NEVARŽOMA LAISVĖ
FORD MUSTANG
VISADA PRIEKYJE
FORD MUSTANG MACH-1
FORD MUSTANG
Akimirksniu atpažįstami galiūnai. Du modeliai. Prie nenugalimojo Ford Mustang GT prisijungė lenktynių dvasia alsuojantis Ford Mustang Mach 1.
 
Abu Ford Mustang modeliai – panardins jus į jaudinančią patirtį. Abi versijos alsuoja agresyviu charakteriu ir puikuojasi pažangiomis savybėmis bei pagalbos vairuotojui technologijomis. Mustang Mach 1 gali drąsiai didžiuotis itin reikšmingais patobulinimais – atnaujintomis priekinės dalies aerodinaminėmis detalėmis, papildoma priekinio bamperio juosta ir dar geresnę aerodinamiką užtikrinančiu privažiavimo kampu. Visa tai, kartu su apsaugine dugno plokšte, leis mėgautis gerokai didesne prispaudimo jėga. Tai reiškia dar geresnį sukibimą ir stabilumą posūkiuose.
 
5 litrų darbinio tūrio V8 Mach 1 variklis išvysto didžiulę 460 AG galią, 529 Nm sukimo momentą ir su automatine transmisija 100 km/h greitį pasiekia vos per 4,4 sekundės. Mechaninės transmisijos modelio versija iki 100 km/h įsibėgės per 4,8 sekundės. Klausimas lieka atviras – kaip rimtai esate nusiteikę pažaboti galią?
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
PO VARIKLIO GAUBTU RIAUMOJANTIS ŽVĖRIS
Varomosios jėgos kupinas Mustang GT išsiskiria patobulinta garsiojo 5 litrų Mustang V8 variklio versija, pasižyminčia dviguba degalų įpurškimo technologija ir dar geresnėmis charakteristikomis, o po Mustang Mach 1 variklio gaubtu slypi bauginantis specialios konstrukcijos ir kalibravimo 5 litrų darbinio tūrio V8 variklis, sukelsiantis jaudulį savo įspūdinga 460 AG galia, išvystoma esant 7 250 apsisukimų per minutę, ir 529 Nm sukimo momentu, kai apsisukimų per minutę skaičius siekia 4 900.
 
Į GT modelį gali būti montuojama sklandžiai veikianti ir puikiu atsaku pasižyminti 6 pavarų mechaninė transmisija arba įmantrios konstrukcijos 10 pavarų automatinė transmisija.
 
Mach 1 Tremec 6 pavarų mechaninė transmisija atitinka legendinius Boss 302 patvarumo standartus, o į 10 pavarų automatinę transmisiją sumontuotas atnaujintas sukimo momento keitiklis dar labiau optimizuos sukimo momento pajėgumus ir technines charakteristikas.
RIAUMOS TADA, KAI TO NORĖSITE JŪS
100 km/h greitį vos per 4,4 sekundės išvystantis naujasis Mustang Mach 1 užkaitins kraują energingu riaumojimu. Naujoji aušinimo sistema, itin tikslus vairo mechanizmas ir ištobulinta važiuoklė suteiks jaudinančių vairavimo akimirkų. Dar daugiau – unikali išmetimo sistema yra nepriekaištingai suderinta su į jokius kompromisus nesileidžiančiu šio galiūno charakteriu. Kaip ir Mustang GT, Mach 1 modelyje yra sumontuota aktyvioji išmetimo sistemos vožtuvų technologija, leisianti valdyti variklio skleidžiamą garsą. Išgirskite nenumaldomą riaumojimą važiuodami Race Track režimu arba mėgaukitės švelnesniais Quiet važiavimo režimo garsais.
LEISKITĖS Į KELIĄ
Ford Mustang automobilyje yra sumontuota gausybė technologijų, suteiksiančių visapusiškai ryškesnę vairavimo patirtį, pavyzdžiui, 12 colių skersmens skaitmeninis prietaisų skydelis, rodantis naudingą ir nuo pasirinkto važiavimo režimo priklausančią informaciją. Be to, Track Apps programėlės leis stebėti automobilio veikimo charakteristikas realiuoju laiku. Kad ir kur bevyktumėte, MagneRide™ amortizavimo sistema automatiškai pritaikys pakabą prie esamų važiavimo sąlygų. Jums tereikės mėgautis sklandžiu ir subalansuotu vairavimu.
Susipažinkite iš arčiau
ATRASKITE IŠMANIĄSIAS FUNKCIJAS
FordPass programėlės užtikrins nepertraukiamą ryšį su jūsų naujuoju Mustang automobiliu, todėl į keliones galėsite leistis išmaniai ir intuityviai. Naudokitės nuotoline prieiga prie savo sportinio automobilio, kad ir kur bebūtumėte, stebėkite jo buvimo vietą ir užrakinkite jį per atstumą – tai papildomos jūsų ramybės garantija. Norite išvengti vėlavimo? Tuo pasirūpins eismo realiuoju laiku atnaujinimo funkcija – naujausią eismo informaciją pateiks jūsų automobilio navigacijos sistema. Pageidaujate akimirksniu sužinoti savo automobilio būklę, žinoti visą informaciją apie bet kokius galimus veikimo sutrikimus ir nedelsiant pasirūpinti technine priežiūra? Čia pravers pranešimų apie automobilio būklę siuntimo tiesiai į jūsų telefoną funkcija.
LAISVOS RANKOS SU SYNC 3
Ford SYNC 3 visada padės palaikyti ryšį. Valdykite savo telefoną, muzikos įrašus ir navigacijos sistemą tiesiog balsu. Jūs galite dar daugiau – siųskite jūsų išmaniajame telefone įdiegtoje FordPass programėlėje išsaugotus kelionės tikslus tiesiai į SYNC 3 navigacijos sistemą. Ši sistema išsiskiria 8 colių įstrižainės spalvotu jutikliniu ekranu, kurį galite intuityviai valdyti net rankų gestais. SYNC 3 gali prisijungti ir prie Apple CarPlay arba Android Auto, o su AppLink sistema turėsite prieigą prie kai kurių jūsų pamėgtų suderinamo išmaniojo telefono programėlių.