SPECIALUS FORD FOCUS ST PASIŪLYMAS
Ford Focus ST dabar tik nuo 36 970  eurų

Pagrindinės savybės:
 • 2.3 l 280 AG turbo benzininis variklis
 • 6 pavarų ypač tiksli mechaninė arba 7 pavarų automatinė dėžės
 • Ford Performance Sport sėdynės
 • Elektroninis riboto slydimo diferencialas (eLSD)
 • Track Mode
 • Launch Control
 • 0-100 km/h 5.7s

Komforto įranga:
 • Dinaminiai matriciniai LED žibintai
 • Šildomas priekinis stiklas, šildomas vairas ir priekinės sėdynės
 • 5 durelių hečbeko arba universalo kėbulas
 • Bang & Olufsen garso sistema
 • Apple Carplay/Android Auto
 • Aktyvaus saugumo sistemos

FORD FOCUS

Susipažinkite – tai Ford Focus. Automobilis gali drąsiai puikuotis stulbinančios išvaizdos atnaujinto dizaino priekine dalimi, gausybe pažangiausių ryšio funkcijų, šiuolaikine EcoBoost Hybrid sistema ir papildomai pasirenkama automatine PowerShift dvigubos sankabos technologija.
 
Išsiskiriantis papildomai pasirenkamų savybių ir kėbulo stilių gausa, Ford Focus sužavės išskirtinėmis charakteristikomis, išmaniosiomis technologijomis ir išskirtine išvaizda.
 
Galite rinktis užtikrintą Ford Focus Active praktiškumą, aukščiausio lygio Titanium versijos komfortą, automobilių sporto įkvėptą ST-Line stilių arba visomis savo techninėmis charakteristikomis pakerėsiančią ST modelio versiją.
Susipažinkite iš arčiau
ecoboost benzinas
ECOBOOST Hibridas
ECOBLUE dyzelinas

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

SYNC 4
Naudodamiesi FordPass programėle, Connected Navigation navigacijos sistemą, Ford Secure saugumo paslaugas ir 13,2 colių įstrižainės jutiklinį ekraną apimančios SYNC 4 technologijos funkcijas su savo išmaniuoju telefonu susiesite be jokių pastangų, todėl Focus automobilyje galėsite valdyti viską – nuo telefono skambučių iki nuotolinio užrakinimo funkcijos, muzikos ir navigacijos.
ECOBOOST HIBRIDAS
Kartu su įprastu varikliu veikiantis baterijos energija varomas elektrinis variklis užtikrina didesnį efektyvumą ir mažesnę emisiją. Lengvųjų hibridų technologiją palaikanti Focus automobilio baterija yra įkraunama rekuperacinio stabdymo metu, todėl nėra poreikio įkrauti bateriją papildomai. Galima rinktis mechaninę arba automatinę transmisiją.
FOCUS BAGAŽO SKYRIUS
Automobilio bagažinėje yra sumontuota vertikali pertvara, o naujoji drėgnų daiktų laikymo vieta su guminiu kilimėliu drėgnus ir suteptus daiktus leis laikyti atskirai. 
ATNAUJINTAS DIZAINAS
Focus išsiskiria dar iškilesne atnaujintų formų priekine dalimi, įskaitant naująjį variklio gaubtą, radiatoriaus groteles, siaurus, pribloškiančio dizaino priekinius šviesos diodų žibintus su integruotais rūko žibintais ir papildomai pasirenkamą adaptyviąją Matrix LED žibintų funkciją.
FORDPASS PROGRAMĖLĖ
Naudokitės gausybe ryšio galimybių savo išmaniajame telefone. FordPass programėlė leis stebėti jūsų Focus automobilio buvimo vietą, važiavimo duomenis, gauti eismo informaciją realiuoju laiku bei įspėjamuosius pranešimus apie automobilio būklę ir daug daugiau.
NAVIGACIJOS SISTEMA
Focus gali drąsiai puikuotis ir Ford Secure saugumo paslaugų bei Connected Navigation navigacijos sistemos galimybėmis. Navigacijos sistema visada rodys naujausią eismo informaciją SYNC 4 ekrane, o Ford Secure saugumo paslaugos užtikrins, kad jūsų automobilis būtų dar saugesnis.
SENSICO APMUŠALAI
Focus dirbtinės odos Sensico® sėdynių apmušalai – tai aukščiausio lygio patogumo, rafinuoto stiliaus ir patvarumo išraiška.

PAPILDOMAI PASIRENKAMI ĮRANGOS PAKETAI

Patenkinkite savo ypatingus poreikius ir rinkitės iš plataus naujajam Focus automobiliui skirtos papildomos įrangos asortimento.
X ĮRANGOS PAKETAS
Į papildomai pasirenkamą X įrangos paketą įeina berakčio patekimo į automobilį funkcija, 12,3 colių įstrižainės skaitmeninis prietaisų skydelis, belaidžio telefono įkrovimo funkcija, galinio vaizdo kamera, aplinkos apšvietimo sistema ir tamsinti langai. 
VAIRUOTOJO PAGALBOS PAKETAS
Skirtas itin maloniam ir jokių pastangų nereikalaujančiam vairavimui. Į šį pagalbos vairuotojui įrangos paketą įeina adaptyvioji greičio palaikymo sistema, įspėjamoji aklosios zonos sistema, kelio ženklų atpažinimo sistema, automatinio tolimųjų šviesų valdymo funkcija ir vairuotojo įspėjimo funkcija. 
PARKAVIMO ĮRANGOS PAKETAS
Padės lengvai pastatyti automobilį net ir esant labai sudėtingoms parkavimo sąlygoms. Į šį įrangos paketą įeina aktyviojo parkavimo asistento sistema, didelės raiškos plačiakampė galinio vaizdo kamera ir durelių briaunų apsauga.
ŽIEMOS ĮRANGOS PAKETAS
Pravers norint išvažiuoti į kelią apšerkšnijusiais žiemos rytais. Papildomas Focus automobiliui skirtas žiemos įrangos paketas apima vairo ir priekinių sėdynių šildymo funkciją ir šildomą Quickclear priekinį stiklą.
ST-LINE DIZAINO PAKETAS
Dar daugiau galia alsuojančios dvasios – ST-Line dizaino įrangos paketą sudaro didelių gabaritų galinis aptakas, raudonos spalvos stabdžių apkabos, iš aliuminio pagamintos slenksčių plokštės ir pedalai, taip pat aliuminio detalės ant pavarų perjungimo svirties (mechaninę transmisiją turinčiuose modeliuose).

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.