Mustang MACH-E

Mustang MACH-E

Naujasis visiškai elektrinis „Mustang Mach-E“ 

Specialūs „Mustang Mach-E“ pasiūlymai

Pirmosios laidos modelis. Kitoks nei visi. 

Pirmosios laidos („First Edition“) modelyje įtaisytas panoraminis stiklinis stoglangis, išskirtinio dizaino grindys ir integruotos įvairios sistemos, kurios yra standartinės įrangos dalis.

Jūsų asmeninis vairavimo asistentas 

Modelyje „Mustang Mach-E“ įdiegtos įvairios vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos.

Lengvai manevruosite intensyviame eismo sraute 

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema „Adaptive Cruise Control“ su funkcija „Stop and Go“ padeda automatiškai išlaikyti iš anksto nustatytą atstumą iki priešakyje esančios transporto priemonės. Intensyviame eismo sraute ji taip pat gali visiškai sustabdyti automobilį ir automatiškai atkurti jūsų pasirinktą greitį.

Aplinkos stebėjimas iš visų pusių 

Išorės kamerų sistema leidžia stebėti jus supančią aplinką. Šią sistemą sudaro keturios atskiros vaizdo kameros (priekinėse grotelėse, ties bagažinės dangčiu ir abiejuose šoninio vaizdo veidrodėliuose), transliuojančios vaizdą į naujosios kartos sistemos „Ford SYNC“ ekraną ir padedančios stebėti jūsų „Mustang Mach-E“ automobilį supančią aplinką.

Lengvai pastatykite automobilį 

Išmanioji automobilio statymo sistema „Intelligent Active Park Assist“ ras tinkamą stovėjimo vietą, skirtą statyti automobilį statmenai ar lygiagrečiai, ir padės lengvai įvažiuoti bei išvažiuoti iš stovėjimo vietos. Statant automobilį atbuline eiga, sistema garsiniu signalu įspėja vairuotoją apie per arti esančius objektus.

Intuityvus dizainas 

Mūsų naujosios kartos sistema „Ford SYNC“ su debesijos technologija pagrįsta navigacijos sistema, belaidžio naujinių diegimo funkcija ir interneto ryšiu yra valdoma naudojant elegantiško dizaino ekraną.

Su šia sistema niekada neprarasite kontrolės: pagal asmeninius poreikius galėsite pritaikyti „Mustang Mach-E“ modelio valdymo parametrus, naudodami mobiliuosius prietaisus ar stacionarų kompiuterį. Automobilyje taip pat įdiegta debesijos technologija pagrįsta navigacijos sistema, kuri atnaujinama naudojant belaidį interneto ryšį. Naudotis naujosios kartos sistema „Ford SYNC“ itin paprasta: ją galėsite valdyti balso komandomis arba 15,5 colio įstrižainės jutikliniu ekranu. Be to, automobilyje įdiegtos programėlės „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ bei belaidis interneto ryšys.

Erdvė. Laisvė judėti. 

Erdviame salone pakaks vietos patogiai įsitaisyti ir mėgautis kelione.

Daiktų laikymas. Erdvė visiems Jūsų daiktams. 

Nesvarbu, ar ruošitės į nuotykių kupiną kelionę ar krausite pirkinius, vietos visiems reikalingiems daiktams pakaks tiek automobilio priekyje, tiek gale.

Visų varančiųjų ratų galia 

Pažangiajai visų varančiųjų ratų sistemai su dviem elektros varikliais neprilygsta niekas. Ant priekinės ir galinės ašies įtaisyti elektros varikliai didina sistemos efektyvumą ir padeda įveikti įvairius iššūkius kelyje.*

* Modeliuose su visų varančiųjų ratų sistema, modelio versijose „First Edition“ ir GT.

Automobilį įkrauti taip pat paprasta, kaip ir išmanųjį telefoną įkrauti namuose 

Atsisakykite įprastų degalų ir sutaupykite laiko bei pinigų. Įkrovę automobilį namuose, kasdien galėsite nuvažiuoti iki 610 km, taigi šis modelis tikrai atitiks kasdienius jūsų poreikius.

Automobilį patogiai įkraukite ir kelyje 

Modelį „Mustang Mach-E“ galėsite įkrauti naudodami nuolatinės srovės aukštosios įtampos stoteles, taigi vos per 10 minučių bateriją įkrausite papildomiems 93 km.

Saugu ir paprasta 

Modeliui „Mustang Mach-E“ nereikia įprasto raktelio ar durų rankenėlių: jame yra įdiegtos pažangiosios sistemos „E-Latch“ ir „FordPass“, padedančios greitai ir lengvai įsėsti į automobilį.

Elegantiškas ir patrauklus dizainas 

Žvelgiant iš toliau, gali atrodyti, kad dėl aptakaus dizaino šio modelio durelių atidaryti neįmanoma, tačiau vos tik prieisite arčiau, automobilis jus „atpažins“ ir ant durelių įsižiebs mygtukas, kurį paspaudę, atidarysite automobilio duris. Be to, jums palikus automobilį, jis automatiškai užsirakins.