Tvirtas ir galingas. Geresnis nei bet kada anksčiau. 

Jis tvirtas, galingas ir pasiruošęs bet kokiai kelionei. Vienas perkamiausių pikapų Europoje dabar dar geresnis: atnaujinome jo dizainą, išplėtėme variklių pasirinkimo galimybes ir įdiegėme dar daugiau išmaniųjų sistemų.

Išmanesnis ir galingesnis 

„Ford Ranger“ yra suprojektuotas padėti įveikti visus kelionės sunkumus. Be to, perkamiausiame Europoje pikape įdiegta dar daugiau pažangiųjų sistemų, taigi nuo šiol jis dar išmanesnis. Pažangiosios sistemos, pavyzdžiui, kelio ženklų atpažinimo sistema, taip pat sistema, padedanti nenukrypti nuo eismo juostos, neleidžia prarasti budrumo ir suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi kelyje. Pajudėjimo įkalnėje sistema „Hill Start Assist“, pagalbinė važiavimo nuokalne sistema „Hill Descent Control“ ir pagalbinė automobilio statymo sistema „Active Park Assist“ padeda neprarasti kontrolės.

Galia, efektyvumas ir rafinuotumas 

„Ford Ranger“ yra efektyvesnis ir pritaikytas itin sudėtingoms sąlygoms. Pikapui numatyti keli naujo dizaino varikliai, pasižymintys neįtikėtinai efektyviu degalų naudojimu. Be to, automobilyje įrengta naujo dizaino transmisija, sklandžiai prisitaikanti prie besikeičiančių kelio sąlygų. Patvariajame pikape įdiegtos įvairios naudingos sistemos, pavyzdžiui, sistema „Auto Stop-Start“ ir kelionės kompiuteris, taigi jis yra ne tik galingas, bet ir išmanus.

Kokybė, kuria galite pasitikėti 

Kalbant apie „Ford Ranger“ – skaičiai viską pasako. Leidžiamoji pikapo apkrova yra 1 tona, o vilkimo galia – iki 3500 kg. Jo prošvaisa siekia 237 mm, o įveikiamos brastos gylis – iki 800 mm. Kiekviena šio apdovanojimų pelniusio automobilio detalė buvo kruopščiai suprojektuota užtikrinti universalumą, patikimumą ir efektyvumą.

Pažangiosios saugumo sistemos 

„Ford Ranger“ gausu išmaniųjų saugumo sistemų, užtikrinančių jūsų, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. Kai kurios sistemos, pavyzdžiui, įspėjimo apie susidūrimą sistema „Pre-Collision Assist“, yra skirtos sumažinti avarijos tikimybę. Kitos, pavyzdžiui, oro pagalvės, padeda sušvelninti avarijos pasekmes. Be to, automobilyje įrengtos pažangiosios apsaugos sistemos, taigi jame galėsite saugiai palikti įrankius ir bagažą.