ji aptinka bet kokius nukrypimus nuo pasirinktos kelio juostos, pavyzdžiui, kai automobilis pradeda slysti, ir automatiškai koreguoja automobilio padėtį kelyje, padėdama išlaikyti kontrolę. Ši technologija taip pat padeda sumažinti stabdymo kelią nenumatytais atvejais.

Nuolatinė apsauga nuo apvirtimo 

Sistema „Roll Stability Control“ (RSC) saugo automobilį nuo apvirtimo. Sistema nustato, kada Jūsų mikroautobuso stabilumas pradeda mažėti, ir, kontroliuodama variklio sukimo momentą ir kiekvieno rato stabdymo slėgį, padeda išvengti staigių vairo pasukimų bei veiksmingai atkuria automobilio stabilumą.

Maksimalus sukibimas minimaliomis pastangomis 

Mūsų pažangioji sukibimo kontrolės sistema „Traction Control System“ (TCS) neleidžia ratams prasisukti ir užtikrina patikimiausią sukibimą, našumą bei stabilumą tuomet, kai labiausiai reikia. Sistema nuolat stebi ir reguliuoja kiekvienam automobilio ratui tenkančią galią, užtikrindama maksimalų kontaktą ir sukibimą didinant greitį.

Vairuotojo, keleivių, šoninės ir langų oro pagalvės 

Įvairios oro pagalvių kombinacijos gali būti įrengtos kaip standartinės arba papildomai užsakomos įrangos dalis. Vairuotojo ir keleivių oro pagalvės yra standartinės „Transit“ įrangos dalis. Svarbiausiose automobilio vietose išdėstyti pažangūs jutikliai užtikrina greitą ir kontroliuojamą atsaką.