Naujoji legendinės amerikietiškos automobilių ikonos karta – naujasis Ford Mustang jau Lietuvoj

Mustang nėra tik automobilis – tai jausmas, kurį simbolizuoja ikoniškasis Mustango ženkliukas. Gal jau laikas naujiems potyriams?

Galia ir ekonomija

2.3 l EcoBoost variklis

Pažangi EcoBoost variklių technologija puikiai tinka šiam modeliui ir jo debiutui Europoje – čia puikia dera amerikietiškos sportinio atuomobilio ikonos galia ir žemiški ekonominiai rodikliai. Šis variklis išvysto 314 AG ir pasiekia 434 Nm sukimo momentą, tačiau kartu ir itin efektyviai naudoja degalus. Šio variklio CO2 emisija tik nuo 179 g/km.

5.0 l V8 variklis

Tas nepamirštamas nevaržomos amerikietiškos galios garsas. Jis sužadinga azartą ir nuotykių troškimą. Agregatas išvysto 418 AG ir pasiekia 524 Nm sukimo momentą – nuostabios ir itin dinamiškos charakteristikos nepriekaištingai sklandžiam važiavimui.

Tikslūs pagreičio ir sunkio jėgos parodymai

Akselerometras yra ekstremalaus sporto įkvėptas matuoklis, kuris realiu laiku rodo jūsų automobilio pagreitį bei sunkio jėgas. Raudonas taškas, esantis daviklio centre nuolat juda pagal transporto priemonės pagreičio, stabdymo ar sukimo jėgą. Didžiausios jėgos nuskaitymai iš jūsų paskutinio pasivažinėjimo yra išsaugomi bei ekrane, esančiame tarp greičio ir apsukų ciferblatų, iki tol, kol nenustatysite jo iš naujo.

Greitai keiskite pavaras pirštų galiukais

Nors pavarų keitikliai ant vairo yra būdingi tik aukščiausios klasės sportiniams automobiliams, juos turėti galite ir jūsų Ford Mustang automobilyje. Ši lenktynių įkvėpta technologija suteikia galimybę pavaras perjungti greitai ir veiksmingai. Be to, perjungiant bėgius, rankos lieka ant vairo, todėl pavaras keisti posūkiuose yra daug lengviau ir saugiau.

Pasiruoškite startui

Pasirinkite Launch Control iš jūsų Ford Mustang lenktynių programėlių, nustatykite variklio apsukas tarp 3000 ir 4500 aps./min ir jūsų automobilis suteiks optimalų sukibimą greitai startuojant – tai yra tobula, turint omeny jog jūsų automobilis turi net iki 530 Nm sukimo momento (5.0 V8 modifikacija su rankine pavarų dėže).

„Ford Mustang“ – Nr.1 sportinis kupė pasaulyje 3 metu iš eilės

Naujasis modelis „Mustang“ yra suprojektuotas taip, kad kiekvieną jo detalę pritaikytumėte savo poreikiams. Nuo prietaisų skydelio stiliaus iki variklio ir manevringumo posūkiuose – šis legendinis modelis yra sukurtas atitikti Jūsų poreikius

Pažangiausias kada nors sukurtas „Mustang“

Našumas jau seniai yra neatskiriama šio modelio dalis, tačiau pažangiosios technologijos perkelia jį į aukštesnį lygį. Pagal individualų skonį pritaikomi matavimo prietaisai salone, galingumas kelyje, galimybė peržiūrėti pagrindinius automobilio duomenis išmaniajame telefone – mėgaukitės šiomis beprecedentėmis galimybėmis, kad važiavimo patirtis atitiktų Jūsų poreikius.

Laisvės ir pasitikėjimo pojūtis

Nesvarbu, ar lėksite trasa, ar mėgausitės kelione vaizdingu maršrutu, perjungiami važiavimo režimai nustatys važiavimo parametrus pagal Jūsų poreikius. Nustatytus parametrus sistema įsimena kitai kelionei

Pasirenkamieji važiavimo režimai

Tai yra aukščiausio lygio kontrolė, užtikrinanti „Mustang“ automobilio vairavimo patirties atitiktį individualiems poreikiams. Penki važiavimo režimai – „Normal“, „Snow/Wet“, „Sport“, „Track“ arba „Drag Strip“ (šiemet naujai numatytas režimas) – leidžia nustatyti norimą dinamikos lygį. Automobilio valdymas ir reagavimo greitis yra reguliuojami atsižvelgiant į pasirinktą režimą. Jums reikės tik paspausti centriniame prietaisų skydelyje esantį mygtuką.

Saugumas

Malonu nevaržomai mėgautis automobilio galia ir pažangiausiomis technologijomis, kai esi užtikrintas dėl savo saugumo. Naujasis Mustang komplektuojamas ne tik su pažangiomis stabilumo bei sukibimo su kelio danga kontrolės sistemomis – modelis išsiskiria savo patikimais techniniais sprendimais. Pavyzdžiui, GT Performance Package: 6-ių stumoklių Brembo™ priekinių stabdžių sistemos tvirtai stabdančios 380mm aušinamus diskinius stabdžius.

Įmantri "Thatcham" 1-os kategorijos apsaugos sistema yra sukurta padėti apsaugoti jūsų Mustang nuo įsilaužimo į vidų. Ši technologija taip pat padeda išvengti nepageidaujamo transporto priemonės vilkimo. Sistema nuolat stebi durų, variklio gaubto bei bagažinės dangčio būklę, greitai užrakindama juos, jei atsirastų įsibrovimo į vidų pavojus.

Moderni saugos sistema apima: dviejų pakopų vairuotojo saugos oro pagalvę, optimizuotą krūtinės apsaugai; dviejų pakopų keleivio oro saugos pagalvę ir vairuotojo kelių apsaugos oro pagalvę. Dar viena naujovė, išrasta Ford, yra „Active Glovebox" - aktyvi dėtuvė, kurios durelės, išsiskleidus oro pagalvei, plečiasi į apačią, tokiu būdu padedama apsaugoti priekinio keleivio kojas.

Pažangi traukos kontrolės sistema (Traction Control System) eliminuoja ratų prasisukimą ir suteikia geriausią įmanomą sukibimą, našumą ir stabilumą, kai jų labiausiai reikia. Sistema nuolat stebi ir reguliuoja galios paskirstymą į automobilio atskirus ratus, tokiu būdu užtikrindama maksimalų kontaktą ir sukibimą, kai jūsų automobilis greitėja.