Stilingasis miesto visureigis „Ford Puma“ 

Modelyje įrengta itin didelė bagažo erdvė ir įrengtos išmaniosios vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos. Šis miesto visureigis yra suprojektuotas užtikrinti didesnį efektyvumą kasdienėse kelionėse. 

REGISTRUOKITĖS SUSITIKIMUI

Naujoji „Ford Puma“ 

Suprojektuotas taip, kad galėtumėte pasinaudoti visomis šiuolaikinio pasaulio teikiamomis galimybėmis.

Pažangus į žmonių poreikius orientuotas dizainas, išraiškingas miesto visureigio stilius ir rafinuota hibridinė varos sistema – užuot siekęs jūsų dėmesio, „Ford Puma“ modelis jo tyliai reikalauja.

Naujoji „Ford Puma“:

 • Ikoniška išvaizda, sportiškas ir protingas dizainas
 • 5 vairavimo režimai
 • „Megabox“ bagažinė su 456 l talpa – patogi ir lengvai plaunama

Visos saugos funkcijos:

 • Važiavimo juostos palaikymo sistema „Lane Keeping Assist“
 • Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema
 • Greičio ženklų atpažinimas
 • Pastovaus greičio palaikymo sistema

Technologijos, užtikrinančios vairavimo malonumą 

„Ford Puma“ modelyje įdiegtos įvairios pažangios sistemos, skirtos maloniam vairavimui užtikrinti. Automobilyje numatyti pasirenkamieji važiavimo režimai ir įdiegtas vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų paketas „Ford Co-Pilot360“, į kurį įeina įvairios kartu veikiančios sistemos, padedančios reguliuoti automobilio greitėjimą, stabdymą ir valdymą. Pakete numatytos tokios sistemos, kaip adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, įspėjimo apie susidūrimą sistema ir sistema, padedanti išvengti galimo susidūrimo. Visos jos budriai stebi priešakyje esantį kelią ir įspėja vairuotoją apie galimus pavojus.

Visos papildomos komforto savybės: 

 • Galinio vaizdo kamera
 • Autonominio parkavimosi sistema „Active Park Assist“
 • Keičiami sėdynių užvalkalai
 • Elektra valdomas panoraminis stogas
 • Skaitmeninė multimedija
 • Belaidis telefono įkrovimas
 • Ir – masažinės sėdynės!

Tobula pusiausvyra 

Ne tik patrauklus, bet ir išmanus. „Ford Puma“ modelio vairuotojo erdvė su odiniais apdailos elementais apgaubs jus stilinga prabanga. Priekinėse sėdynėse įtaisyta juosmens atrama su masažo funkcija užtikrina aukštesnio lygio komfortą, ryškios interjero dizaino detalės pabrėžia rafinuotą salono stilių, o įvairios išmaniosios funkcijos ir pažangios sistemos leidžia visiškai kontroliuoti automobilį. 12,3 colio įstrižainės skaitmeninis prietaisų skydelis, pažangusis 8 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, įvairios papildomos paslaugos ir funkcijos, prieinamos naudojant informacijos ir pramogų sistemą SYNC3 bei integruotą modemą „FordPass Connect“ – kiekvienas elementas suprojektuotas tam, kad galėtumėte mėgautis pastangų nereikalaujančiomis kelionėmis.

Išmaniai suplanuota erdvė 

Gyvenant šiuolaikiniame pasaulyje, neretai tenka kūrybiškai išnaudoti turimą erdvę. Į tai buvo atsižvelgta projektuojant „Ford Puma“ modelį su šioje automobilių klasėje didžiausia bekompromise bagažo erdve automobilio gale.

Taigi šis modelis išsiskiria ne tik stilinga ir išraiškinga išvaizda, bet ir gerai apgalvotu funkcionalumu. Kiekvienas dizaino komponentas subtiliai prisideda prie išskirtinio šio automobilio universalumo.

Žingsnis į priekį 

Naujasis aplinką mažiau teršiančių hibridinių elektrinių transporto priemonių amžius jau čia, ir „Ford Puma“ modelis įkūnija pagrindinius jo principus. Palyginti su kitais įprastiniais varikliais, modeliui numatyti naujieji pažangūs „EcoBoost“ hibridiniai benzininiai varikliai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, įspūdinga degalų ekonomija ir pastebimai mažesniu išmetamo CO2 kiekiu.

Jūsų saugumui užtikrinti 

Automobilyje įdiegtos pažangiosios sistemos įspės apie galimą susidūrimo pavojų, neleis ratams prarasti sukibimo su kelio danga ir užtikrins automobilio stabilumą, nes Jūsų saugumas mums yra svarbiausias. Dėl šios priežasties „Ford Puma“ modelyje įdiegtos įvairios pagalbinės sistemos, skirtos Jūsų, Jūsų šeimos ir kitų eismo dalyvių saugumui užtikrinti.