Galingas, patikimas ir itin ekonomiškas, kaip ir kiti „Transit" furgonai. Patogus, malonus vairuoti ir su daugybe išmaniųjų technologijų, kaip ir kiti „Ford" automobiliai. Tai „Transit Courier".

Kompaktiški furgono matmenys užtikrina manevringumą ir vieną mažiausių šios klasės automobilių apsisukimo spindulių, taigi lengvai susidorosite su iššūkiais važiuodami judriomis, siauromis gatvelėmis ir statydami automobilį ankštoje stovėjimo erdvėje.

Visgi vertindami „Transit Courier" neapsigaukite dėl jo dydžio – bagažinė yra iki 3,4 m3* tūrio, t. y. maždaug 10 procentų didesnė nei kitų tos pačios klasės automobilių. Rinkitės kėbulo variantą su atlenkiamąja pertvara ir užlenkiamąja keleivio sėdyne bei džiaukitės didžiausia šios klasės furgonų bagažine – jos ilgis net 2,59 m.

Kad ir kiek kartų Jums teks sustoti – stosite tikrai ne dėl to, kad įpiltumėte degalų. Automobiliuose įrengti apdovanojimų pelnę 1,0 l darbinio tūrio „EcoBoost" benzininiai bei pažangieji 1,5 l ir 1,6 l darbinio tūrio „Duratorq" dyzeliniai varikliai užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą išmetamų teršalų kiekį: su sistema „Auto-Stop-Start" ir sistema, neleidžiančia viršyti 100 km/val. greičio, 100 km nuvažiuosite automobiliui sudeginus vos 3,7 l degalų ir į aplinką išmetus 97 g/km teršalų.

Papildomai užsakomų pažangiųjų technologijų sąraše rasite galinio vaizdo kamerą, atstumo jutiklius automobiliui statyti, sistemą „Hill Start Assist", padedančią pajudėti iš vietos įkalnėje, ir daug kitų technologijų – visos jos sukurtos tam, kad Jūsų kelionė būtų kiek įmanoma saugesnė, lengvesnė ir nekelianti streso. O pažangioji sistema „Ford SYNC" su valdymo balsu funkcija leidžia skambinti ir atsiliepti į skambučius nenaudojant rankų. Sistema taip pat gali perskaityti Jums atsiųstus trumpuosius pranešimus.**

Susipažinkite su „Transit Courier" ir sužinokite daugiau apie jo dizainą, valdymo ypatybes ir praktiškumą, eksploatavimo išlaidas, efektyvumą ir našumą, taip pat apie saugumą, kėbulo tipus, talpumą bei siūlomas modelio versijas.

  • Ekonomiški dyzeliniai Ford TDCi bei benzininiai EcoBoost varikliai;
  • Aptarnavimo intervalai kas 12 mėnesių arba 30 000 km;
  • Iki 2,3 m3 erdvė jūsų kroviniams;
  • Degalų sąnaudos nuo 3,7 l / 100 km;
  • Maksimalus naudingas krovumas iki 600 kg;
  • N1 kategorija;
  • Garantija iki 5 m / 150 000 km.

Vairavimas ir komfortas

Furgonas, kurį vairuoti Jums tikrai patiks

Modernus važiuoklės dizainas, pažangi vairavimo sistema ir itin harmoninga valdymo dinamika leis mėgautis laiku, praleistu vairuojant „Transit Courier". Įdiegtos šiuolaikinės technologijos taip pat užtikrins saugesnę kelionę ir padarys Jūsų gyvenimą paprastesnį, o kitos sistemos maksimaliai padidins degalų ekonomiją. Prie visų šių privalumų pridėkite dar puikų manevringumą, kokio galite tikėtis tik iš mažų automobilių, ir gausite tobulai Jūsų veiklai pritaikytą furgoną.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad vietos rinkoje parduodamų automobilių specifikacija gali skirtis nuo čia pavaizduoto automobilio. Mobilusis prietaisas nėra komplektacijos dalis.

Didelis pažangiųjų technologijų, kurios gali būti standartinės įrangos dalis arba papildomai užsakomos, pasirinkimas palengvins Jūsų darbo dieną, didins našumą ir leis išvengti bet kokio streso. Gamintojas taip pat siūlo sistemas, kurios apsaugos Jus ir Jūsų vertingą investiciją – furgoną „Transit Courier".

Šiame furgone puikiai dera gerai apgalvotas modernus dizainas ir Jūsų poreikiams pritaikytos technologijos, taigi naujasis „Transit Courier" yra našus komercinis automobilis ir praktiškas bei patogus biuras ant ratų.

Saugi vieta visiems Jūsų prietaisams

Stovas mobiliesiems įrenginiams su USB jungtimi skirtas GPS navigacijos prietaisui, išmaniajam telefonui ar MP3 grotuvui laikyti.

Praktiškas ir patogus daiktų laikymas

Kaip ir bet kurioje kitoje gerai suplanuotoje darbo vietoje, taip ir Jūsų furgone gausu praktiškų dėtuvių daiktams laikyti. Gilioje centrinėje daiktadėžėje yra vietos A4 formato dokumentams, taigi jie visada bus po ranka. Didesnį saugumą garantuoja po sėdyne esantis dėklas nešiojamajam kompiuteriui, kurio nebereikės laikyti matomoje vietoje. Net priekinėse durelėse numatyti skyreliai daiktams pasidėti, įskaitant 1,5 l ir 0,5 l talpos butelių laikiklius abejose duryse bei patogų skyrelį monetoms keleivio pusėje.

Patogus visus metus

Šaltą rytą, karštą vasaros dieną... Jūsų furgonas užtikrins patogią darbo aplinką bet kokiomis sąlygomis. Pasirinkite elektroninę automatinės temperatūros kontrolės sistemą („Electronic Automatic Temperature Control", EATC) ir galėsite nustatyti tikslią pageidaujamą temperatūrą automobilio salone, kurią sistema palaikys naudodama pažangią oro kondicionavimo technologiją.

Technologija „Quickclear" leis greitai nuvalyti priekinį stiklą

Ši išmani technologija leis Jums greičiau pradėti darbus šaltais žiemos rytais. Paspaudus mygtuką itin ploni kaitinimo elementai ištirpdys ledą ir išdžiovins priekinį Jūsų automobilio stiklą bei atitirpdys valytuvus. Sistema atliks savo darbą per keletą sekundžių, net kai lauke bus labai šalta.

Sistema „Ford Easy-Fuel" – paprastam degalų pildymui

Su šia sistema beveik neįmanoma įpilti ne tos rūšies degalų, nes netinkamas antgalis tiesiog netilps į bako angą. Sistema „Ford Easy-Fuel" yra be dangtelio, taigi Jums nebereikės teptis rankų.

Lengvai įveiksite visus posūkius

Automobilio apsisukimo spindulys itin mažas – vos 10,5 metrų, o įveikiamas pasukus vairą iki galo vos 2,6 kartų. Rezultatas: lengvesnis automobilio statymas ankštoje erdvėje ir didesnis manevringumas siaurose gatvelėse.